Oficialus aprašymas

BA (Hons) Verslas ir rinkodara

Mūsų BA (Hons) verslo ir rinkodaros laipsnis internete suteikia studentams plačią ir išsamų supratimą apie sparčiai besikeičiančią aplinką ir šiuolaikinio verslo bei rinkos skatinimo veiklą.

Verslo moduliai pristatys jums vis sudėtingesnes problemas ir skatinsite pritaikyti savo žinias ir supratimą, kad galėtumėte kurti naujoviškus sprendimus. Rinkodaros moduliai ne tik papildys jūsų supratimą apie rinkodaros funkcijos vaidmenį organizacijose, bet taip pat leis jums mokytis specialių temų, tokių kaip e-verslo rinkodara ir verslas verslui.

Kodėl verta mokytis šia tema?

Rinkodara yra viena iš sparčiausiai augančių kūrybinių industrijų ir daugelio įmonių veikla. Studijų BA (Hons) Verslas ir rinkodara padės jūsų karjeros plėtrai, kai jūs išnagrinėsite tokias sąvokas kaip vartotojų analizė, rinkodaros programų planavimas ir įgyvendinimas. Platesni įgūdžiai ir žinios, gautos iš verslo modulių, taip pat leis jums sekti įvairias karjeros galimybes, suteikiant tvirtą pagrindą tyrimams, ataskaitoms, analizėms ir pristatymams.

Mokymo metodai ir stilius

Skirtingai nuo tradicinės universitetinės aplinkos, mūsų internetiniai mokslo kursai naudojasi virtualia mokymosi aplinka. Sistema sukurta stebėti ir valdyti mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos, kur esate.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Mokymasis atliekamas visiškai internete, o studijų programa gali tinka jūsų darbui ir asmeniniams įsipareigojimams.

Visą savo verslo ir vadybos kursą palaikote specialus studento patarėjas ir turite galimybę reguliariai bendrauti su kitais moksleiviais ir savo globėjais.

Vertinimo metodai

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Verslo ir rinkodaros užduotys grindžiamos realaus darbo patirtimi ir nuolatos vertinamos dėstytojais.

Nuo pat programos pradžios visada bus žinoma apie jūsų dabartinę laikinąją kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti tobulintinas sritis.

Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

  • aiškiai parodyti savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos;
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų laipsnio knyga visada būtų atnaujinta;
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų egzaminų pabaigos;
  • užtikrinti, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju;
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo.

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai suplanuotą elektroninę stebėsenos sistemą, skirtą plagiatui patikrinti. Sėkmingai baigę BA (Hons) verslo ir rinkodaros laipsnį, būsite pakviesti dalyvauti baigimo ceremonijoje Essex universitete, Kolčesterio universitete.

Karjeros tikslai

Verslo ir rinkodaros laipsnis suteiks jums kritinį ir atspindinčią supratimą apie rinkodarą ir jos santykius su platesne tarptautine verslo aplinka.

Gilus supratimas, kurį mūsų absolventai gauna per savo studijas, paskatino karjerą tokiose srityse kaip konsultavimas, reklama, skaitmeninė rinkodara ir projektų koordinavimas, taip pat bendrasis valdymas.

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų BA (Hons) Verslo ir marketingo studijų programa yra du įėjimo maršrutus:

1 - akademinis atvykimo maršrutas

Kad galėtumėte patenkinti mūsų BA (Hons) Verslo ir marketingo studijų programos akademinio atvykimo kelio reikalavimus, turite turėti tokią kvalifikaciją:

  • Du A lygiai arba lygiavertis; plius
  • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė.
  • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

2 - darbo patirties kelias

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti per mūsų atvirą įvažiavimo maršrutą.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

Studentai, atvykę per šį maršrutą, galės pradėti kursą ir įvertinti, ar jie yra tinkami per pirmąsias tris savaites. Norint tęsti studijas, visi kandidatai turi išlaikyti savo pirmąjį užduotį, nustatytą per šį laiką.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Paskutinį kartą atnaujinta October 23, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
48 mėnesių
Ištęstinės
Price
18,480 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date