sdcc02

Dailės bakalauras krikščionių ministerijų

San Diegas Christian College anketa internete Krikščionių Ministerijos laipsnis buvo sukurta suteikti studentams žinių ir darbuotojų profesionalumas sėkmingai ministerija takeliai savo nuožiūra. Programa pabrėžia lyderio, teologijos, garbinimą, ir biblijos konsultavimas, kartu su kitais ministerijos pagrindai. Šis laipsnis programa yra siūloma internete, miesteliu ar hibridinių formatu.

Studentai šią programą, turės galimybę įgyti įdomių ir informatyvių kursus, pavyzdžiui, kultas (CM 340), kuris yra garbinimo sutelkiant dėmesį į tikrąją, melagingą, ir veltui garbinimo kontrastų tyrimas, kaip matyti iš biblinių pavyzdžių iš senosios apklausos ir Naujojo Testamentų. Akcentuojamas kūrybiškumo ir pusiausvyros plėtros įmonių garbinimo patirtis.

Norėdami sužinoti daugiau apie siekti savo krikščionišką Ministerijos laipsnį San Diego, ir kodėl San Diegas Christian College gali būti puikus pasirinkimas, užpildykite formą esančią šiame puslapyje!

Krikščionių Ministerijos karjeros galimybes

  • Su bendrabučiu ministras
  • Misionierius
  • Kolegijos profesorius
  • Religijos mokslo darbuotojas
  • Tikėjimas pagrįstas Nepelno direktorius

Atsiliepimai

"Mano tikslas yra galiausiai naudoti savo Krikščionių Ministerijos laipsnį į gyvenimo treneris / įspėti žmones, kad drastiškų pokyčių savo gyvenime. Su pamatų mokausi per MPS programą. Esu visiškai tikras, aš ten! "~ Sheila Simons

"Dievas pasodino sėklą mano širdyje mokytis ir padėti kitiems padaryti tą patį. Buvau palaimintas į didelį kelią, kad būtų galima gauti, kad ir daug daugiau per mano studijas krikščionių ministerijų ir vadovavimo laipsnis. "~ Ronas Owenas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų San Diego Christian College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Price
- 439 $ Kaina už kredito
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date