BA (Hons) Verslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Arden University internetinis bakalaurų (verslo) verslas

„Arden“ lankstus studijų režimas leidžia plėtoti savo verslo ir teisines žinias apie esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums gerą supratimą, reikalingą verslo lyderystei tapti, ir padės jums priartinti jus prie karjeros tikslų.

Visose „Arden“ siūlomose programose daug dėmesio skiriama užimtumui, praktiniams įgūdžiams ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti jums įkvėpti ir valdyti pokyčius savo versle, ypatingą dėmesį skiriant JK teisei ir teisinei sistemai.

Moduliai

4 lygis

Tarpdalykinių studijų įgūdžiai
Ugdykite savo, kaip besimokančiojo, įgūdžius ir pažvelkite į problemas iš skirtingų perspektyvų. Po savo internetinės akademinės bendruomenės supažindinimo su pagrindiniais programos įgūdžiais, jūs patobulinsite asmeninius įgūdžius, kurių siekia darbdaviai.

Verslo aplinkos supratimas
Susipažinkite su verslo struktūra ir suinteresuotųjų šalių atsakomybe. Su šiuo moduliu pradėsite suprasti pagrindines verslo sąvokas, tokias kaip pasiūla ir paklausa, konkurencija, rinkos ir vyriausybės poveikis.

Anglų teisinė sistema
Sužinokite apie teismų praktikos ir įstatymų skirtumus ir išanalizuokite, kaip Parlamentas ir teisinė sistema veikia kartu. Jūs taip pat parengsite savo teisinį žodyną, kad suprastumėte Anglijos ir Velso teismų sistemą, deleguotuosius įstatymus ir įstatymų kategorijas.

Sutarčių įstatymas
Šiame modulyje jūs pradėsite išsiaiškinti Anglijos sutarčių teisės elementus ir tai, kaip atsirado šiandien. Jūs išugdysite įgūdžius taikyti sutarčių teisės principus, kad padėtumėte išspręsti teisines problemas.

Marketingo principai
Šis modulis prasideda pagrindiniais apibrėžimais, po kurių išmoksite analizuoti verslą ir platesnes rinkas. Išmoksite suskaidyti rinkas į segmentus ir pritaikyti dinamiškas rinkodaros priemones savo rinkodaros strategijai.

Žmonės organizacijose
Sėkmingos organizacijos žino, kaip vadovauti ir motyvuoti savo darbuotojus, o šis modulis tiria dalykus, kurie žmones erzina. Sužinosite, kaip komandos veikia geriausiai ir kaip efektyviai valdyti pokyčius.

5 lygis

Veiksmų tyrimų etika
Šis modulis suteikia jums galimybę parodyti savo sugebėjimus naudojant savo sukurtą kūrinį. Jūs nustatysite metodiką, išugdysite įvairius įgūdžius ir atsižvelgsite į jūsų atliekamo darbo etines problemas. Vėliau tai įtrauksite praktiškai, kai dirbsite prie savo galutinio projekto.

Valdymas visose kultūrose
Globalus verslas reikalauja, kad mes atsižvelgtume į nacionalines kultūras. Šis modulis klausia, kaip mūsų produktai veiks skirtingose rinkose, kaip palengvinti daugiakultūrę darbo jėgą ir kitus šiuolaikiniam verslui svarbius dalykus.

Tort 1 įstatymas - neatsargumo kankinimas
Plačioje teisės srityje, vadinamoje „Tort“, didžiausias komponentas yra vadinamas „aplaidumu“. Jūs apsvarstysite, kokia atsakomybė yra skolinga asmenims ar organizacijoms, ir kokias pasekmes patirsite.

2 kankinimosi įstatymas - žemė ir kiti kankinimai
Šiame antrame „Tort“ modulyje aptarsite tokias temas kaip nusikaltimas, nepatogumai ir šmeižtas. Taikydamas šias taisykles realaus gyvenimo problemoms, šis modulis lavins jūsų sugebėjimą spręsti įstatymų pažeidimus ir apsaugoti žmones nuo rizikos.

Europos Sąjungos teisė
Niekas nežino, kaip pasikeis JK ir ES santykiai per ateinančius metus, nors Europos įstatymai padarė didelę įtaką JK. Tai nebus sunaikinta per naktį, o kelerius metus reikės suprasti ES teisę.

Įmonės

6 lygis

Įmonių teisė
Ištirkite esminius šiuolaikinės bendrovių teisės principus ir pagalvokite, kaip susijusios pagrindinės teorijos ir praktika. Nagrinėdami kai kuriuos šiuolaikinius etinius klausimus, su kuriais susiduria šiuolaikinis verslas, turėsite galimybę įgyti praktinės patirties, suformuodami savo „maketinę“ kompaniją tyrinėti temą.

Užimtumo įstatymas
Šiame modulyje nagrinėjama subtili darbuotojų, darbdavių, profesinių sąjungų, vyriausybės ir ES pusiausvyra. Išnagrinėsite darbuotojų teises, visuotinį nuosmukį, darbuotojų ir vaikų apsaugą ir sukaupsite daug perkeliamų įgūdžių darbo vietoje.

Šiuolaikinės vadybos problemos
Remiantis naujausiu mąstymu, šis modulis nustato problemas, su kuriomis šiandien susiduria vadovai, įskaitant tvarumą, moralinius ir etinius pasirinkimus bei įmonių vertybes. Apmąstysite besikeičiantį pasaulį, įskaitant globalizaciją, bendruomenes, kuriose gyvename, ir tai, kaip keičiasi mūsų ekonominis kraštovaizdis.

Tarptautinis valdymas
Pabandykite sužinoti, kaip tarptautinės kompanijos veikia kartu su komandomis visame pasaulyje. Išmokite valdyti tolimas komandas, turinčias kultūrinius skirtumus, naudodamiesi veiksmingiausia technika.

Tyrimų planavimas

Pramonės partnerystės

Kai įstojate į BA (Hons) verslą

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"Aš tikrai rekomenduočiau Ardeną, nes jūs išmokstate savarankiškai tyrinėti ir spręsti problemas, o prireikus turite atsarginę kopiją su dėstytojais."

Marcel Wahrhaftig,
Bakalauras (Hons) Verslas (CMI)
Vokietija

118147_klSkK5E0.png

„Nuotolinis mokymasis suteikė man daug lankstumo, kuris buvo labai svarbus. Manau, kad esu garbingas studijuoti dirbant ir auginant šeimą“.

Laura Benson,
BA (Hons) Verslas (Rinkodara)
Jungtinė Karalystė

Tinkamumo reikalavimai:

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • GCE A lygio arba lygiaverčiai du dalykai, taip pat C ar aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte; ARBA
  • Baigė pripažintą prieigos programą arba lygiavertę.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).

Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau