BA (Hons) Baudžiamoji teisena

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Arden University internetinė BA (Hons) baudžiamojo teisingumo programa suteiks jums išsamų supratimą apie nusikalstamą elgesį ir teisingumo sistemą. Ugdykite savo supratimą apie nusikalstamumo priežastis ir pasekmes bei šiuo metu naudojamus prevencijos metodus.

Ardeno lankstus studijų būdas leidžia tobulinti savo socialines, psichologines ir teisines žinias atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums gerą kriminalinės justicijos supratimą, kuris padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti suprasti nusikalstamumą iš įvairių perspektyvų ir suteikti karjeros teisingumo sistemoje įgūdžių.

Moduliai

4 lygis

Tarpdalykinių studijų įgūdžiai
Ugdykite savo, kaip besimokančiojo, įgūdžius ir pažvelkite į problemas iš skirtingų perspektyvų. Po savo internetinės akademinės bendruomenės supažindinimo su pagrindiniais programos įgūdžiais, jūs patobulinsite asmeninius įgūdžius, kurių siekia darbdaviai.

Nusikaltimas

Baudžiamojo teisingumo sistema
Šiame įvade nagrinėjama Anglijos ir Velso baudžiamojo teisingumo sistemos samprata ir pasekmės. Aptarsite amžiaus, rasės ir klasės pasekmes bei konkuruojančias nuomones dėl policijos, baudžiamojo persekiojimo, teismų ir pataisos tarnybų tikslų. Nuo turto ir elektroninių nusikaltimų iki šiuolaikinės vergijos šis modulis skirtas baudžiamojo teisingumo sudėtingumui.

Anglų teisinė sistema
Sužinokite apie teismų praktikos ir įstatymų skirtumus ir išanalizuokite, kaip Parlamentas ir teisinė sistema veikia kartu. Jūs taip pat parengsite savo teisinį žodyną, kad suprastumėte Anglijos ir Velso teismų sistemą, deleguotuosius įstatymus ir įstatymų kategorijas.

Baudžiamoji teisė
Šis modulis paaiškina teismų praktikos ir įstatymų skirtumus ir suteikia jums galimybę analizuoti, kaip teisinė sistema, parlamentas ir ES veikia kartu. Būsite supažindinti su tam tikru teisiniu žargonu, kad suprastumėte įstatymų kategorijas, teismų sistemą ir deleguotuosius teisės aktus.

Nelygybės šiuolaikiniame pasaulyje
Ištirti visuomenės netolygumus ir jų poveikį žmogaus gerovei. Išnagrinėsite paradoksą tarp dešiniųjų „meritokratijos“ teorijų ir kaip konkretūs veiksniai, tokie kaip amžius, lytis ir klasė, daro įtaką sveikatos politikai, darbo vietoje patirčiai ir švietimo sėkmei. Šis modulis orientuojasi į išankstinio nusistatymo ir diskriminacijos naudojimą, kad pateisintų nevienodą požiūrį, ir suteikia supratimą, kaip šios neteisybės atstumia ir stigmatizuoja žmones.

5 lygis

Tyrimai ir etika
Šis modulis suteikia jums galimybę parodyti savo sugebėjimus naudojant savo sukurtą kūrinį. Jūs nustatysite metodiką, išugdysite įvairius įgūdžius ir atsižvelgsite į jūsų atliekamo darbo etines problemas. Vėliau tai įtrauksite praktiškai, kai dirbsite prie savo galutinio projekto.

Šiuolaikiniai kriminologijos debatai
Nusikalstamumas ir teisingumas reguliariai aptariami žiniasklaidoje. Šiame modulyje nagrinėjama daugybė aktualių temų, pradedant neapykantos nusikaltimais, pasauliniu organizuotu nusikalstamumu ir terorizmu, baudžiamosios atsakomybės amžiumi ir teisingumo klaidomis. Po šiomis temomis nagrinėjamos gilesnės socialinės atskirties, pilietinės laisvės ir priežiūros, policijos tyrimų sąžiningumo problemos.

Pilietinės laisvės

Aplinkos kriminologija
Du aplinkosaugos termino vartojimai yra susiję su miesto nusikalstamumu ir „žaliąja kriminologija“. Pirmajame klausiama, kaip globalizacija, gentrifikacija ir miestų atnaujinimas daro įtaką nusikalstamumui, o antroje - išsaugojimas, tarša, neteisėta prekyba retomis rūšimis ir ekologinės katastrofos.

Policijos ir policijos įgaliojimai
Šis modulis yra skirtas įvairiai Anglijoje ir Velse vykdomai policijos veiklai, įskaitant platesnį jaunimo ir bendruomenės santykių poveikį. Jūs išnagrinėsite tarptautinius policijos, viešosios tvarkos, įdarbinimo ir priežiūros pusiausvyros bei pilietinių laisvių aspektus.

Nenormalumas

6 lygis

Kibernetiniai nusikaltimai
Šis modulis nagrinėja technologinius pokyčius, dėl kurių internetinio sukčiavimo atvejai ir kiti elektroninių nusikaltimų atvejai yra dažnesni. Jūs apsvarstysite, kaip šios bylos susiejamos su kitomis baudžiamojo teisingumo sistemos sritimis, ir kitus šios programos aspektus.

Jaunimo teisingumas
Ištirkite būdus, kaip mūsų visuomenė susiduria su nusikalstamo elgesio atvejais su jaunais žmonėmis, pradedant tyrimu apie jaunimo teisingumo sistemos istorinę raidą. Naudodamiesi visomis pagrindinėmis šiuolaikinėmis minties mokyklomis, išanalizuosite šių dienų jaunimo teisingumo sistemą.

Nusikalstamumo prevencija
Anksčiau laikytas patenkančiu į administracinę ir politinę sritis, šis modulis pritaiko naujausias kriminologines idėjas praktiniams nusikaltimų prevencijos aspektams. Čia diskutuosite apie šių požiūrių stipriąsias ir silpnąsias puses, situacijų ir socialinių priemonių pranašumus užkertant kelią nusikalstamumui ir kaip bendruomenės ir aplinka daro įtaką policijos veiklai ir nusikalstamumo kontrolei.

Įrodymų dėsnis
Naudodamiesi svarbiais atvejais, įskaitant 1998 m. Žmogaus teisių įstatymą, jūs apsvarstysite, kaip vyksta įrodymų rinkimas, kaip jie gali būti naudojami ir kas šiame modulyje apibrėžiama kaip įrodymas.

Tyrimų planavimas

Ką sako mūsų studentai:

119271_FNYt7mPw.png

"Aš ilgą laiką norėjau būti advokatu ir niekaip negaliu to padaryti neturėdamas laipsnio. Mane taip pat žavi įstatymai ir teisingumas; tai sunki tema ir man patinka iššūkis." kainavo aukštąjį mokslą, aš negalėjau sau leisti atsisakyti darbo; studijuodamas internete galiu dirbti visą darbo dieną ir dirbti visą darbo dieną “.

Richardas Wingas,
LLB

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • GCE A lygio arba lygiaverčiai du dalykai, taip pat C ar aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname ir svarstome paraiškas iš tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime kartu su jūsų CV ir nuorodomis.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau