Santrauka

Mūsų atviro mokymosi požiūriu, OCA Visual Communications laipsnis (kurį sudaro grafinio dizaino ir iliustracijos kursai) suteikia realią alternatyvą tradiciniam mokymui miesteliu. Mūsų įkvepiančios kursų medžiagos leidžia jums dirbti savo tempu, savo laiku ir kiekvieną kartą, kai pasirenkate studijuoti.

Laipsnio apžvalga

BA (Hons) vizualinio bendravimo kursas suteikia prieinamą nuotolinio mokymosi patirtį, per kurią studentai skatinami kurti regėjimo tyrimo jausmą, išplėsti savo akiratį ir pradėti savo asmeniniame kūrybingame balsu. Kursas suteikia tarpdisciplininį požiūrį į studijas, per kurį studentai gali pasirinkti ir ištirti dalykų įvairovę, pereinant prie specializacijų grafinio dizaino, iliustracijos ar šių dalykų derinio.

Laipsnio tikslai

  • Išplėsti meno ir dizaino švietimo prieinamumą bakalauro lygiu per atvirą ir lanksčią mokymąsi.
  • Suteikti tarpdisciplininį studijų grafinį dizainą ir iliustraciją, per kurį studentai rengia specializacijas.
  • Suteikti intelektualiai stimuliuojamą studijų programą, pagrįstą aukštos kokybės studijų medžiaga ir kuratorių pagalba.
  • Skatinti asmeninio ir (arba) profesinio vizualinės komunikacijos praktikos supratimą ir sukurti joje asmeninį kūrybinį balsą.
  • Studentams suteikiama galimybė pritaikyti savo įgūdžius, žinias ir supratimą kūrybiškai bei atitinkamuose kontekstuose.
  • Pl ÷ toti savarankiškus besimokančiuosius, galinčius pritaikyti intelektinius ir praktinius įgūdžius pagal užimtumą, vienintelę praktiką, tolesnį studijas ar mokymąsi visą gyvenimą

Kūrybiniame sektoriuje dirba 1,9 milijono žmonių tik JK.

2010 m. Dizaino tarybos pramonės įžvalgų ataskaitoje pabrėžiama, kad 87% dizaino konsultantų dirba mažiau nei 10 darbuotojų, todėl remia nuomonę, kad naujiems dizaineriams reikia turėti įgūdžių, kad galėtų dirbti mažose komandose ir kad jie galėtų įsitvirtinti mažose įmonėse ir kaip laisvai samdomi vertėjai. Šio laipsnio tikslas - parengti studentus tapti vizualiųjų komunikatorių specialistais ir savarankiškiems besimokantiesiems, kurie gali pritaikyti savo intelektinius ir kūrybinius įgūdžius pasirinktoje užimtumo srityje, tolesniame mokyme ar mokytis visą gyvenimą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų The Open College of the Arts »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 3, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date