Atsinaujinanti energija, skirta tvaraus vystymosi internetiniam kursui

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Energetika - tai auksinis siūlas, kuris jungia ekonomikos augimą, didina socialinę lygybę ir aplinką, leidžiančią klestėti pasaulyje. Vystymas neįmanomas be energijos, o tvari plėtra neįmanoma be tvarios energijos.

Ši internetinė programa suteiks išsamią atsinaujinančios energijos apžvalgą kaip priemonę tvariai plėtrai visame pasaulyje. Tai parodys, kaip atsinaujinanti energija yra tiek aplinkosaugos būtinybė, tiek ekonominė galimybė.

Programa remia iniciatyvą "Visuomenės tvarioji energija visiems" (SE4ALL), kuria siekiama užtikrinti visuotinę prieigą prie šiuolaikinių energetikos paslaugų ir padvigubinti pasaulinį energijos vartojimo efektyvumo didinimo ir atsinaujinančios energijos dalies visame pasaulyje. Energetika yra visų JT tvaraus vystymosi tikslų (LNG) pagrindas, kuris taip pat yra glaudžiai suderintas su šiuo kursu.

Aptariant pagrindines pranašumus ir tinkamumą įvairiems taikymams kartu su išsamiais konkrečių atvejų tyrimais, programa siekiama apibendrinti švarių, saugių ir tvarių technologijų galimybes atsinaujinančios energijos projektų kūrimui ir pasiūlyti įžvalgas apie šie projektai, nuo mažų iki didelių projektų.

Sertifikuotas CPD UK

Kursas "Atsinaujinanti energija tvariai plėtrai" yra patvirtintas "CPD UK - Continuing Professional Development".

Tęstinis profesinis tobulėjimas (CPD) - tai profesionalų įsipareigojimas kurti naujus įgūdžius arba tobulinti esamus per internetines mokymo programas ir akis į akį. Daugelis organizacijų, kompanijų ir verslo įstaigų pirmenybę teikia BVP, kad užtikrintų, jog jų darbo jėgos specialistai gaus kvalifikaciją, reaguos į naujausias žinias ir yra pirmaujanti jų sektoriuje.

Kurso tikslai

Šis kursas, siūlomas bendradarbiaujant su Stratklaido universitetu ir UNITAR, siekia sustiprinti vietos sprendimų priėmėjų, energijos / tvaraus vystymosi pareigūnų ir kitų darbuotojų gebėjimus priimti pagrįstą sprendimą, kuriuo remiantis atsinaujinančios energijos technologijos atitiks savo poreikius arba jų poreikius. šalyse, bendruomenėse, kaimuose ar apylinkėse.

Pagrindinis programos dėmesys sutelkiamas į SE4All tikslą; besivystančiose šalyse suteikti daugiau nei 1 milijardo žmonių tvarią energiją. Tačiau žinoma, kad atsinaujinanti energija yra neatskiriama nuo tvarios bet kurios šalies ateities (nepriklausomai nuo ekonominės padėties). Todėl šis kursas pateikia palyginimus ir atvejų tyrimus tiek besivystančiose, tiek pramoninėse šalyse. Per plačią ir visapusišką mokymo programą kursas kuria žinias ir įgūdžius, kad dalyviai galėtų pateikti savo energetikos projektus pasaulinėje energetikos aplinkoje.

Iki kurso pabaigos dalyvis galės:

 • nustatyti, kaip atsinaujinančios energijos technologijos gali padėti tvariai plėtrai.
 • aptarti energetikos vaidmenį siekiant tvaraus vystymosi tikslų.
 • paaiškinti naudą ir trūkumus, susijusius su įvairiomis tvariomis technologijomis ir jų integravimu.
 • taikydami pagrindinius principus, siekiant nustatyti tinkamiausią atsinaujinančios energijos strategiją tam tikroje situacijoje.
 • palyginti ir įvertinti skirtingus verslo modelius ir jų tinkamumą įvairiems energijos sprendimams.
 • nustatyti ir naudoti priemones, skirtas įveikti kliūtis siekiant tvarios energetikos tikslų.
 • pasidalyti savo bendruomenių geriausia praktika su kitais žmonėmis visame pasaulyje

Metodika

Mokymosi veikla grindžiama UNITAR tinkamais suaugusiųjų mokymosi pedagoginiais principais. Jos platinamos taip, kad lanksčiai būtų užtikrintas mokymosi tikslų pasiekimas: iš tikrųjų su mokomosiomis medžiagomis gali būti konsultuojamasi nelinijumi, kad dalyviams būtų suteikta didelė lankstumo galimybė pasirinkti mokymosi procesą yra jiems tinkamiausias. Taigi, dalyviai yra atsakingi už savo mokymąsi visą kursą. Pripažinti Stratklaido universiteto, kuris yra atsinaujinančios energijos pasaulyje lyderis, ekspertai yra moderuoti. Kiekvienas modulis skirtas gilinti kiekvieno dalyvio įgūdžius ir supratimą, taip pat suteikti jam galimybę bendrauti ir bendrauti su kitais dalyviais, dalintis patirtimi ir gerąja patirtimi, susijusia su tvarumu.

Mokomoji medžiaga apima šiuos elementus:

 • pagrindinės medžiagos skaitymui (privaloma), skirtos paremti dalyvio supratimą apie pagrindinių modulių dalyko sąvokas ir principus
 • patobulintos skaitymo medžiagos (neprivaloma) dalyviams, norintiems sužinoti daugiau apie temą
 • išorės nuorodos į atitinkamus leidinius, ataskaitas ir interneto svetaines
 • terminų ir akronimų žodynai kaip palaikomieji mokymosi įrankiai
 • bendruomenės diskusijų lenta (forumas), leidžianti dalyviams aptarti temas, kurias inicijuoja kursų moderatorius, ir skelbti klausimus, komentarus ar naujas diskusijas
 • internetiniai grupės mokymosi seansai (internetiniai seminarai), suteikiantys dalyviams galimybę užduoti klausimus ir diskutuoti realiuoju laiku su kursų moderatoriais ir kolegomis dalyviais

Mokymosi laikas

Manoma, kad mokymosi laikas yra maždaug penkios valandos per savaitę. Tai apima studijų laiką (apie tris valandas per savaitę) ir dalyvavimą bendradarbiavimo veikloje (apie dvi valandas per savaitę). Šiame įvertinime nenumatytas laikas vertinimui. Kursas trunka aštuonias savaites.

Kursų užbaigimas ir atestavimas

Norint sėkmingai baigti kursą, dalyviai turi pasiekti minimalų bendrą 70 proc. Rezultatą, kuris suteikia jiems baigties pažymėjimą. Dalyvio pažymėjimas bus išduotas dalyviams, kurie baigė visus pratybas, bet pasiekė mažiau nei 70% rezultatą.

Vertinimo veikla

Vertinimo veikla organizuojama taip:

 • aštuoni privalomi viktorinos, kurių tikslas - įvertinti dalyvių supratimą apie turinį. Aštuoni testai sudaro 40% galutinio įvertinimo
 • dalyvavimas internetiniuose diskusijų forumuose, kurie sudaro 10% galutinio įvertinimo
 • atvejo analizė, kurioje dalyviai gali praktiškai pritaikyti savo žinias. Tyrimo scenarijaus pagrindu parengtas tvaraus energetikos plano projektas, orientuotas į dalyvio regioną / šalį. Atvejo analizė sudaro 50% galutinio įvertinimo

Tikslinė auditorija

Kursai yra atviri verslo, ne pelno siekiantiems, viešiesiems ir akademiniams sektoriams, kurie nori įdiegti atsinaujinančios energijos sistemas tiek miesto, tiek kaimo vietovėse, arba prisidėti mažinant išmetamo anglies dioksido kiekį, nes energijos vartojimo efektyvumas ir tvarių energijos šaltinių naudojimas. Kursų tikslas - suteikti delegatams aukšto lygio supratimą apie pagrindinius klausimus ir pakankamai techninių žinių, kad jie galėtų priimti pagrįstus sprendimus dėl technologijų pasirinkimo.

 • Subalansuotos plėtros pareigūnai
 • Energetikos pareigūnai
 • Strateginiai planavimo ir aplinkosaugos tarnybų vadovai
 • Bendrijos planavimo pareigūnai
 • Vietos valdžios atstovai
 • Politikos formuotojai ir reguliuotojai
 • Plėtros pareigūnai
 • Socialinės ir ekonominės plėtros pareigūnai
 • Verslininkai ir privataus sektoriaus veikėjai, norintys įvertinti galimybes ir kurti strategijas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Gaia Education was created by a group of educators called "GEESE"- Global Ecovillage Educators for a Sustainable Earth- who have been meeting over a series of workshops in order to formulate their tra ... Skaityti daugiau

Gaia Education was created by a group of educators called "GEESE"- Global Ecovillage Educators for a Sustainable Earth- who have been meeting over a series of workshops in order to formulate their transdisciplinary approach to education for sustainability. Skaityti mažiau
Forres , Shawnigan ežeras , Prachuapas Khiri Khanas , Rio de Žaneiras + 3 Daugiau Mažiau