Santrauka

OCA BA (Hons) kūrybinės meno laipsnis suteikia jums nuostabią galimybę, jei turite aistra daugiau nei vienam kūrybos meno praktikui. Ši atvirojo laipsnio programa leidžia pasirinkti visą nuotolinių studijų kursų, kuriuos siūlo OCA, nuotolinio mokymosi kursus, derinant meno studijas, kūrybinį rašymą, meno istoriją, grafiką, skulptūrą, muziką, grafinį dizainą, iliustraciją, knygų dizainą ir fotografiją. Jūs galite sujungti labiausiai jus dominantį žiniasklaidą, pavyzdžiui, mokytis poezijos ir muzikos, ar meną kartu su kūrybiniu rašymu ar iliustracija kartu su fotografija.

Laipsnio apžvalga

Kūrybinės menų atvirojo laipsnio suteikia unikalią galimybę OCA studentams atlikti savo kūrybinį potencialą, studijuodami dvi disciplinas gilumoje iki laipsnio lygio. Naujos šešios tokio laipsnio programos sukūrimas suteikia realią galimybę didinti sugebėjimą sujungti dvi atskiras disciplinas ir sukurti vieną paskutinį kūrinį, kontextualizuoti šį darbą ir suprasti profesinę praktiką.

Laipsnio tikslai

  • Didinti atvirą ir lanksčią mokymąsi, kad būtų galima įgyti kūrybinių menų išsilavinimą bakalauro laipsnyje.
  • Užtikrinkite, kad mokiniai įgytų techninių įgūdžių kiekvienoje disciplinoje, pasirinktoje siekiant sukurti tvirtą pagrindą tolimesnei plėtrai.
  • Suteikti intelektualiai stimuliuojančią tarpdisciplininę studijų programą, pagrįstą aukštos kokybės studijų medžiaga ir kuratoriaus pagalba.
  • Plėtoti studentų kūrybinius gebėjimus ir gebėjimą juos interpretuoti ir pritaikyti.
  • Kurti studentų kritinį supratimą apie teorinius ir konceptualius klausimus, svarbius kūrybos meno praktikai ir socialinį, istorinį bei kultūrinį kontekstą, kuriame jis yra praktikuojamas.
  • Teikti aplinką, kurioje studentas turi galimybę pakeisti savo požiūrį į pasaulį ir jo sąveiką su ja tiek meniškai, tiek intelektualiai.
  • Skatinti aukšto lygio etikos ir profesinius standartus bei informuoti apie esamų ir naujų pokyčių galimybes kūrybinių menų srityse plėsti jų taikymo sritis.
  • Parengti savarankiškus besimokančiuosius, galinčius pritaikyti intelektinius ir praktinius įgūdžius pasirinktoje šiuolaikinio kūrybinio meno veiklai, atitinkančiai užimtumą, tolesnį studijas ar visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų The Open College of the Arts »

Paskutinį kartą atnaujinta October 3, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date