BA („Hons“) vizualinė komunikacija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijuokite vizualinės komunikacijos laipsnį OCA

Mūsų vizualinės komunikacijos bakalauras (BA) skatina ieškoti kūrybingiausių ir originaliausių būdų pranešti bet kuriai auditorijai. Tai suteikia jums galimybę eksperimentuoti su keliomis kūrybinėmis disciplinomis ir temomis, kad įgytumėte išsamesnį supratimą apie prasmę, tikslą, aiškinimą ir dizainą.

Išmoksite, kaip efektyviai perteikti savo idėjas įvairiose žiniasklaidos priemonėse ir praktikose, aprūpindami jus naujais minčių procesais ir pagrįsdami savo metodus. Tai padės sukurti tarpdisciplininį meno kūrinių rinkinį, apimantį įvairias sritis, įskaitant grafinį dizainą, iliustracijas, žiniatinklį, judantį vaizdą, komiksus, infografijas, pakuotes ir už jos ribų.

Per visą jūsų studijų kursą jūsų dėstytojas padės jums ir jūsų darbui, leisdamas dirbti tiek savarankiškai, tiek pasiruošus vaizdinės kūrybos pasauliui. Taigi, jei norite sukurti prasmingą komunikaciją kliento bazei ar sau, mūsų vizualinių ryšių BA laipsnis yra skirtas jums.

Kurso struktūra

Laipsnis padalijamas į aštuonis vienetus; trys - 1 lygio (HE4), du - 2 lygio (HE5) ir trys - 3 lygio (HE6). Yra keletas pagrindinių vienetų, kuriuos priima visi studentai, daug daugiau pasirenkamųjų vienetų, ir kai kurios sąlygos, reikalingos aukštesniems vienetams.

Kaip lankstus laipsnis, programą galite baigti per 4–9 metus, o kiekvienam kurso lygiui - ne daugiau kaip treji metai.

Pagrindiniai vienetai

Pradėdami laipsnį 1 lygyje, galite pasirinkti studijuoti grafinį dizainą 1: Pagrindinės sąvokos ir (arba) 1 iliustraciją: Pagrindiniai iliustracijos skyriaus žingsniai.

1 grafinis dizainas: Pagrindinės sąvokos supažindina su pagrindinės vaizdinės kalbos vartojimu ir grafinio dizaino praktikos bei procesų taikymu. Skyrius siūlo jums galimybę tobulinti praktines kompetencijas, tyrinėti savo kūrybinį potencialą ir įvertinti, kaip efektyviai bendrauti.

1 iliustracija: Pagrindiniai iliustracijos žingsniai supažindina su iliustravimo praktika, kūrybingai naudojant piešimą ir vaizdų kūrimą, kuriant idėjas, turinį ir vaizdinius rezultatus.

Jūsų pasirinkimas, kurį vienetą pradėti nuo 1 lygio, yra jūsų. Atsižvelgdami į besivystančius pomėgius vizualinės komunikacijos srityje, prieš pasirinkdami pasirenkamąjį skyrių, galite pasirinkti studijuoti ir antrąjį skyrių, arba galite pasirinkti du pasirenkamuosius vienetus (žr. Toliau).

Baigę pirmąjį studijų lygį, pereisite į 2 lygį, kur jūsų pasirinktus du pasirenkamuosius vienetus iš dalies lems jūsų pasirinkti 1 lygmuo (žr. Toliau).

Baigiamajame studijų lygyje, 3 lygyje (HE6), yra bendra pagrindinių kursų vienetų struktūra, kuri suteikia pagrindą kontekstualizuoti savo praktiką, plėtoti specialųjį vaizdinės komunikacijos supratimą, sintetinti kritines idėjas ir vizualinį darbą per kūną. rašytinių ir vaizdinių tyrimų („Visual Communications 3: Visual Research“) ir imasi didelio savarankiško projekto (Visual Communications 3: Advanced Practice), kurio pabaiga - paroda ir (arba) leidinys (Visual Communications 3: Sustaining your Practice).

Neprivalomi vienetai

Galite pasirinkti iš įvairių disciplinų, įskaitant knygų dizainą, grafinę fantastiką, iliustraciją, piešimą, fotografiją, grafikos kūrimą ir vizualines studijas:

 • 1 knygos dizainas: kūrybinis knygos dizainas
 • 1 vizualinė komunikacija: Grafinė fantastika
 • 1 iliustracija: Iliustracijos eskizai
 • 1 vizualiniai įgūdžiai: regimoji dinamika
 • 1 brėžinys: Piešimo įgūdžiai
 • 1 fotografija: išreiškite savo viziją
 • Grafika 1: Įvadas į grafiką
 • Vizualiosios studijos 1: Vaizdinės kultūros supratimas

Pasirinkimą iš dviejų 2 lygio pasirenkamųjų vienetų iš dalies nulems jūsų pasirinkti 1 lygmuo. Galimi vienetai ir būtinos sąlygos yra šios:

 • 2 grafinis dizainas: Darbas su klientu (būtina 1 grafinis dizainas)
 • 2 iliustracija: Atsakymas į trumpą informaciją (būtina sąlyga 1 iliustracija)
 • 2 brėžinys: Piešimo tyrimas (būtina sąlyga 1 brėžinys)
 • 2 grafika: savo stiliaus tobulinimas (būtina 1 grafika)

Jei pasirinkote 1 lygio vienetą (-us), neturite konkrečiai įvardyto 2 lygio vieneto, tada jūsų progreso vienetas bus „Visual Skills 2: Visual Exploration“. Šis skyrius paskatins jus savarankiškai inicijuoti projektus, leidžiančius tobulinti įgūdžius ir inovacijas, kurių reikia norint pateikti techniškai patrauklų turinį.

Šis skyrius palaiko vis labiau į save orientuotą požiūrį į savo asmeninių interesų tyrinėjimą ir išdėstymą. Skyrius padeda jums kurti jūsų idėjas, toliau plėtoti savo vaizdinius ir techninius įgūdžius, pasirenkant žiniasklaidos priemones ir technologijas, ir nustato naujus darbo būdus, skatindamas jus imtis savo iniciatyvos projektų ir apmąstyti kitų praktikų kūrybinius procesus. .

Mokesčiai

JK 2019/20 mokesčiai

 • Fondai: 900 svarų sterlingų už kursą
 • 1 lygis (HE4): 4 050 svarų sterlingų už lygį
 • 2 lygis (HE5): 3,340 £ už lygį
 • 3 lygis (HE6): 3 340 £ už lygį

Netaikoma JK 2019/20 mokesčių

 • Fondai: 1 050 svarų sterlingų už kursą
 • 1 lygis (HE4): 4500 svarų sterlingų už lygį
 • 2 lygis (HE5): 3 690 £ už lygį
 • 3 lygis (HE6): 3 690 £ už lygį

Mokesčiai, finansavimas ir kitos išlaidos

OCA laipsniai yra mokami kiekvienam vienetui ir sudaro apie trečdalį universiteto universiteto universiteto laipsnio išlaidų. Vieneto išlaidos priklauso nuo vieneto lygio, taip pat nuo to, ar jūs gyvenate JK, ar likusiame pasaulyje.

Jei pradėjote mokytis pas OCA anksčiau nei 2017 m. Rugpjūčio 1 d., Susisiekite su accounts@oca.ac.uk, nes gali būti taikomi skirtingi mokesčiai.

Jei patys finansuojate savo kursus, galite sumokėti už visus vienetus arba galite paskirstyti išlaidas pasinaudodami mūsų indėlių ir įmokų galimybe, kuriai sumokėtas 50 USD mokestis yra įskaičiuotas.

Visi OCA kursai yra įtraukti į sąrašą studentų finansų Anglijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje, todėl tinkami studentai gali kreiptis dėl studentų paskolos, kad padengtų mokesčių išlaidas. Galbūt jūs taip pat galite kreiptis dėl išlaikymo paskolos ir (arba) studentų su negalia pašalpos, kad padėtų padengti studijas.

Parengėme šį naudingą vadovą, kuris supažindins jus su paraiškų teikimo procesu, todėl paraiška dėl studentų finansavimo bus paprasta ir suprantama.

Remiantis OCA besimokančiųjų paramos schema, atsižvelgiant į finansinius sunkumus, gali suteikti dalinius kursų įmokas studentams, kurie negali gauti finansavimo iš Studentų finansavimo.

Kiti finansavimo šaltiniai gali būti darbdavių įnašai, patobulinti mokymosi kreditai (ginkluotosiose pajėgose tarnaujantiems darbuotojams ir tarnybų išvykusiems asmenims) ir kalinių švietimo trestas.

Kadangi esate OCA studentas, daugumą skaitymo medžiagos galite pasiekti naudodamiesi skaitmeninės bibliotekos paslaugomis ir el. Knygomis arba atsiųsti jums paštu.

Kitos išlaidos, kurias gali atsirasti dėl jūsų laipsnio, yra programinės įrangos (pvz., „Adobe Suite“) / medžiagos / knygų / tekstų, reikalingų praktikai ir tyrimams, pirkimas. Tai gali būti apie 400–700 svarų sterlingų 1 ir 2 lygiuose ir 550–1000 svarų sterlingų 3 lygyje, atsižvelgiant į tai, kokius vienetus pasirinksite. Išlaidos skirsis priklausomai nuo to, ar studentai pasirenka laikmeną, ar knygos yra perkamos ar skolinamos iš bibliotekos. Darbas daugiausia pateikiamas dėstytojams ir vertinamas el. Paštu, tačiau tikimasi, kad pašto išlaidos bus apie 40 svarų už vertinimą už siuntimą, atsižvelgiant į medžiagos kiekį ir svorį. Įkainiai užsienio studentams bus didesni.

Patekimo reikalavimai

 • „Visual Communications“ yra atviros prieigos laipsnis; Tai reiškia, kad stojant į kursą nereikia jokios oficialios kvalifikacijos ar patirties. Viskas, ko jums reikia, yra aistra menui ir noras mokytis.
 • Visi OCA kursai reikalauja, kad studentai būtų raštingi IT srityje, turėti gerą interneto ryšį ir gerą anglų kalbos lygį, lygiavertį CEFR B2.

Karjera ir užimtumas

 • Baigę vizualinių ryšių bakalaurą (Hons), turėsite įgūdžių, kurie padės naršyti darbo vietoje. Galėtumėte naudotis savo kaip profesionalaus iliustratoriaus, skaitmeninio dizainerio, dailininko, prekės ženklo ar turinio specialisto praktika, galimybės yra begalinės.
 • 2017 m. Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas įvertino, kad JK kūrybinėje ekonomikoje yra apie 3,12 mln. Darbo vietų, o vien 2017 m. Buvo sukurta 80 000 naujų darbo vietų. Kūrybinės industrijos auga sparčiau nei bet kuris kitas JK sektorius.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Skaityti daugiau

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau