BA (Hons) kūrybiniame rašyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Santrauka

Programa leis jums įgyti rašymo patirties įvairiose literatūrinėse formose, įskaitant gyvenimo rašymą, poeziją, scenarijų rašymą, trumpą grožinę literatūrą ir vaikų rašymą, taip pat kurti savo kritinį supratimą apie teorinius ir konceptualius klausimus, svarbius praktikai raštu.

Laipsnio apžvalga

OCA BA (Hons) kūrybinio rašymo studijų programa yra jautriai reaguojama į tai, kad studentai įstojo į skirtingus rašymo žinių lygius. Kai kurie bus naujokai, kuriems šis yra pirmasis rimtas įkvėpimas į kūrybinį rašymą ir nori tapti paskelbtų kūrinių autorius; kiti jau gali turėti už juos paskelbto darbo portfelį. Nepriklausomai nuo to, kaip jie atneš jiems savo laipsnį, mokydamiesi per OCA, bus sukurtas struktūruotas ir remiamas kontekstas, per kurį jie gali paskatinti jų formavimąsi kaip rašytojus ir įgyti teisingą išsilavinimą savo darbe. 6 lygio vienetai buvo sukurti taip, kad suteiktų galimybę sutelkti dėmesį į didelio masto kūrybinį projektą. Jūsų pažangą, susijusią su jo gamyba, lengvina mokytojo ir studento santykių mentoringo modelis; studentai gali pasirinkti savo dėstytoją šiame lygmenyje, pasirinkdami konkretų asmenį, kurio specialistų kompetencija labiausiai atitinka numatomo darbo pobūdį.

Susipažinkite su dėstytojais: Joanna Ezekieliu iš Vimeo atvirų meno koledžo.

Laipsnio tikslai

  • Užtikrinkite, kad mokiniai įgytų patirties rašyti įvairių literatūrinių formų ir žanrų kaip amatų ir kaip priemonė, norint ištirti mūsų aplinką ir patirtį.
  • Pateikite intelektualiai stimuliuojančią programą, pagrįstą aukštos kokybės studijų medžiaga ir remiama sąveika su dėstytojais - visi jie, kaip patyrę ir gerai kvalifikuojami mokytojai, patys aktyviai dalyvauja raštu.
  • Plėtoti studentų kūrybinius gebėjimus ir gebėjimą juos interpretuoti ir pritaikyti.
  • Sukurti studentų supratimą apie daugelį pagrindinių kūrybinio rašymo klausimų ir skatinti suprasti, kaip socialiniai, istoriniai ir kultūriniai veiksniai daro įtaką rašytojams ir raštui. Skatinkite mokinius vertinti intymius skaitymo ir rašymo tarpusavio ryšius, skaityti plačiai ir giliai - ypač tose žanrose, kuriuose jie rašo.
  • Suteikite aplinką, kuri verčia mokinius mąstyti apie savo ir kitų rašymą, ir taip atsiveria galimybė keisti savo kūrybinę veiklą.
  • Parengti veiksmingus rašymo specialistus, kurie demonstruoja savimonę, analitinius ir komunikacinius įgūdžius ir didelį apmąstymų lygį.
  • Parengti savarankiškus besimokančiuosius, galinčius pritaikyti intelektinius ir praktinius įgūdžius pasirinktoje rašytinės komunikacijos srityje, kad darbas taptų paskelbto darbo, tolesnio mokymosi ar mokymosi visą gyvenimą rašytoju.

Kūrybiniame sektoriuje dirba 1,9 milijono žmonių tik JK.

Studijuodami OCA BA (Hons) kūrybinio rašymo laipsnį, galite pradėti savo karjerą kūrybinėse pramonės šakose, dirbdami ne visą darbo dieną arba vykdydami stažuotes tuo pačiu metu įgydami akademinę kvalifikaciją. Kūrybinio rašymo laipsnio tyrimas paprastai atliekamas siekiant tapti paskelbto darbo rašytoju. Toks įsipareigojimas gali būti ilgas procesas, todėl paprastai jis pradedamas dirbti jau dirbantiems asmenims. Kūrinio rašymo laipsnis taip pat gali pasiruošti dirbti susijusiose srityse, pvz., Redaguoti, techniškai rašyti ir leidybos sektoriuje, taip pat pasiruošti jums iki galutinio tikslo tapti paskelbtu raštu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Open College of the Arts was founded in 1987 by Michael Young, Lord Young of Dartington, the driving force behind numerous citizen-centred and educational initiatives such as the Consumers Associa ... Skaityti daugiau

The Open College of the Arts was founded in 1987 by Michael Young, Lord Young of Dartington, the driving force behind numerous citizen-centred and educational initiatives such as the Consumers Association, the National Extension College and the Open University. Skaityti mažiau