Santrauka

Šis unikalus BA ("Hons") interjero dizaino atviras laipsnis pabrėžia teigiamą pertvarkos požiūrį ir įpročius interjero dizaino. Ji sukurta siekiant ambicijų ir kūrybiškumo, kad mokiniai taptų erdvinėmis svajotojų, architektūros tyrėjų ir žaismingų interjero naujovių.

Laipsnio apžvalga

"BA (Hons)" interjero dizainas paskatins studentus iššūkis ir pasiūlyti naujus ir naujoviškus kosmoso užsiėmimus bei leis studentams laisvai kurti savo individualius dizaino tapatumus, naudojant skaitmeninę ir analoginę programinę įrangą bei technologijas. Žinoma, bus paskatinti moksleivius kūrybiškai ištirti ir iššūkį suprasti kosmoso erdvę ir kaip ji naudojama, tuo pačiu laipsniškai juos supažindinant su interjero dizaino techniniais, praktiniais ir profesiniais įgūdžiais. Studentai apklausia ir fizinį, ir nematomą, inicijuoja griežtus proceso vadovaujamų tyrimų ir eksperimentavimo metodus, kaip vaizduotės ir gerai realizuoto dizaino pagrindą.

Laipsnio tikslai

  • Išplėsti galimybes naudotis švietimu interjero dizainu, atvirai ir lanksčiai mokantis.
  • Suteikti intelektualiai stimuliuojančią programą, pagrįstą aukštos kokybės studijų programa ir dėstytojų parama.
  • Pl ÷ toti studentų kūrybinius geb ÷ jimus ir geb ÷ jimą sintezuoti, atspind ÷ ti, reaguoti, taikyti ir imituoti rezultatus.
  • Užtikrinti, kad studentai parengtų aukšto lygio gebėjimus 2D
  • Ištirti studentų kritinį supratimą apie teorinius ir konceptualius klausimus, svarbius interjero dizaino praktikai, socialinį, istorinį ir kultūrinį kontekstą, kuriame jis yra praktikuojamas.
  • Skatinti aukšto lygio etikos ir profesinius standartus bei suprasti interjero dizaino atsakomybę ir vystymąsi.
  • Parengti savarankiškus besimokančiuosius, galinčius pritaikyti intelektinius ir praktinius įgūdžius pasirinktoje interjero dizaino zonoje, atitinkančioje užimtumą, tolesnį studijas ar visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.
  • Suteikti aplinką, kurioje studentas turi galimybę keisti savo požiūrį į pasaulį ir jo sąveiką su ja tiek vizualiai, tiek intelektualiai.

Kūrybiniame sektoriuje dirba 1,9 milijono žmonių tik JK.

Studijuojant OCA BA (Hons) interjero dizaino laipsnį, galite pradėti savo karjerą kūrybinėse pramonės šakose, dirbdami ne visą darbo dieną arba vykdydami stažuotę, tuo pačiu įgydami akademines kvalifikacijas.

Pasiekti interjero dizaino laipsnį rengia jus už karjerą įvairiose srityse. Per tuos praktinius ir teorinius įgūdžius, kuriuos įgysite per savo studijas, būsite labai įdarbinti ne tik karjerai, ypač interjero dizaino srityse, bet ir įvairiose pramonės šakose ir sektoriuose. Be interjero dizainerio karjeros, jūs turėsite tokią karjerą kaip mokytoja, dėstytoja, kuratorė, meno redaktorius ar konsultantas, daug daugiau, atvira jums.

Dėl OCA dėmesio praktiniam darbui, turėsite didelį darbą su potencialiais darbdaviais, o jei nuspręstumėte naudoti tinklaraštį, kad dokumentuotumėte savo mokymosi kelionę per savo studijas, jau turėsite turtingą internetinį buvimą kuris gali būti naudingas jūsų ateities darbui pasaulyje. Jei norite gauti daugiau informacijos apie karjerą, jūsų OCA BA (Hons) interjero dizaino laipsnis gali būti, prašome žr. "Prospects.ac.uk".

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų The Open College of the Arts »

Paskutinį kartą atnaujinta October 3, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date