BA (Hons) Grafinis dizainas (Nuotolinis mokymasis)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijuokite grafinio dizaino laipsnį OCA

Ar pastebite, kad vertinate tipografiją, gaminio pakuotes, žurnalo išdėstymą ar knygų dizainą? Ar jums atrodo, kad galvojate apie naujausią prekės ženklą, ar jums įdomu pamatyti, ką galėtų padaryti originalus dizainas?

Mūsų suteiktas BA (Hons) grafinio dizaino laipsnis suteikia jums galimybę sustiprinti savo kūrybinį potencialą vykdant tiriamąsias projektavimo iniciatyvas, nesvarbu, ar tai būtų popierius, žiniatinklis, skaitmeninis, animacinis ar spausdintas. Jūs išsiaiškinsite savo pageidaujamą specializaciją plačioje grafinio dizaino praktikos srityje.

Laipsnis išnagrinės šrifto stiliaus, įvaizdžio formavimo ir išdėstymo, kurie yra pagrindiniai grafinio dizaino elementai, derinį ir reikšmingumą. Tai ištirsite tyrinėdami vaizdinę kalbą, kontekstą ir dinamiką, praplėsdami supratimą, žinias ir kompetenciją.

Išmoksite pritaikyti problemų sprendimo metodus, kad pateiktumėte vizualiai galingus sprendimus, susijusius su trumpikėmis, kurios efektyviai perduoda informaciją ir idėjas. Būsite paraginti išplėsti savo grafinio dizaino apibrėžimą per idėjų šturmą, tyrinėti šiuolaikinę spaudos ir naujų laikmenų praktiką ir metodus bei apibrėžti ir patobulinti savo unikalų namo stilių.

Būsite užginčyti ir paraginti išplėsti savo grafinio dizaino apibrėžimą tiek prisijungę, tiek neprisijungę. Visą jūsų studijų kursą dėstytojas-specialistas teiks paramą jums ir jūsų darbui, leisdamas jums dirbti savarankiškai, pasiruošus vizualinės kūrybos pasauliui.

Kurso struktūra

Grafinio dizaino laipsnis yra padalintas į aštuonis vienetus; trys - 1 lygio (HE4), du - 2 lygio (HE5) ir trys - 3 lygio (HE6). Yra keletas pagrindinių vienetų, kuriuos priima visi studentai, daug pasirenkamųjų vienetų, ir keletas sąlygų, reikalingų aukštesniems vienetams.

Kaip lankstus laipsnis, programą galite baigti per 4–9 metus, o kiekvienam kurso lygiui - ne daugiau kaip treji metai.

Pagrindiniai vienetai

1 lygyje (HE4) užpildysite vieną privalomą elementą - 1 grafinis dizainas: pagrindinės sąvokos. Šis skyrius supažindina su pagrindinės vaizdinės kalbos vartojimu ir grafinio dizaino praktikos bei procesų taikymu. Turėsite galimybę tobulinti praktines kompetencijas, tyrinėti savo kūrybinį potencialą ir įvertinti, kaip efektyviai bendrauti.

2 lygio studijas (HE5) remia du pagrindiniai padaliniai: vienas specialusis grafinio dizaino skyrius, 2 grafinis dizainas: darbas su klientu ir vienas įvairus padalinys, „Visual Skills 2“: Visual Exploration. Antrame skyriuje pateikiamos grafinio dizaino parinktys, palaikančios į procesą orientuotą požiūrį į idėjų generavimą ir vaizdinių bei techninių įgūdžių ugdymą pasirinktoje laikmenoje ir technologijose.

Bendra 3 lygio (6 pakopos) kursų dalis sudaro pagrindą, pagal kurį jūs galite susiplanuoti savo praktiką, ugdyti specialųjį supratimą apie grafinį dizainą, apibendrinti kritines idėjas ir vizualinį darbą atliekant rašytinius ir vaizdinius tyrimus (3 grafinis dizainas: vizualus dizainas). Tyrimai) ir imkitės savarankiško pagrindinio projekto (3 grafinis dizainas: pažangi praktika), kurio pabaiga - paroda ir (arba) leidinys (3 grafinis dizainas: jūsų praktikos išlaikymas).

Neprivalomi vienetai

Greta pagrindinio 1 lygio (HE4) padalinio galite pasirinkti studijuoti „Book Design 1“: „Creative Book Design“, kursų skyrių, tiriantį redakcinį išdėstymą ir dizainą, ir (arba) „Visual Skills 1: Visual Dynamics“, kurso vienetą, teikiantį praktinį pagrindą. sistema, skirta tyrinėti ir plėtoti savo kūrybinius procesus.

Jei pasirinksite mokytis tik vieno iš šių vienetų, galite tęsti trečiąjį pasirenkamąjį kursą, pasirinkdami iš daugelio disciplinų, įskaitant:

 • 1 vizualinė komunikacija: Grafinė fantastika
 • 1 iliustracija: Pagrindiniai iliustracijos žingsniai
 • 1 iliustracija: Iliustracijos eskizai
 • 1 fotografija: išreiškite savo viziją
 • Vizualiosios studijos 1: Kūrybiniai menai šiandien

Mokesčiai

JK 2019/20 mokesčiai

 • Fondai: 900 svarų sterlingų už kursą
 • 1 lygis (HE4): 4 050 svarų sterlingų už lygį
 • 2 lygis (HE5): 3,340 £ už lygį
 • 3 lygis (HE6): 3 340 £ už lygį

Netaikoma JK 2019/20 mokesčių

 • Fondai: 1 050 svarų sterlingų už kursą
 • 1 lygis (HE4): 4500 svarų sterlingų už lygį
 • 2 lygis (HE5): 3 690 £ už lygį
 • 3 lygis (HE6): 3 690 £ už lygį

Mokesčiai, finansavimas ir kitos išlaidos

OCA laipsniai yra mokami kiekvienam vienetui ir sudaro apie trečdalį universiteto universiteto universiteto laipsnio išlaidų. Vieneto išlaidos priklauso nuo vieneto lygio, taip pat nuo to, ar jūs gyvenate JK, ar likusiame pasaulyje.

Jei pradėjote mokytis pas OCA anksčiau nei 2017 m. Rugpjūčio 1 d., Susisiekite su accounts@oca.ac.uk, nes gali būti taikomi skirtingi mokesčiai.

Jei patys finansuojate savo kursą, galite sumokėti už visus vienetus arba galite paskirstyti išlaidas pasinaudodami mūsų įmokų ir įmokų galimybe, už kurią į jūsų sumokėtą įmoką yra įtrauktas 50 svarų sterlingų mokestis.

Visi OCA kursai yra įtraukti į sąrašą studentų finansų Anglijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje, todėl tinkami studentai gali kreiptis dėl studentų paskolos, kad padengtų mokesčių išlaidas. Galbūt jūs taip pat galite kreiptis dėl išlaikymo paskolos ir (arba) studentų su negalia pašalpos, kad padėtų padengti studijas.

Parengėme šį naudingą vadovą, kuris supažindins jus su paraiškų teikimo procesu, todėl paraiška dėl studentų finansavimo bus paprasta ir suprantama.

Remiantis OCA besimokančiųjų paramos schema, atsižvelgiant į finansinius sunkumus, gali suteikti dalinius kursų įmokas studentams, kurie negali gauti finansavimo iš Studentų finansavimo.

Kiti finansavimo šaltiniai gali būti darbdavių įnašai, patobulinti mokymosi kreditai (ginkluotosiose pajėgose tarnaujantiems darbuotojams ir tarnybų išvykusiems asmenims) ir kalinių švietimo trestas.

Kadangi esate OCA studentas, daugumą skaitymo medžiagos galite pasiekti naudodamiesi skaitmeninės bibliotekos paslaugomis ir el. Knygomis arba atsiųsti jums paštu.

Atsižvelgiant į disciplinos pobūdį, gali reikėti ir skaitmeninės aparatinės įrangos bei tinkamos programinės įrangos. Investicijos į kompiuterinę įrangą ir objektyvo pagrindu sukurtą laikmeną bus paskirstytos visame ture. Specialios programinės įrangos, naudojančios „Adobe Creative Cloud“, kaina gali būti apskaičiuota maždaug 16 svarų sterlingų per mėnesį arba 160 svarų sterlingų per metus (įskaitant studentų nuolaidą). Darbas daugiausia pateikiamas dėstytojams ir vertinamas el. Paštu, tačiau tikimasi, kad pašto išlaidos bus apie 40 svarų už vertinimą už siuntimą, atsižvelgiant į medžiagos kiekį ir svorį. Įkainiai užsienio studentams bus didesni.

Patekimo reikalavimai

 • Grafinis dizainas yra atvirosios prieigos laipsnis; Tai reiškia, kad stojant į kursą nereikia jokios oficialios kvalifikacijos ar patirties. Viskas, ko jums reikia, yra aistra menui ir noras mokytis.
 • Visi OCA kursai reikalauja, kad studentai būtų raštingi IT srityje, turėti gerą interneto ryšį ir gerą anglų kalbos lygį, lygiavertį CEFR B2.

Karjera ir užimtumas

Baigę BA (Hons) grafinio dizaino laipsnį, turėsite įgūdžių, kurie padės naršyti darbo vietoje. Savo praktiką galėtumėte naudoti įvairiose profesijose, tokiose kaip grafikos dizaineris, iliustratorius, internetinių dizainerių dizainas, spausdinimo dizaineris, metalo karkasas, rinkodaros specialistas - pasirinkimas yra jūsų pačių pasirinkimas.

2017 m. Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas įvertino, kad JK kūrybinėje ekonomikoje yra apie 3,12 mln. Darbo vietų, o vien 2017 m. Buvo sukurta 80 000 naujų darbo vietų. Kūrybinės industrijos auga sparčiau nei bet kuris kitas JK sektorius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for ... Skaityti daugiau

„Oskarą“ pelnę kino režisieriai, visame pasaulyje garsūs mados dizaineriai, televizijos laidų vedėjai, garsenybių juvelyrai ir Turnerio premijos nominantai yra tik keletas aukšto lygio University for the Creative Arts absolventų. Kaip specializuotas kūrybinių menų universitetas, savo studentams sukūrėme unikalią bendruomenę, kurioje bendraminčiai gali dalytis kūrybiniu procesu ir įkvėpti vienas kitą. Skatinamas bendradarbiavimas tarp kursų. Dailieji menininkai mokosi kartu su jaunais filmų kūrėjais ir mados dizaineriais, kurie dirba kartu su architektais. Tokiu būdu mūsų studentai gauna naudos iš įvairių disciplinų. Pasirinkę mokytis pas mus, suteiksite laisvės atrasti savo asmeninį stilių, laimėdami derinant pramonei orientuotus kursus, moderniausias galimybes ir įkvepiančius ekspertus. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau