Oficialus aprašymas

sdcc04

Dailės bakalauras ir žmogaus socialinė raida

Sukurti, siekiant patenkinti augantį poreikį krikščionių specialistų karjeros, pavyzdžiui, konsultavimo, socialinių paslaugų ir žmogiškųjų išteklių, interneto Žmogiškųjų išteklių plėtros studijų programa San Diego krikščioniškojo rengia absolventus padėti kitiems reikia. Šis laipsnis programa yra siūloma internete, miesteliu ar hibridinių formatu.

SDC anketa bakalauras Dailės žmogaus socialinės raidos laipsnį San Diego suteikia absolventams su tarpasmeninio bendravimo įgūdžių, reikalingų tapti įspūdinga, suteikia būtinų švyturiai vilties savo bendruomenėse.

Studentai šią programą, turės galimybę įgyti įdomių ir informatyvių kursus, pavyzdžiui, gyvenimo trukmė plėtrai (HD 364), kuris yra žmogaus augimo ir vystymosi per gyvavimo ciklo tyrimas. bus įtrauktas svarstymas fizinės, emocinės, pažinimo, socialinės, moralinės, dvasinės ir asmenybės vystymuisi.

Norėdami sužinoti daugiau apie dailės bakalauro žmogaus vystymosi ir kodėl San Diegas Christian College gali būti puikus pasirinkimas, užpildykite formą esančią šiame puslapyje!

Žmogaus raida karjeros galimybes

  • Žmogiškųjų išteklių Profesionalus
  • Krizių centro darbuotojai
  • Ankstyvosios vaikystės centras direktorius
  • Užimtumo Žurnalistas / Recruiter
  • jaunimo advokatas

Atsiliepimai

"Per kiekvieną klasę, aš sužinojau daugiau apie save, įgijo draugystę, kuri truks visą gyvenimą, ir, svarbiausia, augo mano vaikščioti kaip krikščionis." ~ Kim Swadley

"Dėstytojai taip pat kiti studentai privertė mane jaustis patogiai, taip pat jų dalis." ~ Patricia Scott

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų San Diego Christian College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Price
- 439 $ Kaina už kredito
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date