BA (Hons) žmogiškųjų išteklių valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Arden University internetinis bakalauras (Hons) Žmogiškųjų išteklių valdymas

Ardeno lankstus studijų būdas leidžia tobulinti šiuos įgūdžius atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus. Ši programa suteiks jums aiškų šių dviejų įdomių sričių santykio supratimą ir padės priartėti prie jūsų karjeros tikslų.

Visose Arden siūlomose programose didelis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms, praktiniams įgūdžiams ir sėkmei karjeroje. Ši programa buvo sukurta siekiant padėti jums suprasti žmogiškųjų išteklių valdymą iš psichologinės perspektyvos ir padėti suteikti jums karjeros įgūdžių įvairiuose sektoriuose.

120009_119963_39HRMPsych.jpg

Moduliai

4 lygis

Tarpdalykinių studijų įgūdžiai
Ugdykite savo, kaip besimokančiojo, įgūdžius ir pažvelkite į problemas iš skirtingų perspektyvų. Po savo internetinės akademinės bendruomenės supažindinimo su pagrindiniais programos įgūdžiais, jūs patobulinsite asmeninius įgūdžius, kurių siekia darbdaviai.

Anglų teisinė sistema
Sužinokite apie teismų praktikos ir įstatymų skirtumus ir išanalizuokite, kaip Parlamentas ir teisinė sistema veikia kartu. Jūs taip pat parengsite savo teisinį žodyną, kad suprastumėte Anglijos ir Velso teismų sistemą, deleguotuosius įstatymus ir įstatymų kategorijas.

Sutarčių teisė
Šiame modulyje jūs pradėsite išsiaiškinti Anglijos sutarčių teisės elementus ir tai, kaip atsirado šiandien. Jūs išugdysite įgūdžius taikyti sutarčių teisės principus, kad padėtumėte išspręsti teisines problemas.

Verslo aplinkos supratimas
Susipažinkite su verslo struktūra ir suinteresuotųjų šalių atsakomybe. Su šiuo moduliu pradėsite suprasti pagrindines verslo sąvokas, tokias kaip pasiūla ir paklausa, konkurencija, rinkos ir vyriausybės poveikis.

Įvadas į socialinę ir raidos psichologiją
Ši psichologijos šaka nagrinėja pokyčius, kurie vyksta per visą žmogaus gyvenimą. Šio modulio metu apimsite daugybę teorijų, įskaitant identiteto, asmenybės formavimąsi, idėjų apie save formavimą ir kalbos įgijimą. Jūs pažvelgsite, kaip žmonių psichinėms mintims ir elgesiui daro įtaką socialinės psichologijos objektyvas.

Įvadas į biologinę ir pažintinę psichologiją
Atraskite pažintinius procesus, kurie yra svarbiausi, norint pamatyti, girdėti ir išmokti naujų įgūdžių. Sužinokite, kaip augame ir įgyjame suvokimo, dėmesio, mokymosi, atminties ir sprendimų priėmimo sugebėjimų. Šiame modulyje sužinosite apie kai kuriuos biologinius procesus ir pažinimo principus, kurių reikia norint suprasti psichologiją, įskaitant pagrindinę nervų sistemos struktūrą ir funkcijas.

5 lygis

Tyrimai ir etika
Šis modulis suteikia jums galimybę parodyti savo sugebėjimus naudojant savo sukurtą kūrinį. Jūs nustatysite metodiką, išugdysite įvairius įgūdžius ir atsižvelgsite į jūsų atliekamo darbo etines problemas. Vėliau tai įtrauksite praktiškai, kai dirbsite prie savo galutinio projekto.

Asmenybė ir intelektas
Sužinokite apie istorinius ir šiuolaikinius požiūrius į asmenybę ir intelektą bei jų reikšmę visuomenei ir švietimui. Sužinosite apie genų ir aplinkos, psichometrinių testų ir kultūrinio poveikio vaidmenį, o naudodamiesi keliomis svarbiomis temomis, turėsite galimybę diskutuoti apie pagrindinius asmenybės ir intelekto aspektus šiame modulyje - nuo elgesio iki biologinio.

Socialinė psichologija
Gauk supratimą apie žmogaus elgesį tirdamas konceptualius ir istorinius socialinės psichologijos klausimus. Taikydami tradicinius ir kritinius tyrimų metodus, praktiškai pritaikysite įvairias teorijas realaus pasaulio problemoms ir ištirsite socialinį konstruktyvizmą, kultūrą, kalbą, tapatumą ir dar daugiau.

Žmogiškųjų išteklių planavimas
Išmok planuoti organizacijos žmonių elementą, įskaitant tuos tarptautinius veiksnius, turinčius įtakos pasauliniam verslui. Lavinsite įgūdžius planuoti naujų darbuotojų samdymo išlaidas, atsižvelgiant į tai, kada ir kaip tai būtina.

Valdymas visose kultūrose
Globalus verslas reikalauja, kad mes atsižvelgtume į nacionalines kultūras. Šis modulis klausia, kaip mūsų produktai veiks skirtingose rinkose, kaip palengvinti daugiakultūrę darbo jėgą ir kitus šiuolaikiniam verslui svarbius dalykus.

Organizacijų pokyčių valdymas
Šis modulis išsamiau paaiškina komandos formavimą ir būdus, kuriais organizacija gali paremti ir padrąsinti darbuotojus, užtikrinant jų vykdymą ir efektyvumą.

6 lygis

Profesinė psichologija
Ištirsi dinaminę psichologijos šaką, nagrinėjančią, kaip pagerinti pasitenkinimą darbu ir išnaudoti visas darbuotojų galimybes. Atraskite naujausią mąstymą apie lyderystę, komandinį darbą, motyvaciją ir asmenybės tipus kartu su organizacijos plėtra. Šis modulis taip pat atsižvelgia į tai, kaip socialinė ir politinė įtaka, be technologijos ir ekonomikos, veikia organizacijas ir su jomis dirbančius asmenis.

Užimtumo įstatymas
Šiame modulyje nagrinėjama subtili darbuotojų, darbdavių, profesinių sąjungų, vyriausybės ir ES pusiausvyra. Išnagrinėsite darbuotojų teises, visuotinį nuosmukį, darbuotojų ir vaikų apsaugą ir sukaupsite daug perkeliamų įgūdžių darbo vietoje.

Žmogiškųjų išteklių valdymo strateginiai klausimai
Susipažinkite su verslo tendencijomis, turinčiomis įtakos personalo valdymui tiek vidaus, tiek tarptautiniu mastu. Šiame modulyje susidursite su emociniu ir estetiniu darbu, lygiomis galimybėmis, įvairove ir etika.

Tarpkultūrinė psichologija
Kadangi dauguma psichologinių tyrimų buvo atlikti tarp Vakarų visuomenės, jie dažniausiai taikomi ribotai populiacijai. Neaiškėjant kultūrinėms riboms, šiame modulyje nagrinėjami kultūrų panašumai ir skirtumai bei tai, kaip mes suprantame ir elgiamės vienas kito atžvilgiu. Sužinosite, kaip atliekami šie tyrimai, ir turėsite galimybę panaudoti savo kritinius ir analitinius įgūdžius naudodami atvejo analizės metodą.

Tyrimų planavimas

Ką sako mūsų studentai:

b_WgQI6aAS1SYZ7lIN56SKifKdac-Nf5jKf5F5pU-NL0X_xKJRizy_uHwO42c__ahqt3hF0nBj4UtU964yBEsBBIQDQrDc35856YeY7Bob7JL0D43HNQ4KAD97gdHBa69bSPtQ16


Tinkamumo reikalavimai


Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • GCE A lygio arba lygiaverčiai du dalykai, taip pat C ar aukštesnės klasės trys dalykai GCSE lygiu arba lygiaverte; ARBA
  • Baigta pripažinta prieigos programa arba lygiavertė programa
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.0 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 5,5 bet kokio elemento).
Jei turite darbo patirties

Mes teigiamai skatiname paraiškas tų, kurie gali parodyti savo motyvaciją studijuoti programą. Mes paprašysime jūsų asmeninio pareiškimo kartu su jūsų CV ir nuorodomis, pagrindžiančiomis jūsų paraišką.

Mokesčiai

13 500 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau