BA (Hons) Verslas ir Kompiuterija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Arden University internetinė bakalauro (verslo) ir kompiuterių programa suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų jums žengti kitą žingsnį jūsų karjeroje. Šis bakalauras (Verslo ir Kompiuterija) Verslo ir Kompiuterijos laipsnis padės jums suvokti esmines verslo praktikas, daugiausia dėmesio skiriant verslo įtakai ir skaičiavimo koncepcijoms, siekiant verslo strateginių tikslų.

Ardeno lankstus studijų būdas leidžia plėsti savo verslo ir IT žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų norint tapti bet kurio verslo turtu, ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti įkvėpti ir valdyti pokyčius jūsų versle, ypatingą dėmesį skiriant dabartinėms skaičiavimo ir IT tendencijoms.

Moduliai

4 lygis

Tarpdalykinių studijų įgūdžiai
Šis atidarymo modulis padės pažvelgti į problemas iš skirtingų perspektyvų ir plėsti savo, kaip besimokančiojo, įgūdžius. Būsite supažindinti su savo internetine akademine bendruomene ir pradėsite ugdyti pagrindinius asmeninius ir profesinius įgūdžius, kurie padės pagerinti jūsų karjeros perspektyvas.

Kompiuterinė technologija
Gausite sistemos projektavimo, aparatinės, programinės įrangos ir tinklų kūrimo pagrindus. Šis modulis praktiškai pažymi kompiuterinių sistemų kūrimą ir priežiūrą bei patenkina vartotojų poreikius.

Informacijos sistemos organizacijose
Šiame modulyje nagrinėjami duomenų rinkimo būdai, nustatant, kokių duomenų jums reikia ir ką norite iš jo gauti, kad jūsų organizacija būtų pranašesnė.

Verslo aplinkos supratimas
Susipažinkite su verslo struktūra ir suinteresuotųjų šalių atsakomybe. Su šiuo moduliu pradėsite suprasti pagrindines verslo sąvokas, tokias kaip pasiūla ir paklausa, konkurencija, rinkos ir vyriausybės poveikis.

Marketingo principai
Šis modulis prasideda pagrindiniais apibrėžimais, po kurių išmoksite analizuoti verslą ir platesnes rinkas. Taip pat išmoksite suskaidyti rinkas į segmentus ir pritaikyti dinamiškas rinkodaros priemones.

Žmonės organizacijose
Sėkmingos organizacijos žino, kaip vadovauti ir motyvuoti savo darbuotojus, o šis modulis tiria dalykus, kurie žmones erzina. Sužinosite, kaip komandos veikia geriausiai ir kaip efektyviai valdyti pokyčius.

5 lygis

Veiksmų tyrimų etika
Šis modulis suteikia jums galimybę parodyti savo sugebėjimus naudojant savo sukurtą kūrinį. Jūs nustatysite metodiką, išugdysite įvairius įgūdžius ir atsižvelgsite į jūsų atliekamo darbo etines problemas. Vėliau tai įtrauksite praktiškai, kai dirbsite prie savo galutinio projekto.

Duomenų perdavimas
Surinkus visus duomenis ir sukūrus jiems tinkamą duomenų bazę, tą informaciją reikia pervežti ten, kur ji turi būti. Šiame modulyje sužinosite, kaip duomenys juda tinkle.

Kokybės sistemos IT srityje
Kokybės standartus nustato Tarptautinė standartų organizacija (ISO). Šis modulis paaiškins IT pramonei svarbius ISO kodus, kaip pateikti aukso kokybės standartą ir ką gali suklysti.

Strateginės informacinės sistemos
Šiame modulyje nagrinėjamos tokios tendencijos kaip verslo žvalgyba (BI), ryšių su klientais valdymas (CRM), įmonės išteklių planavimas (ERP) ir verslo rezultatų gerinimas (BPI). Jūs sukursite geresnį informacinių sistemų supratimą organizacijose iš strateginės perspektyvos.

Valdymas visose kultūrose
Globalus verslas reikalauja, kad mes atsižvelgtume į nacionalines kultūras. Šis modulis klausia, kaip mūsų produktai veiks skirtingose rinkose, kaip palengvinti daugiakultūrę darbo jėgą ir kitus šiuolaikiniam verslui svarbius dalykus.

Įmonės

6 lygis

Dabartinės tinklų kūrimo tendencijos
Šiame nuolat tobulėjančiame modulyje apžvelgsite pažangiausias technologijas ir jų poveikį žmonėms. Įvertinsite, ar nauji produktai pagerina senus, ir įvertinsite naujovių poveikį ryšių sektoriuje.

Valdymas IT srityje
Sužinosite, kiek reikia būti vadovu IT ir technologijų srityse. Šiame modulyje apžvelgiama, kaip turėtumėte perduoti išorės paslaugas, bendrauti su rangovais ir konsultantais, tvarkyti savo skyrių ir prisitaikyti versle, kai tyrinėsite kitus veiksmus.

Šiuolaikinės vadybos problemos
Remiantis naujausiu mąstymu, šis modulis nustato problemas, su kuriomis šiandien susiduria vadovai, įskaitant tvarumą, moralinius ir etinius pasirinkimus bei įmonių vertybes. Apmąstysite besikeičiantį pasaulį, įskaitant globalizaciją, bendruomenes, kuriose gyvename, ir tai, kaip keičiasi mūsų ekonominis kraštovaizdis.

Tarptautinis valdymas
Pabandykite sužinoti, kaip tarptautinės kompanijos veikia kartu su komandomis visame pasaulyje. Išmokite valdyti tolimas komandas, turinčias kultūrinius skirtumus, naudodamiesi veiksmingiausia technika.

Tyrimų planavimas

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į bakalauro (verslo) ir kompiuterių kursus, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos
Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"Aš tikrai rekomenduočiau Ardeną, nes jūs išmokstate savarankiškai tyrinėti ir spręsti problemas, o prireikus turite atsarginę kopiją su dėstytojais."

Marcel Wahrhaftig,
Bakalauras (Hons) Verslas (CMI)
Vokietija

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

"Pasirinkau šį internetinį kursą, nes turiu 4 vaikus ir dirbu visu etatu. Geriausia, kad internetinės platformos dėka galiu organizuoti savo laiką taip, kaip norėčiau."

Petras Huszarosas
Bakalauras (Hons) Kompiuterija
Vokietija

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Du dalykai GCE lygyje ar lygiaverčiai, plius C ar aukštesnio lygio egzaminai trims GCSE lygiaverčiams arba lygiaverčiams dalykams; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau