Union University būkite pertvarkytas.

Ar svajojote užsidirbti kolegijos laipsnį, bet nemanėte, kad tai įmanoma atsižvelgiant į jūsų pareigas ir tvarkaraštį? Union University yra pasirengęs bendradarbiauti su jumis jūsų švietime nuo paraiškos teikimo iki baigimo.

Profesinių studijų mokslo bendradarbis siūlo prieinamą kainą, atitinkančią Tenesio universiteto prisijungimo stipendiją.

  • Lankstus užsiėmimų tvarkaraštis: Viena naktis per savaitę (18–10 val.), Visiškai prisijungus arba pasirinktai deriniui
  • Atitinkami kursiniai darbai, skirti pagerinti jūsų karjerą
  • Koncentracijos: Organizacijos Lyderystė, Krikščioniškoji Lyderystė ar Žmonių Paslaugos
  • Baigti per mažiau nei dvejus metus

Ar aš pasiruošęs?

„ Union University skatiname paraiškas kreiptis į suaugusius studentus, turinčius mažai patirties arba jos neturinčią. Mokslo studentas turi būti baigęs akredituotą vidurinę mokyklą arba turėti valstybinės aukštosios mokyklos atitikties diplomą ir būti bent 24 metų amžiaus (22 mūsų regioniniuose / internetiniuose miesteliuose). Turėsite pateikti šiuos dokumentus: priėmimo paraišką, tvarkymo mokestį, visų akredituotų institucijų nuorašus, vidurinės mokyklos nuorašą / GED, jei pasiekta mažiau kaip 24 kolegijos kreditų valandos, imunizacijos įrašą, pagrindimo paaiškinimą, paaiškinantį, kodėl jūs norite dalyvauti Union University ir du rekomendaciniai laiškai pateiktose formose. Ar turite klausimų apie bet kurį iš šių klausimų? Susisiekite su mumis. Mes čia tam, kad padėtume.

Ar galiu tai sau leisti?

Union University yra pripažintas dėl akademinės kompetencijos. Tai taip pat yra prieinama kaina, todėl Sąjungos laipsnis gali būti pasiekiamas suaugusiems studentams. Jus gali nustebinti kvalifikuotiems studentams teikiama finansinė pagalba. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos.

2019–2020 m. Kursų mokestis už semestrą: 295 USD už kredito valandą, pridedant 22 USD už kredito valandą.

Kokių klasių man reikia?

Mes dirbame su kiekvienu studentu tam, kad sukurtume geriausią veiksmų planą, reikalingą baigti reikalingas klases ir pasiekti baigimo tikslus. Iš nustatyto sąrašo galite pasirinkti kursus, atsižvelgdami į savo poreikius, šeimos situaciją ir tikslus. Jei anksčiau esate gavę kolegijos kreditą, jūsų nuorašas bus įvertintas. Be to, Sąjunga siūlo seminarus „Kelias į pabaigą“ suaugusiems studentams.

Kaip planuoju studijas kolegijoje?

Sąjunga siūlo studijų ir rašymo seminarus, kad padėtų suaugusiems studentams iš naujo susipažinti su akademinėmis pastangomis. Studentai gali kviesti asocijuoto laipsnio darbuotojus, kai tik jie jaučia spaudimą ar jiems reikia akademinių patarimų.

Mes taip pat reikalaujame orientacijos sesijos studentams, besimokantiems internetiniuose ar klasės kursuose. Tai yra jūsų galimybė susipažinti su universiteto technologijomis, akademiniais ištekliais, studentų paslaugomis ir dar daugiau. Mes norime, kad jūs džiaugtumėtės visais Union University privalumais.

Mokymo planas

Mokykla teikia paslaugas netradicinių suaugusiųjų studentams pagal laipsnio įgijimo programas, bakalauro ir magistro pažymėjimų programas bei tęstinio mokymo iniciatyvas Universitete. Taip pat dėmesys sutelkiamas į išplėstines bendruomenės pastangas mokytis. Profesinių studijų mokslo asociacijos (ASPS) laipsnis yra unikaliai sukurtas palengvinti laipsnio įgijimą suaugusiems studentams, turintiems mažai ankstesnių kolegijos kreditų arba jų neturintiems. ASPS laipsnis pasižymi specialiai suaugusiems studentams sukurtų kursų kaitaliojimu ir siūlo tokias koncentracijas: Organizacinė lyderystė, Krikščioniškoji lyderystė ir Žmogiškosios paslaugos (bendrosios arba ikimokyklinės slaugos programos). Baigę profesinių studijų mokslo magistrantūros programą, studentai yra pasirengę stoti į vieną iš Sąjungos suaugusiųjų studijų bakalauro laipsnių, taip pat į daugelį mūsų siūlomų tradicinių studijų programų. Organizacijos lyderystės mokslo bakalauras (BSOL) yra studijų baigimo programa, skirta patenkinti dirbančių suaugusiųjų poreikius. Programa skirta suaugusiesiems, turintiems asocijuotą laipsnį ar ne mažiau kaip 60 valandų uždirbto kolegijos kreditų, o klasių kaitaliojimasis suteikia galimybę baigti mokslą tik per 18 mėnesių. „BSOL major“ gali būti baigtas sutelkti dėmesį į vieną iš septynių sričių: organizacijų vadybos, sveikatos vadybos, bažnyčios vadovybės, projektų valdymo, baudžiamojo teisingumo administravimo, informacinių technologijų arba gamybos ir pramonės vadybos. Studentai, kurie atitinka priėmimo kriterijus, tačiau negali atvykti į universiteto miestelį, bet dabar turi galimybę užpildyti BSOL pagrindinius dalykus internetu. Išsamesnės informacijos teiraukitės Suaugusiųjų ir profesinių studijų mokykloje.

Programos priėmimas

Programos „Asociate of Science in Professional Studies“ (ASPS) programa priima kvalifikuotus suaugusiųjų studentus, kurie turi mažai arba neturi ankstesnių studijų kreditų. ASPS tikslas yra apgalvotai ir individualizuotai teikti programas, apimančias akademinį konsultavimą ir kursų pasirinkimą, siekiant padėti pradedantiems suaugusiems studentams pereiti į akademinį gyvenimą, puoselėti jų stipriąsias puses ir laimėjimus, kad būtų lengviau įgyti Union University laipsnį. Studentai, priimami į ASPS arba BSOL programas, turi būti 24 metų ar vyresni. Prieš priimdamas studentas turi pateikti prašymą dėl priėmimo ir priėmimo mokesčio; Vidurinės mokyklos diplomas arba GED / HiSET arba lygiavertiškumas; visų dalyvavusių aukštojo mokslo institucijų nuorašai; skiepai, rašytinis pagrindimo pareiškimas, apibūdinantis norą lankyti Union University ; ir dvi rekomendacines raides pateiktose formose. Be priėmimo į universitetą reikalavimų, BSOL pareiškėjas privalo pateikti oficialius nuorašus, patvirtinančius ne mažiau kaip 60 semestro valandų priimtinų kolegijos kreditų, įskaitant ENG 111 ir 18 papildomų valandų, taikomų Bendrajam branduoliui, baigimą. Visi bandomi kursiniai darbai turi dokumentuoti kaupiamąjį GPA, lygų 2,0 ar aukštesnį.

Ankstesnio mokymosi patikrinimas ir įskaitymas

Ankstesnio mokymosi kreditas (CPL) gali būti suteiktas už patirtinį mokymąsi naudojant portfelio stiliaus mokymosi dokumentus. Prieš pateikdami aplanką, studentai turi būti visiškai priimti ir įregistruoti BSOL programoje. Norėdami gauti paraišką ir išsamią informaciją, kreipkitės į CPL direktorių. Union University dalyvauja keliuose kredituose pagal egzaminų programas pagal Suaugusiųjų ir patirtinio mokymosi tarybos (CAEL) ir Amerikos švietimo tarybos (ACE) gaires. BSOL laipsnio atžvilgiu gali būti taikomos ne daugiau kaip 32 semestro valandos per egzaminą ir ne daugiau kaip 28 CPL valandos. Norėdami gauti papildomos informacijos, žiūrėkite katalogo skyrių „Priėmimai“. Union University suteikia kreditą už ne kolegialų remiamą išsilavinimą pagal ACE ir CAEL gaires. Šį kreditą gali perrašyti studentai. Tai apima mokymąsi, įgytą visose kariuomenės srityse, ir dalyvaujančias pramonės švietimo programose.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Union University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 14, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
295 USD
per kredito valandą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date