BA („Hons“) kūrybinis menas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijuok kūrybinio meno laipsnį OCA

Ar tau patinka viskas, kas kūrybinga? Įkvėpti daugybės meno praktikų? O gal norėtumėte eksperimentuoti su įvairiomis terpėmis?

Mūsų kūrybinių menų bakalauras (Hons) yra tikrai daugiadisciplininis ir yra specialiai sukurtas jums, norintiems mėgautis laisve tyrinėti menines praktikas ir išreikšti savo, kaip kūrybininko, unikalų balsą. Jūsų kelionė šiame kurse apima galimybę kurti originalius ir įdomius būdus, kaip perduoti įvairias vaizdines kalbas sudėtingas idėjas ir koncepcijas.

Jūs ištirsite visas kūrybinio meno sritis, suteikdami geriausią galimybę ištirti savo meninius įgūdžius ir tapatumą. Tarp disciplinų yra kūrybinis rašymas, poezija, scenarijų rašymas, piešimas, tapyba, grafika, skulptūra, tekstilė, fotografija, judantis vaizdas, grafinis dizainas, iliustracijos ir muzika; suteikdami jums įžeminimą kiekviename, kad suformuotumėte geriausią laipsnį.

Išmoksite efektyviai tyrinėti, kritiškai analizuoti, reflektuoti ir plėsti savo kūrybinį pasitikėjimą.

Kurso struktūra

Mūsų BA (Hons) kūrybinio meno laipsnis yra sukurtas iš visų OCA siūlomų dalykų sričių; Kūrybinis rašymas, muzika, fotografija, vaizduojamasis menas, tekstilė, iliustracijos, judantis paveikslas, piešimas, grafinis dizainas, tekstilė, tapyba ir vaizdinės komunikacijos.

Visi 2-ojo lygio kūrybinio meno laipsnio vienetai turi 1-ojo lygio išankstines sąlygas, todėl verta peržvelgti 2-ojo lygio skyrius, kad galėtumėte planuoti savo laipsnį nuo pat pradžių.

Mūsų kūrybinio meno laipsnis yra padalytas į 8 valdomus vienetus; trys - 1 lygio (HE4), du - 2 lygio (HE5) ir trys - 3 lygio (HE6). Šie 8 vienetai sudaro iki 360 kreditų, reikalingų jūsų nuotolinio mokymosi laipsniui, ir gali būti baigti jūsų pageidavimu, tarp lanksčių 4–9 metų.

Pagrindiniai vienetai

Visi studentai šiandien mokosi kūrybinių menų 1 lygyje. Šis teorinis vienetas tiria pagrindines šiuolaikinio meno, kūrybinio skaitymo, vaizdinės komunikacijos, fotografijos ir tekstilės temas, suteikdamas tvirtą supratimą kiekvienoje ir puikiai tinkančią kritiniam šių skirtingų sričių supratimui. . Kiekviena dalis lavina jūsų įgūdžius tiriant ir aiškinant per rašymą. Jei nesate tikri, kurios kūrybinės sritys, norėtumėte išmokti šį skyrių, kuris padės jums pasirinkti.

Neprivalomi vienetai

Toliau keliaudami 1 lygiu, jūs nukreipsite studijas į kitas dvi sritis, kurios lems vienetus, kuriuos studijuojate 2 lygyje:

 • Kūrybinis rašymas 1 lygis: Galite pasirinkti iš rašymo įgūdžių, poezijos meno ar scenarijaus rašymo įgūdžių. Išmoksite rašymo pagrindus, rinkitės gerąją patirtį ir kurkite trumpus kūrinius.
 • Kūrybinis rašymas 2 lygis: Galite rinktis iš „Gyvenimo rašymas“, „Rašymas vaikams“, „Trumposios fantastikos“ rašymas, „Poezija - forma ir patirtis“ arba „Scenarijaus kūrimas“; šie padaliniai plėtos ir plės tai, ko išmokote iki šiol, įvesdami naujus metodus ir tyrimo pratimus.
 • 1 muzikos lygis: muzikos kūrimas. Išmoksite patobulinti kompozicijos techniką, ugdydami muziką kaip kalbą.
 • 2 muzikos lygis: Kompozicija ir chorinių bei instrumentinių elementų bei idėjų įvedimas į savo kompozicijas. Visuose muzikos kursuose reikia naudoti „Sibelius“.
 • Fotografavimas ir judantis vaizdas 1 lygis: galite pasirinkti išreikšti savo viziją arba nustatyti sceną; išmoksite sukurti koncepciją ir ją pamatyti, norėdami redaguoti ir sukurti istoriją.
 • 2 lygio fotografavimas ir judantis vaizdas: Galite rinktis iš kraštovaizdžio, skaitmeninio vaizdo ir kultūros, savęs ir kitų, dokumentinių ar judančių vaizdų metodikų. Visuose fotografijos skyriuose reikia naudoti redagavimo programinę įrangą.
 • 1 dailės lygis: piešimo įgūdžiai, tapybos praktika, įvadas į grafiką ar pradžia 3D skulptūros skyriuje.
 • 2 lygio dailės lygis: tai lemia piešimo, tapybos: praktikos studijoje, savo stiliaus kūrimo ar skulptūros tyrinėjimą: studijos praktika. Galite lavinti piešimo, tapybos, skulptūros ir spaudos įgūdžius, naudodamiesi istorine ir šiuolaikine technika.
 • 1 tekstilė. Tekstilės žodynas, kontekstas ir aiškinimas.
 • 2 lygio tekstilė: šiuolaikinė praktika. Jie išnagrinės skirtingų laikmenų naudojimą pateikiant meno sampratas.
 • 1 vizualinės komunikacijos lygis: pagrindiniai iliustravimo ir grafinio dizaino žingsniai: pagrindinės sąvokos.
 • 2 vizualinės komunikacijos lygis: galite tęsti studijas dirbdami su klientu arba atsakydami į trumpą pranešimą. Išmoksite spręsti problemas, kūrybingai naudodamiesi grafika ir iliustracijomis, ir sukursite tai scenarijuje, paremtame darbu.

3 lygis: Visi studentai mokosi darbo, tyrimų ir tęstinės praktikos. Formuokite savo pagrindinį projektą, sujungdami viską, ko išmokote per kursą, ir paruošę jus gyvenimui po studijų. Tai suteikia jums galimybę tęsti praktikuojančio menininko karjerą, pomėgius ar karjerą.

Mokesčiai

JK 2019/20 mokesčiai

 • Fondai: 900 svarų sterlingų už kursą
 • 1 lygis (HE4): 4 050 svarų sterlingų už lygį
 • 2 lygis (HE5): 3,340 £ už lygį
 • 3 lygis (HE6): 3 340 £ už lygį

Netaikoma JK 2019/20 mokesčių

 • Fondai: 1 050 svarų sterlingų už kursą
 • 1 lygis (HE4): 4500 svarų sterlingų už lygį
 • 2 lygis (HE5): 3 690 £ už lygį
 • 3 lygis (HE6): 3 690 £ už lygį

Mokesčiai, finansavimas ir kitos išlaidos

OCA kursai sudaro mažiau nei pusę universiteto universiteto universiteto studijų kainos.

OCA laipsniai yra mokami kiekvienam vienetui ir sudaro apie trečdalį universiteto universiteto universiteto laipsnio išlaidų. Vieneto išlaidos priklauso nuo vieneto lygio, taip pat nuo to, ar jūs gyvenate JK, ar likusiame pasaulyje.

Jei pradėjote mokytis pas OCA anksčiau nei 2017 m. Rugpjūčio 1 d., Susisiekite su accounts@oca.ac.uk, nes gali būti taikomi skirtingi mokesčiai.

Jei patys finansuojate savo kursus, galite sumokėti už visus vienetus arba galite paskirstyti išlaidas pasinaudodami mūsų indėlių ir įmokų galimybe, kuriai sumokėtas 50 USD mokestis yra įskaičiuotas.

Visi OCA kursai yra išvardyti studentų finansų Anglijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje, taigi jūs netgi galite atlikti kursą dabar ir sumokėti vėliau. Jei niekada anksčiau nesimokėte aukštajame moksle, esate JK pilietis ir pastaruosius trejus metus gyvenote Anglijoje, Velse ar Šiaurės Airijoje, galite gauti studentų paskolą, kad padengtumėte mokesčių išlaidas.

Kadangi esate OCA studentas, daugumą skaitymo medžiagos galite pasiekti naudodamiesi skaitmeninės bibliotekos paslaugomis ir el. Knygomis arba atsiųsti jums paštu.

Turėsite atsižvelgti į savo dailės medžiagos išlaidas, kurios gali skirtis priklausomai nuo to, kokius dalykus nusprendėte studijuoti, tačiau vaizduojamojo meno dalykams tai paprastai gali būti apie 150 svarų sterlingų per metus. Jūs taip pat turite padengti fizinės medžiagos siuntimo mums vertinti išlaidas. Paprastai tai gali būti apie 20 svarų sterlingų už įvertinimą, atsižvelgiant į jūsų pateiktų medžiagų kiekį ir svorį. Galėsite kreiptis dėl išlaikymo paskolos, kad galėtumėte padengti studijų išlaidas, kaip paaiškinta mūsų studentų finansavimo vadove.

Parengėme šį naudingą vadovą, kuris supažindins jus su paraiškų teikimo procesu, todėl paraiška dėl studentų finansavimo bus paprasta ir suprantama.

Patekimo reikalavimai

 • Kūrybiniai menai yra atvirosios prieigos, nuotolinio mokymosi laipsnis; Tai reiškia, kad norint prisijungti prie šio kurso nereikia jokios oficialios kvalifikacijos ar patirties, tačiau jei norite studijuoti „Muzika 1“: Kompozitorinės muzikos skyrius, norėdamas įstoti, turi būti baigęs „5 ABRSM“ teoriją.
 • Visi OCA kursai reikalauja, kad studentai būtų raštingi IT srityje, turėti gerą interneto ryšį ir gerą anglų kalbos lygį, lygiavertį CEFR B2.

Karjera ir užimtumas

Baigę mūsų kūrybinių menų bakalaurą („Hons“), turėsite įgūdžių pasiekti puikių dalykų. Galite pasitelkti savo kūrybinio direktoriaus, dizainerių ir iliustratorių, fotografų, spausdintuvų kūrėjų, internetinių svetainių kūrėjų, stilistų ar stiklo pūtėjų praktiką, pasirinkimo galimybių yra begalė.

2017 m. Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas įvertino, kad JK kūrybinėje ekonomikoje yra apie 3,12 mln. Darbo vietų, o vien 2017 m. Buvo sukurta 80 000 naujų darbo vietų. Kūrybinės industrijos auga sparčiau nei bet kuris kitas JK sektorius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Skaityti daugiau

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau