BA (Hons) Verslas (turizmas) (CMI)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Ši programa apima pagrindines turizmo pramonės priemones ir teorijas bei jų pritaikymą realiose situacijose. Arden University internetinis bakalauras („Hons“) Verslas (turizmas) (CMI) padės lavinti jūsų bendravimo įgūdžius ir paruošti jus kitiems profesiniams žingsniams. Šios programos CMI akreditacija taip pat reiškia, kad absolventams bus suteiktas 5 lygio lyderystės ir vadybos diplomas, padėsiantis išsiskirti iš minios.

Ardeno lankstus studijų būdas leidžia tobulinti verslo turizmo įgūdžius atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums strateginių ir kultūrinių žinių, reikalingų žengti tolimesnius jūsų veiksmus turizmo versle, ir padės jums tapti privalumu daugybei organizacijų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta ypatingą dėmesį skiriant turizmo įgūdžių ir žinių tobulinimui, kad padėtų įkvėpti ir valdyti pokyčius savo organizacijoje.

Moduliai

4 lygis

Asmeninių ir vadybos įgūdžių ugdymas
Jums reikės puikių vadybos įgūdžių tiek dirbant tarptautinėje korporacijoje, tiek mikroįmonėje. Pradėsite nuo asmeninio valdymo, o tada iki komandos valdymo, tada išmoksite motyvacijos, konfliktų valdymo ir įgalinimo teorijas pritaikyti didesnėms organizacijoms.

Verslo aplinkos supratimas
Susipažinkite su verslo struktūra ir suinteresuotųjų šalių atsakomybe. Su šiuo moduliu pradėsite suprasti pagrindines verslo sąvokas, tokias kaip pasiūla ir paklausa, konkurencija, rinkos ir vyriausybės poveikis.

Marketingo principai
Šis modulis prasideda pagrindiniais apibrėžimais, po kurių išmoksite analizuoti verslą ir platesnes rinkas. Taip pat išmoksite suskaidyti rinkas į segmentus ir pritaikyti dinamiškas rinkodaros priemones.

Įvadas į finansus
Pagrindinis finansų supratimas yra didelis privalumas, o šis modulis padės jums sužinoti, kaip įmonės tvarko savo knygas, rengia sąskaitas ir informuoja apie verslo sprendimus. Būsite geriau pasirengę daryti įtaką jūsų organizacijai.

Žmonės organizacijose
Sėkmingos organizacijos žino, kaip vadovauti ir motyvuoti savo darbuotojus, o šis modulis tiria dalykus, kurie žmones erzina. Sužinosite, kaip komandos veikia geriausiai ir kaip efektyviai valdyti pokyčius.

Turizmo aplinkos supratimas
Būdami turistais, daugelis iš mūsų nesiliauja galvoję apie pasiūlą ir paklausą, vyriausybės sprendimus, turistų motyvaciją ir tai, kaip ši unikali tiekimo grandinė dera. Jūs išeisite iš šio modulio suprasdami pagrindines sąvokas, kuriomis grindžiama turizmo pramonė.

5 lygis

Valdymas visose kultūrose
Globalus verslas reikalauja, kad mes atsižvelgtume į nacionalines kultūras. Šis modulis klausia, kaip mūsų produktai veiks skirtingose rinkose, kaip palengvinti daugiakultūrę darbo jėgą ir kitus šiuolaikiniam verslui svarbius dalykus.

Verslo procesas
Jūsų darbo būdas turėtų būti suprojektuotas ir valdomas taip, kad būtų galima kiek įmanoma geriau panaudoti laiką ir pinigus. Šiame modulyje apžvelgsite tokias problemas kaip etalonų nustatymas, tiekimo grandinės valdymas ir tai, ar projektas buvo sėkmingas.

Verslumas ir verslumas
Visų lygių verslininkams reikia tam tikrų priemonių ir metodų, kad jie galėtų klestėti. Šis modulis yra skirtas judėti į priekį dideliame versle nuo pradinių inovacijų iki ankstyvo augimo.

Verslo analizė
Tai, kaip organizacijos naudoja didžiulį kiekį jų pagamintų duomenų, gali būti skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės. Šis modulis skirtas surasti, išgauti, dirbti su, analizuoti ir interpretuoti duomenis, ugdyti įgūdžius kurti savo duomenų rinkimo projektą.

Šiuolaikinės turizmo vadybos problemos
Kadangi vis daugiau turistų keliauja turėdami didesnes disponuojamas pajamas, pramonė reaguoja į naujus pasiūlymus, o vyriausybės reaguoja į tam tikrus įstatymus. Šis modulis apžvelgia kai kurias kelionių pramonės tendencijas, žvelgiant iš organizacijų ir vartotojų perspektyvų.

Tvarus turizmo valdymas
Šiame modulyje bus diskutuojama, kaip turizmas paveikia visus - nuo paslaugų teikėjų iki vietos bendruomenių. Aptarsite svarbiausias tvarumo problemas, su kuriomis šiandien susiduria pramonė, ir priimsite pagrįstus sprendimus apie strategijas, kurias naudoja turizmo pramonė ir individualus verslas.

6 lygis

Šiuolaikinės vadybos problemos
Remiantis naujausiu mąstymu, šis modulis nustato problemas, su kuriomis šiandien susiduria vadovai, įskaitant tvarumą, moralinius ir etinius pasirinkimus bei įmonių vertybes. Apmąstysite besikeičiantį pasaulį, įskaitant globalizaciją, bendruomenes, kuriose gyvename, ir tai, kaip keičiasi mūsų ekonominis kraštovaizdis.

Strateginis valdymas
Sužinokite, kaip sudaryti planą, kuris padėtų jūsų verslui sėkmingai įgyvendinti šį modulį, pritaikydamas daugybę strateginių teorijų ir metodų. Pažvelgsite į įmonių susijungimus ir įsigijimus, bendradarbiavimą su partneriais, nacionalinį ir tarptautinį planavimą ir tai, kaip organizacijos įgyvendina savo planus efektyviai valdydamos pokyčius.

Tvarkyti save ir kitus
Šis modulis tęsia savęs ir kitų palaikymo ir tobulinimo temą. Išmokite streso valdymo metodų, pozityvaus mąstymo ir tvirto tobulėjimo, kartu su kūrybiškumo ir sprendimų priėmimo įrankiais. Patikrinsite viską nuo įdarbinimo iki komandos valdymo.

Tarptautinis kelionės valdymas
Sužinosite, kaip padaryti tikslą konkurencingą per prekės ženklo plėtrą, rinkodarą ir strategiją. Šis modulis padės jums valdyti krizę, suprasti tendencijas ir turizmo gyvenimo ciklą.

Tyrimo metodai ir disertacija
Su savo vadovaujančiu dėstytoju jūs nustatysite tarpdisciplininę sritį, susijusią su jūsų moksliniu laipsniu, suteikdami galimybę specializuotis tos programos srityje, kuri jus labiausiai sudomino.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į bakalauro (verslo) (turizmo) (CMI) kursą, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"Aš tikrai rekomenduočiau Ardeną, nes jūs išmokstate savarankiškai tyrinėti ir spręsti problemas, o prireikus turite atsarginę kopiją su dėstytojais."

Marcel Wahrhaftig,
Bakalauras (Hons) Verslas (CMI)
Vokietija

119266_8ZN5bCSc.png

"Dabar aš galiu tinkamai vykdyti savo verslą, vadovaudamasi mano kontroliniu sąrašu kaip gairėmis ir įsitikinusi, kad įgyvendinu užsibrėžtus tikslus. Visus šiuos dalykus išmokau su Arden University ."

Pauline Banda
BA (Hons) Verslas (Turizmas) (CMI)
Jungtinė Karalystė

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • GCE A lygio arba lygiaverčiai du dalykai, taip pat C ar aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau