BA (Hons) Verslas (Finansai) (CMI)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Ši programa apima pagrindinius finansinio valdymo įrankius ir teorijas bei jų pritaikymą realiose situacijose. Arden University internetinis bakalauro laipsnis (finansai) (finansai) (CMI) lavins jūsų finansų valdymo įgūdžius, kurie yra svarbiausi siekiant sėkmės versle, paruošiant jus kitiems jūsų profesiniams žingsniams. Šios programos Chartered Management Institute (CMI) akreditacija taip pat reiškia, kad absolventams bus suteiktas 5 lygio lyderystės ir vadybos diplomas, siekiant padėti jums išsiskirti iš minios.

„Arden“ lankstus studijų režimas leidžia plėtoti savo finansinius įgūdžius, susijusius su esamais įsipareigojimais. Ši programa suteiks jums finansines žinias, kurių reikia norint imtis tolesnių veiksmų verslo pasaulyje, ir padės jums tapti turtu daugeliui organizacijų.

Visose „Arden“ siūlomose programose daug dėmesio skiriama užimtumui, praktiniams įgūdžiams ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta ypatingą dėmesį skiriant finansiniams įgūdžiams ir žinioms, kurios padės jums įkvėpti ir valdyti pokyčius jūsų organizacijoje.

Modulio moduliai

4 lygis

Asmeninių ir vadybos įgūdžių ugdymas
Jums reikės puikių vadybos įgūdžių tiek dirbant tarptautinėje korporacijoje, tiek mikroįmonėje. Pradėsite nuo asmeninio valdymo, o tada iki komandos valdymo, tada išmoksite motyvacijos, konfliktų valdymo ir įgalinimo teorijas pritaikyti didesnėms organizacijoms.

Verslo aplinkos supratimas
Susipažinkite su verslo struktūra ir suinteresuotųjų šalių atsakomybe. Su šiuo moduliu pradėsite suprasti pagrindines verslo sąvokas, tokias kaip pasiūla ir paklausa, konkurencija, rinkos ir vyriausybės poveikis.

Marketingo principai
Šis modulis prasideda pagrindiniais apibrėžimais, po kurių išmoksite analizuoti verslą ir platesnes rinkas. Taip pat išmoksite suskaidyti rinkas į segmentus ir pritaikyti dinamiškas rinkodaros priemones savo rinkodaros strategijai.

Įvadas į finansus
Pagrindinis finansų supratimas yra didelis privalumas, o šis modulis padės jums sužinoti, kaip įmonės tvarko savo knygas, rengia sąskaitas ir informuoja apie verslo sprendimus. Būsite geriau pasirengę daryti įtaką jūsų organizacijai.

Žmonės organizacijose
Sėkmingos organizacijos žino, kaip vadovauti ir motyvuoti savo darbuotojus, o šis modulis tiria dalykus, kurie žmones erzina. Sužinosite, kaip komandos veikia geriausiai ir kaip efektyviai valdyti pokyčius.

Valdymo apskaita
Šis modulis padės jums suvokti esamus skaičius ir naudoti tokius terminus kaip veiklos pagrįstos sąnaudos (ABC), įsisavinimo išlaidos ir ribinės išlaidos. Išmoksite priversti numerius dirbti jums ir priimti protingus sprendimus naudodamiesi apskaitos metodais, tokiais kaip subalansuotos rezultatų kortelės.

5 lygis

Valdymas visose kultūrose
Globalus verslas reikalauja, kad mes atsižvelgtume į nacionalines kultūras. Šis modulis klausia, kaip mūsų produktai veiks skirtingose rinkose, kaip palengvinti daugiakultūrę darbo jėgą ir kitus šiuolaikiniam verslui svarbius dalykus.

Verslo procesas
Jūsų darbo būdas turėtų būti suprojektuotas ir valdomas taip, kad būtų galima kiek įmanoma geriau panaudoti laiką ir pinigus. Šiame modulyje apžvelgsite tokias problemas kaip etalonų nustatymas, tiekimo grandinės valdymas ir tai, ar projektas buvo sėkmingas.

Verslumas ir verslumas
Visų lygių verslininkams reikia tam tikrų priemonių ir metodų, kad jie galėtų klestėti. Šis modulis skirtas judėti į priekį dideliame versle, nuo pradinių inovacijų iki ankstyvo augimo ir už jo ribų.

Verslo analizė
Tai, kaip organizacijos naudoja didžiulį kiekį jų pagamintų duomenų, gali būti skirtumas tarp sėkmės ir nesėkmės. Šis modulis skirtas surasti, išgauti, dirbti su, analizuoti ir interpretuoti duomenis, ugdyti įgūdžius kurti savo duomenų rinkimo projektą.

Finansinė atskaitomybė
Šis modulis supažindina jus su sąskaitos paruošimu ir naudojamais nacionaliniais bei tarptautiniais formatais. Išmoksite įsigilinti į skaičius, interpretuoti, ką skaičiai iš tikrųjų sako, ir pranešti apie šias išvadas kelioms suinteresuotosioms šalims.

Finansinis auditas
Išoriniai auditai parodo verslo realybę ir parodo, ar sąskaitos yra tinkamai sudarytos; vidaus auditai užtikrina, kad kontrolės sistemos tinkamai veiktų, o verslo ištekliai būtų apsaugoti. Šiame modulyje jūs sužinosite, kuri yra kuri ir kodėl.

6 lygis

Šiuolaikinės vadybos problemos
Remiantis naujausiu mąstymu, šis modulis nustato problemas, su kuriomis šiandien susiduria vadovai, įskaitant tvarumą, moralinius ir etinius pasirinkimus bei įmonių vertybes. Apmąstysite besikeičiantį pasaulį, įskaitant globalizaciją, bendruomenes, kuriose gyvename, ir tai, kaip keičiasi mūsų ekonominis kraštovaizdis.

Strateginis valdymas
Sužinokite, kaip sudaryti planą, kuris padėtų jūsų verslui sėkmingai įgyvendinti šį modulį, pritaikydamas daugybę strateginių teorijų ir metodų. Pažvelgsite į įmonių susijungimus ir įsigijimus, bendradarbiavimą su partneriais, nacionalinį ir tarptautinį planavimą ir tai, kaip organizacijos įgyvendina savo planus efektyviai valdydamos pokyčius.

Tvarkyti save ir kitus
Šis modulis tęsia savęs ir kitų palaikymo ir tobulinimo temą. Išmokite streso valdymo metodų, pozityvaus mąstymo ir tvirto tobulėjimo, kartu su kūrybiškumo ir sprendimų priėmimo įrankiais. Patikrinsite viską nuo įdarbinimo iki komandos valdymo.

Finansinių sprendimų priėmimas
Nuo lėšų pritraukimo iki trumpalaikių ir ilgalaikių sprendimų dėl biudžeto išmoksite planuoti įvairius rezultatus ir įgysite įgūdžių analizuoti ir aiškinti įmonės finansinę politiką bei rizikos valdymo strategijas.

Tyrimo metodai ir disertacija
Su savo vadovaujančiu dėstytoju jūs nustatysite tarpdisciplininę sritį, susijusią su jūsų moksliniu laipsniu, suteikdami galimybę specializuotis tos programos srityje, kuri jus labiausiai sudomino.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į bakalauro (verslo) (finansų) (CMI) kursą, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų studentai:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"Aš tikrai rekomenduočiau Ardeną, nes jūs išmokstate savarankiškai tyrinėti ir spręsti problemas, o prireikus turite atsarginę kopiją su dėstytojais."

Marcel Wahrhaftig,
Bakalauras (Hons) Verslas (CMI)
Vokietija

118147_klSkK5E0.png

„Nuotolinis mokymasis suteikė man daug lankstumo, kuris buvo labai svarbus. Manau, kad esu garbingas studijuoti dirbant ir auginant šeimą“.

Laura Benson,
BA (Hons) Verslas (Rinkodara)
Jungtinė Karalystė

Tinkamumo reikalavimai:

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Du GCE A lygmens arba lygiavertės temos, taip pat C arba aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte OR.
  • Baigė pripažintą prieigos programą arba lygiavertę.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).

Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau