BA (Hons) kriminologija ir baudžiamoji teisena

University of Essex Online

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA (Hons) kriminologija ir baudžiamoji teisena

University of Essex Online

BA (Hons) Kriminologija ir kriminalinė justicija

Mūsų BA (Hons) Kriminologija ir "Baudžiamasis teisingumas" laipsnis yra plataus masto studijų programa, kad tiriama tiek socialinius ir asmeninius aspektus nusikalstamumu. Ji nagrinėja kai iš rimčiausių problemų, su kuriomis susiduriame, kaip visuomenė, kaip antai: Kas sukelia nusikalstamumo ir baudžiamosios elgesį? Ar nusikaltimas būti užkirstas kelias? Kaip ir kodėl mes turėtume bausti pažeidėjus? Kaip baudžiamojo teisingumo nuorodą į socialinį teisingumą? Žinoma, reikia kritiškai bendradarbiavimą su kriminologijos teorija, mokslinių tyrimų metodus ir nusikaltimo ir bausmės istorija.

Kodėl studijuoti šį dalyką?

Studijavimas BA (Hons) Kriminologija ir baudžiamoji teisena bus suteikti jums įgūdžių ir žinių, naudingų Jei per baudžiamojo teisingumo sistemoje ar kitose srityse, pavyzdžiui, karjeros viešosios politikos, socialinio darbo ar vietos valdžios diapazone. Jūs įgyti socialinių ir asmeninių aspektų nusikalstamumo supratimą, plėtoti kritinio mąstymo įgūdžius ir tapti įsitikinęs savo gebėjimą analizuoti ir apmąstyti įvairių sociologinių, teisinių ir ekonominių teorijų. Jūs taip pat įgyti pritaikomais įgūdžiais, mokslinių tyrimų, laiko valdymo ir rašytinės komunikacijos.

Mokymo metodai ir stilius

Skirtingai nuo tradicinių universitetinėje aplinkoje, mūsų Online Laipsnis kursai panaudoti virtuali mokymosi aplinka. Sistema sukurta stebėti ir valdyti mokymosi procesą realiu laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagą, kur esate.

Tai mokymosi platforma leidžia studentai ir dėstytojai aktyviai dalyvauti realaus laiko pokalbių, ir jūs galite klausytis ir žiūrėti, gyvi paskaitos ir seminarai per internetą. Studijavimas atliekamas tik internete ir studijų programa gali tilpti aplink jūsų darbo ir asmeninių įsipareigojimų.

Jūs palaikomi per savo baudžiamosios teisenos žinoma speciali Studentų patarėjas ir turėti galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir dėstytoju.

Vertinimo metodai

Mes priimti priskyrimo grindžiamą požiūrį į vertinimą, o ne egzaminus. Kriminologija ir baudžiamoji teisena užduotys remiasi realaus gyvenimo darbo patirtį ir įvertinti dėstytojų nuolat.

Jūs visada žinoti savo dabartinę laikino klasės dešinę nuo programos pradžios, kad būtų galima įvertinti savo dabartinę studijų metodų sėkmę ir aiškiai nustatyti sritis, siekiant pagerinti.

Tikime, kad šis skaidrumas suteikia jums informaciją, jums reikia padaryti didžiąją dalį savo kurso. Mes tai pasiekti:

  • rodyti savo ženklus aiškiai savo gradebook, kuris gali būti peržiūrėtas, kai prisijungiate į mokymosi platformą;
  • greitai apyvartumo darbo įvertinti, siekiant užtikrinti, kad jūsų gradebook visada iki datos;
  • vertinant savo darbą visoje moduliui, o ne laukti, kol metų pabaigoje egzaminus;
  • užtikrinant turite reguliariai bendrauti su savo studentų patarėjas;
  • paprastumas ir skaidrumas mūsų vertinimo kriterijų dizainas.

Mes taip pat turime užtikrinti, kad studentai pateikė darbas yra autentiški politiką. Taip pat dėl ​​to, kad visi darbai yra dažnai vertinamas, mes naudojame gerai žinomi elektroninės stebėsenos sistemą patikrinti plagiatas.

Apie sėkmingą savo bakalauro laipsnį kriminologijos ir kriminalinės justicijos, jums bus kviečiami dalyvauti baigimo ceremonijoje Esekso, Colchester Campus universiteto.

Karjera miestai

Karjera susijusios su kriminologijos ir kriminalinės justicijos yra labai įvairi ir šis kursas suteikia puikią mokymus dirbti policijos, probacijos, kalėjimuose, darbo su jaunimu, jaunimo neteisėtų paslaugų ir privataus ir savanorių sektoriaus. Kitos galimybės apima vaidmenis per baudžiamojo teisingumo paslaugas, pavyzdžiui, teismas globos pareigūnų ir narkotikų ar alkoholio darbuotojų. Studentai taip pat persikėlė į valstybės tarnybą, žurnalistikos ar profesinės pozicijas per savanoriško sektoriaus, pavyzdžiui, fondų doma ir projektų vadovams.

Patekimo reikalavimai

Turime lanksčias priėmimo reikalavimus, kurie atrodo ne tiek savo akademinės ir darbo pagrindu patirtį, taip pat savo motyvaciją padaryti kursą. Yra du keliai į mūsų BA (Hons) Kriminologija ir kriminalinės justicijos studijų programa: 1 - Akademinė įrašas Maršrutas

Siekiant patenkinti Akademinė maršrutas patekti reikalavimus mūsų BA (Hons) Kriminologija ir kriminalinės justicijos studijų programa turite šias kvalifikacijas bent:

  • Du A-lygiai, arba lygiavertis; plius
  • Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, IELTS (Academic) 6,0 arba lygiavertis.
  • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

2 - Atviras įrašas Maršrutas

Mes pripažįstame, kad jūs galite gauti įgūdžius įvairių būdų ir kad prieš akademinių rezultatų yra ne vienintelis rodiklis pareiškėjo galimybes. Todėl, jei jūs neturite atitinka minimalius akademinius standartus aukščiau, jūs vis dar gali būti leista stoti per mūsų Open maršrutas patekti.

Jūsų prašymas bus svarstomas individualiai, atsižvelgiant į savo motyvaciją už tai, žinoma, prieš darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, kad pademonstruoti savo gebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

Studentai, priimti per šiuo maršrutu bus leista pradėti kursą ir padaryti, ar tai yra teisinga už juos per pirmąsias tris savaites vertinimą. Visi pareiškėjai turi praeiti savo pirmąjį priskyrimo rinkinį per šį laiką, kad galėtų tęsti savo studijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
48 mėnesių
Ištęstinės
Price
Kaina
18,480 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Colchester, England
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - Colchester, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla