BA (Hons) Grafinis dizainas

Interactive Design Institute

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA (Hons) Grafinis dizainas

Interactive Design Institute

Dėl šio praktinio, projekto pagrįsto kurso, kurį visiškai patvirtina Hertfordshire universitetas ir Interactive Design Institute (IDI) internete pateikia internete, sukursite savo dizaino įgūdžius ir žinias apie šiuolaikinę grafikos dizaino industriją. Tai atliksite naudodami šiuolaikinių ir tradicinių metodų mišinį, o jūsų dėstytojai paskatins eksperimentuoti su naujais metodais ir žiniasklaida. Jūsų dalyko specialisto dėstytojas jums pasiūlys jums "vienas su vienu" nurodymus savo saugioje internetinėje studijoje, esančioje studijų tinklalapyje IDI-Study. IDI-studijoje taip pat galite nusiųsti darbus įvertinimui ir aptarti su savo bendraamžiais.

Ką reiškia kursas?

Per savo studijas turėsite įgyti su pramone susijusių žinių, kurios padės sustiprinti savo įgūdžius ir pasirengti karjerai kūrybinėse pramonės šakose baigus pamokas. Jūs gausite asinchroninius mokymus iš savo dalyko specialistų kursų ir sukursite atitinkamus dizaino įgūdžius, kurie suteiks jums pranašumą labai konkurencingoje darbo rinkoje. Apie BA (Hons) Grafinio dizaino kursą jūs:

  • Sužinokite, kaip profesionaliai spręsti vaizdines problemas per diskusijas, pristatymus ir kūrybinį mąstymą
  • Įsitraukite į su pramone susijusią veiklą, susijusią su veikla, skatinančia jums kurti atitinkamus įgūdžius, naudingus grafinio dizaino pramonei
  • Sukurk individualų, kūrybišką požiūrį į savo darbą ir sukurk portfelį, kuriame bus parodyti tiek įgūdžiai, tiek gerai suprantamos grafinio dizaino žinios.
  • Dirbk su pramone, kad sužinotumėte, kaip derėtis dėl profesionalių darbo vietų ir pasitikėti savo sugebėjimais, kad galėtumėte tinkamai parduoti savo įgūdžius dizaineriu.

Online BA (Hons) grafikos dizaino kursas buvo kruopščiai pritaikytas pristatymui internetu. Mes suteiksime jums neribotą paramą kuriant išskirtinę praktiką, atitinkančią jūsų interesus ir ambicijas.

Studijų grafinis dizainas internete su IDI

Jei studijuosite internetu su IDI, jums reikės atlikti įvairius internetinius veiksmus, skirtus žinioms ir įgūdžiams, kuriuos reikės tapti profesionaliu grafikos dizaineriu, plėtoti. Diskusijos internetu su savo bendraamžiais forumuose taip pat vyks reguliariai studijų tinklalapyje, IDI-studijoje, ir būsite paraginti juos naudoti, kad aptartumėte savo darbą su savo kolegų grupe ir savo globėjais. Taip pat vienas su vienu kontaktu su savo dėstytojais galėsite susisiekti su IDI palaikymo personalu nuo 9 iki 5 nuo pirmadienio iki penktadienio. Mes galime jums padėti spręsti bet kokius klausimus, susijusius su jūsų studijomis, o mūsų techninės pagalbos tarnyba galės padėti jums susidurti su bet kokiomis techninėmis problemomis.

Pradžios datos

Vasario, birželio ir spalio mėnesiais yra 3 starto datos. Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos.

BA (Hons) Grafinio dizaino registracijos reikalavimai

JK pareiškėjai JK pareiškėjams mes reikalaujame arba 96 UCAS taškų iš GCE A lygių (ar lygiaverčių), įskaitant meno dalykus, ir anglų kalbos ir matematikos 4 ar aukštesnės kategorijos (C ir D kategorijos arba aukščiau, jei iki 2015 m.), ar atitinkamo lygio ar lygiaverčių įgūdžių ir patirties. Tarptautiniai pareiškėjai paprastai turės baigę vaizduojamojo meno kursą, kuris gali būti Fondas arba lygiavertis kursas, suteikiantis BTEC nacionalinį diplomą / pažymėjimą ar lygiavertę tarptautinę kvalifikaciją. Anglų kalba Visi pareiškėjai iš šalių, kuriose nėra anglų kalbos, turi pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus. Reikalinga viena iš šių kvalifikacijų (ar lygiavertės):

  • GSCE anglų kalbos klasė AC
  • IELTS 6.0 (ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje juostoje)
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 5, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
4 metų
Ištęstinės
Price
Kaina
4,500 GBP
standartiniai mokesčiai už laipsnį kursą per metus
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
More start dates throughout 2019
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
More start dates throughout 2019
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
More start dates throughout 2019
Pabaigos data Susisiekti su mokykla