BA (Hons) kriminologija ir sociologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Koronaviruso („Covid-19“) atnaujinimai:

Dabartinė mūsų informacija yra atvira. Mes ir toliau teikiame nepertraukiamą mokymosi patirtį visuose mūsų kursuose. Esame nuotolinio mokymo specialistai, turintys daugiau nei 25 metų patirtį teikiant švietimą internetu.

Kurso apžvalga

Arden University internetinė bakalaurų (kronikų) kriminologijos ir sociologijos programa suteiks jums įgūdžių ir žinių žengti kitą žingsnį jūsų karjeroje. Jūs sukursite supratimą apie įvairius socialinius veiksnius, kurie prisideda prie nusikalstamumo, ir sąvokas, skirtas kovoti su jais.

Ardeno lankstus studijų būdas leidžia tobulinti sociologijos ir kriminologijos žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums aiškų šių dviejų įdomių sričių santykio supratimą ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti jums suprasti nusikalstamumą iš sociologinės perspektyvos, siekiant karjeros įvairiuose sektoriuose.

119969_119965_37BAHonsCriminologySociology.jpg

Moduliai

4 lygis

Tarpdalykinių studijų įgūdžiai
Ugdykite savo, kaip besimokančiojo, įgūdžius ir pažvelkite į problemas iš skirtingų perspektyvų. Po savo internetinės akademinės bendruomenės supažindinimo su pagrindiniais programos įgūdžiais, jūs patobulinsite asmeninius įgūdžius, kurių siekia darbdaviai.

Nusikalstamumas ir visuomenė
Šis modulis pristato kriminologijos studijas nuo 1700-ųjų iki dabartinio mąstymo apie nusikalstamumą ir baudžiamąją justiciją. Ši „susitikimo disciplina“ susimaišo su sociologija, psichologija, teise ir politine filosofija, ir jūs susidursite su nusikalstamumo ir baudžiamojo teisingumo teorijomis ir modeliais. Šis modulis taip pat nagrinėja aiškinamuosius veiksnius, tokius kaip klasė ir išsilavinimas, ir poskyrius, tokius kaip viktimologija.

Baudžiamojo teisingumo sistema
Aptarsite amžiaus, rasės ir klasės pasekmes bei konkuruojančias nuomones dėl policijos, baudžiamojo persekiojimo, teismų ir pataisos tarnybų tikslų. Nuo turto ir elektroninių nusikaltimų iki šiuolaikinės vergijos šis modulis skirtas baudžiamojo teisingumo sudėtingumui.

Įvadas į sociologiją
Šis modulis supažindina su kai kuriais pagrindiniais mąstytojais, tokiais kaip Karlas Marxas, Maxas Weberis, Michelis Foucaultas ir Anthony'as Giddensas, išryškindamas jų pagrindines sociologijos teorijas. Pasitelkę šias idėjas, atsižvelgdami į mūsų aplinkos aspektus, pradėsite suprasti, kaip mes sąveikaujame ir kaip mūsų normalios idėjos yra sudėtingas išmoktų kodų ir taisyklių rinkinys.

Savęs gydymas
Šis sveikatos modulis yra įprastas naujienų bruožas. Šiame modulyje nagrinėjama, kaip žmogaus kūnas tapo kontrolės ir priežiūros objektu. Sužinosite apie gerovės valstybės ištakas ir sužinosite, kaip keičiasi atsakomybė už žmogaus gerovę tarp asmens ir valstybės. Išnagrinėkite genetinės inžinerijos etiką, sveikos visuomenės „taisykles“ ir teises į sveikatos priežiūros galimybes.

Nelygybės šiuolaikiniame pasaulyje
Pažiūrėsite, kaip nelygybė veikia žmogaus gerovę ir vystymąsi, ir suprasite, kaip įvairūs veiksniai gali paveikti viską, pradedant sveikatos politika, baigiant patirtimi darbo vietoje ir jų galimybėmis sėkmingai veikti švietimo sistemoje. Šis modulis nagrinėja, kaip išankstiniai nusistatymai ir diskriminacija naudojami siekiant pateisinti nevienodą požiūrį į asmenis, ir dėl to jaučiamą stigmą bei susvetimėjimą.

5 lygis

Tyrimai ir etika
Šis modulis suteikia jums galimybę parodyti savo sugebėjimus naudojant savo sukurtą kūrinį. Jūs nustatysite metodiką, įgysite įvairių įgūdžių ir atsižvelgsite į jūsų atliekamo darbo etinius klausimus. Vėliau tai įtrauksite praktiškai, kai dirbsite prie savo galutinio projekto.

Šiuolaikiniai kriminologijos debatai
Nusikalstamumas ir teisingumas reguliariai aptariami žiniasklaidoje. Šiame modulyje nagrinėjama daugybė aktualių temų, pradedant neapykantos nusikaltimais, pasauliniu organizuotu nusikalstamumu ir terorizmu, baudžiamosios atsakomybės amžiumi ir teisingumo klaidomis. Po šiomis temomis nagrinėjami gilesni socialinės atskirties, pilietinės laisvės ir priežiūros bei policijos tyrimų vientisumo klausimai.

