Read the Official Description

sdcc05

Dailės bakalauras Psichologijos

Sukurta padėti moksleiviams siekti akademinės ir asmeninį augimą tiek ir už jos ribų klasėje, internete Psichologija studijų programa San Diego krikščioniškojo yra įsipareigojusi mokyti studentus taikyti psichologijos įvairiose srityse daugybė, įskaitant verslo, švietimo, socialinio darbo ir daugiau. Šis laipsnis programa yra siūloma internete, miesteliu ar hibridinių formatu.

SDC studentai, kurie siekti dailės bakalauro psichologijos laipsnį San Diego, ir internete, sudaromos galimybės mokslinių tyrimų, programų vertinimo, mokymosi ir kt. Ši patirtis suteikia mūsų studentams praktinių žinių apie psichologinės teorijos, kuri tarnauja kaip savo karjeros psichologijos pamatas.

Studentai šią programą, turės galimybę įgyti įdomių ir informatyvių kursus, pavyzdžiui, gyvenimo trukmė plėtrai (HD 364), kuris yra žmogaus augimo ir vystymosi per gyvavimo ciklo tyrimas. bus įtrauktas svarstymas fizinės, emocinės, pažinimo, socialinės, moralinės, dvasinės ir asmenybės vystymuisi.

Norėdami sužinoti daugiau apie dailės bakalauro psichologijos ir kodėl San Diegas Christian College gali būti puikus pasirinkimas, užpildykite formą esančią šiame puslapyje!

Komunikacijos karjeros galimybes

  • Psichikos technikas
  • Socialinis darbas asistentas
  • Direktorius savanorių tarnybų
  • Žmogiškųjų išteklių specialistas
  • Rinkos tyrimų analitikas

Atsiliepimai

"Ačiū jums sdcc ir visa Suaugusiųjų plėtra Personalo!" ~ Patricia Scott

"Kai palikau, aš buvau priblokštas su tuo, kaip nuoširdus ir aistringas MPS darbuotojai buvo į mane pasiekti savo švietimo ir asmeninius tikslus." ~ Sheila Simons

Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by San Diego Christian College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 metų
Price
- 439 $ Kaina už kredito
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment