Oficialus aprašymas

Aukštojo mokslo švietimo daktaras

Ed.D. Aukštojo mokslo srityje, kurios koncentracija yra Bendrijos kolegijos administravimo arba aukštojo mokslo administracija, yra vienintelė daugiausia internetinė programa, kurią galima įsigyti aukštųjų mokyklų programos srityje. "Texas Tech" tęsia jūsų švietimą, nesvarbu, kur "čia" yra.

Programos apžvalga

 • 60 kreditų valandų virš magistro laipsnio
 • Būtinos sąlygos: bakalauro laipsnį, magistro laipsnį ir ne trumpesnę kaip trejų metų trukmės visą darbo dieną dirbančių profesinių įgūdžių valstybinėje ar privačioje dvejų ar ketverių metų aukštojo mokslo įstaigoje arba valstybinėje ar federalinėje švietimo įstaigoje, teikiančioje aukštąjį išsilavinimą. Pareiškėjai turi parodyti aiškų ryšį su aukštuoju mokslu. Profesinė patirtis apibrėžiama kaip aukštojo mokslo institucijos ar aukštojo mokslo įstaigos viduriniosios grandies administratoriaus vieta (minimalus koordinatoriaus ar specialisto lygis) arba aukštesnysis. Papildomas mokymasis ir darbas kaip studentas norint gauti laipsnį nėra profesinė, dieninė patirtis. Dieninės fakulteto darbo vietos yra profesinė patirtis.

Pristatymo metodai

Ši programa reikalauja mišraus pristatymo formato. Dauguma kursų yra baigta internete, tačiau studentai privalo lankyti kasmetinę in-campus intensyvią sesiją per pirmąją visą savaitę (pirmadienį-penktadienį) vasaros 1 sesijoje kiekvieną iš pirmųjų trejų metų programos.

Paraiškos procesas

Studentų paraiškų pateikimo terminas yra kovo 1 d. Pareiškėjai turėtų pradėti paraiškų teikimo procesą kelis mėnesius iki šio termino, kad būtų galima surinkti reikiamas medžiagas ir pateikti jas Aukštojoje mokykloje ir Švietimo kolegijoje.

1. Pateikite į Texas Tech universiteto aukštąją mokyklą kaip doktorantą. Pasirinkdami pagrindinį, turėtumėte žinoti, kad kiekvienam yra keli įrašai, todėl svarbu pasirinkti įrašą, nurodantį internetinį pristatymo metodą.

 • Baigti magistro priėmimo paraišką.
  • 60 EUR pradinio paraiškos mokesčio arba 50 USD už kiekvieną paskesnę paraišką (įskaitant įrašų įvedimo datą, programinės įrangos užklausų pridėjimą / pakeitimą arba readmisijos užklausas).
  • Ankstyvo egzamino (GRE) egzamino pateikimas yra privalomas po 2013 m. Rugsėjo 1 d. Tarptautiniai studentai privalo pateikti testą anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TOEFL) balą.

2. Švietimo koledžo reikalavimai - Aukštojo mokslo programai reikės atnaujinti, tris rekomendacijų laiškus, pareiškėjo pareiškimą ir atsakymus į keturias rašymo raides.

3. Priėmę aukštąją mokyklą ir švietimo koledžą, dirbate su fakulteto patarėju kurti laipsnio planą.

Priėmimo kriterijai

Toliau pateikiami priėmimo kriterijai, kuriuos reikia apsvarstyti internete Ed.D. programa ir automatiškai neužtikrina leidimo į doktorantūros programą Švietimo koledže.

 • Magistro laipsnis bet kurioje disciplinoje iš akredituoto valstybinio ar privataus universiteto, kurio bendrasis GPA yra 3,0 ar didesnis.
 • Ne mažiau kaip trys (3) metų dieninės profesinės patirties viešojoje ar privačioje dvejų ar ketverių metų aukštojo mokslo įstaigoje arba valstybinėje ar federalinėje švietimo įstaigoje, teikiančioje aukštąjį išsilavinimą, arba kokiai nors kitai organizacijai, turintiems aiškų ryšį su aukštuoju mokslu . Profesinė patirtis apibrėžiama kaip aukštojo mokslo institucijos ar aukštojo mokslo įstaigos viduriniosios grandies administratoriaus vieta (minimalus koordinatoriaus ar specialisto lygis) arba aukštesnysis. Papildomas mokymasis ir darbas kaip studentas norint gauti laipsnį nėra profesinė, dieninė patirtis. Dieninės fakulteto darbo vietos yra profesinė patirtis.
 • Aiškus įsipareigojimas įstoti į aukštojo mokslo 2 ar 4 metų aukštojo mokslo įstaigų ar universiteto profesoriaus administracinius lygius aukštojo mokslo administracijoje.
 • Įrodymai apie galimą įnašą į mokslinius tyrimus, mokymą ar lyderystę aukštojo mokslo srityje, kaip nurodyta trijų institucijų arba 2 ar 4 metų aukštojo mokslo institucijų vadovų raštų.
 • Pirmenybė bus teikiama pareiškėjams, planuojantiems tarnauti Teksaso valstijoje.
Programa mokoma:
Anglų
Texas Tech University Worldwide eLearning

Peržiūrėti 65 daugiau kursų Texas Tech University Worldwide eLearning »

Paskutinį kartą atnaujinta April 24, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date