Aplinkos kriminologija
Du termino „aplinkosauga“ naudojimo būdai yra susiję su miesto nusikalstamumu ir „žaliąja kriminologija“. Pirmajame klausiama, kaip globalizacija, gentrifikacija ir miestų atnaujinimas daro įtaką nusikalstamumui, o antroje - išsaugojimas, tarša, neteisėta prekyba retomis rūšimis ir ekologinės katastrofos.

Nenormalumas ir niekinantis kitas
Sužinosite apie dvi priešingas sociologinės teorijos mokyklas; ar nesąmoningai laikomės socialinių normų, ar galime mąstyti savarankiškai ir mesti iššūkį sistemai? Pažiūrėsite į nenormalių, nukrypusių ir nusikalstamų sąvokų apibrėžimus, palyginsite juos su žiniasklaidos perdėjimais ir dalį savo dėmesio skirsite aktualiam atvejo tyrimui.

Policijos ir policijos įgaliojimai
Pagrindinis šio modulio dėmesys skiriamas visuomenėje vykdomo policijos darbo įvairovei, įskaitant platesnį jaunimo ir bendruomenės santykių poveikį. Jūs išnagrinėsite tarptautinius policijos, viešosios tvarkos, įdarbinimo ir priežiūros pusiausvyros bei pilietinių laisvių aspektus.

Protestai, masiniai judėjimai ir maištas
Šiame modulyje apžvelgsite, kaip socialiniai judėjimai formuoja mūsų visuomenę, kaip ir kodėl žmonės susirenka dėl bendros priežasties. Jūs ištirsite kontekstus, kuriuose formuojasi protesto judėjimai, per praeities įvykius ir tuos, kurie atsirado, kai tyrinėjate, įskaitant „kovų ciklą“, kuris paskatino arabų pavasario ir okupuotų judėjimus. Išugdysite politinių ir ekonominių jėgų, turinčių įtakos jums ir jūsų vietai pasaulyje, supratimą.

6 lygis

Kibernetiniai nusikaltimai
Šis modulis nagrinėja internetinės sukčiavimo ir kitų elektroninių nusikaltimų atvejų paplitimo technologinius pokyčius. Jūs apsvarstysite, kaip šios bylos susiejamos su kitomis baudžiamojo teisingumo sistemos sritimis, ir kitus šios programos aspektus.

Jaunimo teisingumas
Ištirkite būdus, kaip mūsų visuomenė susiduria su nusikalstamo elgesio atvejais su jaunais žmonėmis, pradedant tyrimu apie jaunimo teisingumo sistemos istorinę raidą. Naudodamiesi visomis pagrindinėmis šiuolaikinėmis minties mokyklomis, išanalizuosite šių dienų jaunimo teisingumo sistemą.

Vartotojų visuomenė ir būtybių klasifikacija
Šis modulis nagrinėja, kaip aštuntajame dešimtmetyje pristatytos neoliberalios idėjos iš esmės pakeitė mūsų visuomenę ir ekonomiką. Jūs ištirsite, kaip žmonės tapo ir vartotojais, ir prekėmis, pvz., Kaip prekės išstūmė prekinius ženklus ir kaip žmonės naudoja prekės ženklus ir įžymybes formuodami savo tapatybę. Aptarsite, kaip kai kurių pagrindinių prekės ženklų įtaka daro originalų mąstymą.

Nesaugumas ir nerūpestingumas globalizuotame pasaulyje
Pažvelgę į aktualias problemas, tokias kaip taupymo priemonės paveikė Graikiją, JK ir JAV, išnagrinėsite, kaip pasaulio ekonomika pakeitė mūsų gyvenimą šiame modulyje. Išnagrinėkite būdus, kaip produktai ir investicijos juda visame pasaulyje, kurdami gerovę ir stiprindami skurdą, ir, be abejo, padalinkite šalis ir asmenis į „nugalėtojus“ ir „pralaimėtojus“.

Tyrimų planavimas ir projektas
Šis baigiamasis modulis suteikia jums galimybę specializuotis toje programos srityje, kuri jus labiausiai sudomino. Su prižiūrinčiu dėstytoju jūs nustatysite tarpdisciplininę sritį, susijusią su jūsų moksliniu laipsniu. Norėdami atlikti šį pagrindinį darbą, turėsite įtraukti visus įgytus įgūdžius programoje.

Ką sako mūsų studentai:

119972_B-_DCl1I.png

„Aš galėjau mokytis iš namų ir iš ligoninės, tai buvo palaiminimas [ir] esu su palengvėjimu ir laiminga, kad pagaliau leidžiuosi į savo svajonių karjeros kelią [...] Aš tikrai paskatinsiu nuotolinį mokymąsi su Ardenu niekam “.

Emma-Louise Smith,
Arden University

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • GCE A lygio arba lygiaverčiai du dalykai, taip pat C ar aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname paraiškas tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją studijuoti programą. Mes paprašysime jūsų asmeninio pareiškimo kartu su jūsų CV ir nuorodomis, pagrindžiančiomis jūsų paraišką.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK ir ES), 13 150 svarų (tarptautinė)

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau