Aviacijos mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sent Luiso universiteto aviacijos mokslų magistras teikia konkurencingą ir griežtą programą, kuri paruošia absolventus lyderio vaidmenims aviacijos pramonėje. Programa yra gerai tinkama dirbantiems specialistams, nes 100% kursų yra dėstomi internetu, išskyrus dviejų kreditų stažuotės reikalavimą. Kursinis darbas sukuria tvirtą pagrindą ir paruošia studentus atlikti su aviacija susijusius naujausius mokslinius tyrimus, ir tai leidžia studentui sėkmingai siekti karjeros įvairiose aviacijos pozicijose.

Gyvenimo aprašymas

SLU aviacijos magistrantūros programą sudaro 32 kreditai absolventų darbo: bendra pagrindinė dalis ir absolventų stažuotės patirtis. Visi kursai siūlomi internetu. Kiekvienas VN studentas parengia studijų programą, kurią turi patvirtinti jų fakulteto patarėjas, katedros pirmininkas ir asocijuotasis dekanas, turintis Parks koledžo absolventų išsilavinimą ir mokslinius tyrimus. Ši studijų programa yra sukurta atsižvelgiant į studento išsilavinimą ir karjeros tikslus, leidžiant studentams pritaikyti magistrantūros programą pagal savo profesinius tikslus.

Karjera

Galimos aviacijos magistrantūros karjeros sritys yra skrydžio mokymas ir švietimas, su aviacija susijęs valdymas ir aviacijos sauga. Baigę mokslus absolventai turi kvalifikaciją užimti vadovaujančias pareigas aviacijos pramonėje.

Mokymosi rezultatai

 • Absolventai galės įvertinti atitinkamą literatūrą ar mokslinį indėlį studijų srityje (-ose).
 • Absolventai galės pritaikyti pagrindinę praktiką, teorijas ar tyrimų metodikas studijų srityje (-ose).
 • Absolventai galės pritaikyti studijų srities (-ų) žinias spręsdami problemas platesniame kontekste.
 • Absolventai galės išdėstyti argumentus ar paaiškinimus tiek disciplinos, tiek profesionalų auditorijai, tiek plačiajai auditorijai tiek žodžiu, tiek raštu.
 • Absolventai galės įrodyti mokslo ir (arba) profesinį sąžiningumą studijų srityje.

128371_photo-1522798120812-304f8819f4be.jpgDanas Lohmaras / Unsplashas

Priėmimo sąlygos

Dauguma priimtų studentų atitinka šiuos kriterijus:

 • GRE kiekybinis balas yra didesnis nei 650 (sena klasifikavimo sistema) arba didesnis nei 150 (nauja klasifikavimo sistema).
 • Ne mažiau kaip 3,0 bakalauro GPA.
 • Ketverių metų bakalauro laipsnis aviacijos ar susijusios srities srityje.

Paraiška

 • Internetinė paraiškos forma ir mokestis.
 • Visų ankstesnių laipsnių oficialus nuorašas.
 • Trys rekomendaciniai laiškai (pageidautina iš naujausių instruktorių).
 • GRE balai.
 • Gyvenimo aprašymas / gyvenimo aprašymas.
 • Profesinio tikslo pareiškimas.

Reikalavimai tarptautiniams studentams

Visi priėmimo principai ir reikalavimai šalies studentams taikomi tarptautiniams studentams kartu su šiais dalykais:

 • Įrodyti anglų kalbos mokėjimą.
 • Finansinės paramos įrodyme turi būti:
  • Asmens (-ų) ar remiančios agentūros finansinės paramos laiškas, finansuojantis laiką Sent Luiso universitete.
  • Rėmėjo banko laiškas, patvirtinantis, kad lėšos yra ir bus tokios visą studijų Universitete laiką.
 • Studentų, kurie baigė vidurines studijas už JAV ribų, akademiniai įrašai, vertimai į anglų kalbą, turi apimti priimtus kursus ir (arba) lankytas paskaitas, praktinius laboratorinius darbus, pasiekiamus aukščiausius ir mažiausius pažymius, uždirbtus pažymius ar jų rezultatus. - terminuoti egzaminai ir visi gauti laipsniai ar laipsniai. WES ir ECE nuorašai priimami.

Paraiškų teikimo ir asistento priėmimo terminai

Departamentas tik nagrinėja rudens semestro paraiškas. Norėdami būti įtraukti į rudens semestrą, studentai turėtų pateikti savo paraiškos medžiagą iki gegužės 31 d.

Priimami studentai, norintys būti išklausyti dėl asistento, iki kovo 1 dienos turi pateikti atskirą paraišką dėl asistento apsvarstymo.

Peržiūros procesas

Gavusi visą medžiagą ir užpildžius paraišką internete, paraišką peržiūri Parks koledžo absolventų švietimo ir tyrimų biuras, prieš tai ji siunčiama į Aviacijos mokslo skyrių rekomendacijai gauti. Galutinį sprendimą priima „Parks“ absolventų programų direktorius.

Priėmimo sprendimai priimami atsižvelgiant į studentų patirtį ir išsilavinimą. Paraiškos peržiūrimos, kai jos užpildomos, ir sprendimai paprastai priimami per kelias savaites.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the discipline ... Skaityti daugiau

Founded as America's first federally certified school of aviation, Saint Louis University’s Parks College of Engineering, Aviation and Technology have forged a path of innovation in all the disciplines we serve. From robots to rockets and everything in between, we’ve developed future-focused programs to address the current and future needs of the profession and society. Skaityti mažiau