BA (Hons) Verslas ir vadyba

Mūsų verslo ir vadybos bakalauro laipsnis internete leidžia studentams tobulinti savo žinias, įgūdžius ir suprasti strateginius ir tarptautinius verslo ir vadybos aspektus. Žinoma, suteiksite reikiamą patirtį, kad galėtumėte kritiškai vertinti verslo modelius ir koncepcijas bei pritaikyti jas realioms situacijoms.

Kodėl verta mokytis šia tema?

Studijų BA (Hons) Verslas ir vadyba bus pasiruošti įvairiems karjeros, kaip jums kurti žinias apie rinkas, klientų elgesį, verslo strategiją ir projektų valdymą. Galimybės egzistuoja su darbdaviais privačiuose, viešuosiuose ir savanoriškuose sektoriuose, jau nekalbant apie galimybę verstis savo verslu. Jei jau dirbsite pasirinktoje srityje ir norite tobulinti savo karjerą, kursas apima lanksčias galimybes, leidžiančias jums specializuotis verslo studijų srityje, pavyzdžiui, rinkodaros komunikacijose ar verslo finansavime.

Mokymo metodai ir stilius

Skirtingai nuo tradicinės universitetinės aplinkos, mūsų internetiniai mokslo kursai naudojasi virtualia mokymosi aplinka. Sistema sukurta stebėti ir valdyti mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos, kur esate.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Mokymasis atliekamas visiškai internete, o studijų programa gali tinka jūsų darbui ir asmeniniams įsipareigojimams.

Visą savo verslo ir vadybos kursą palaikote specialus studento patarėjas ir turite galimybę reguliariai bendrauti su kitais moksleiviais ir savo globėjais.

Vertinimo metodai

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Verslo ir vadybos užduotys yra pagrįstos realiuoju gyvenimo patirtimi ir nuolatos vertinamos dėstytojų.

Nuo pat programos pradžios visada bus žinoma apie jūsų dabartinę laikinąją kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti tobulintinas sritis.

Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

  • aiškiai parodyti savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos;
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų laipsnio knyga visada būtų atnaujinta;
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų egzaminų pabaigos;
  • užtikrinti, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju;
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo.

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai suplanuotą elektroninę stebėsenos sistemą, skirtą plagiatui patikrinti. Sėkmingai baigus bakalauro laipsnį verslo ir vadybos srityje, jūs būsite pakviesti dalyvauti baigimo ceremonijoje Essex universitete, Kolčesterio universitete.

Karjeros tikslai

Verslo ir vadybos laipsnis suteiks Jums platų įgūdžių, kad jūs labai vertinami darbdavių įvairiose pramonės šakose ir profesijų.

Gilus supratimas, kurį mūsų absolventai gauna per savo studijas, paskatino karjerą tokiose srityse kaip konsultavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, operacijų valdymas, rinkodara, finansai ir apskaita, taip pat bendrasis valdymas.

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų BA (Hons) Verslo ir vadybos studijų programa yra du įėjimo maršrutus:

1 - akademinis atvykimo maršrutas

Norint patenkinti BA (Hons) Verslo ir vadybos studijų programos akademines atvykimo kelio normas, turite turėti tokią kvalifikaciją:

  • Du A lygiai arba lygiavertis; plius
  • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė.
  • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

2 - darbo patirties kelias

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei jūs neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti mūsų darbo patirties keliu.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

Studentai, atvykę per šį maršrutą, galės pradėti kursą ir įvertinti, ar jie yra tinkami per pirmąsias tris savaites. Norint tęsti studijas, visi kandidatai turi išlaikyti savo pirmąjį užduotį, nustatytą per šį laiką.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 29 daugiau kursų University of Essex Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
48 mėnesių
Ištęstinės
Price
18,500 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

BA (Hons) Business and Management