Filter
Associate Degrees
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 4 internetinės studijų programos asocijuoto laipsnio studijų programas. Santykiai su klientais

Baigęs vidurinę mokyklą, mokiniai gali nuspręsti tęsti Koledžas. Ši studijų programa paprastai trunka dvejus metus ir gali sutelkti dėmesį į meno, humanitarinių, tiksliųjų mokslų ar matematikos. Internetinė Koledžas leidžia studentams iš viso pasaulio dalyvauti virtualiose klasėse.

Kas yra internetinė Koledžas verslo administravimo? Internetinė Koledžas verslo administravimo yra studijų programa, kuri orientuota į įgūdžių, reikalingų sėkmingai pradinio lygio administravimo pareigas. Kai kurie iš šių programų, taip pat gali parengti studentus aukštesnio lygio valdymo pozicijas. Kursai reikalingi gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą, bet galėtų apimti principus verslo operacijas, ekonomikos pagrindai, rinkodaros verslo, įvedimo finansuoti, verslo ekonomika, verslo organizacijų ir finansų valdymo ataskaita.

Ši studijų kursas yra naudingas, nes ji rengia studentus tęsti mokslus.Geriau suprasti mokslinių tyrimų metodus, jums gali būti geriau pasirengusi gauti darbą konkurencinėje rinkoje. Daugelis įmonių ieško inovatyvių darbuotojų, todėl šis mokslas gali padėti jums gauti aukštesnį pradinis atlyginimas taip pat.

Jei norite tęsti asocijuota laipsnį verslo administravimo, jums reikia apsvarstyti išlaidas. Tai gali priklausyti nuo mokyklos lankėte, kiek laiko užtrunka jums baigti kursus ir programas, kurių reikalaujama lankyti užsiėmimus internete. Norėdami sužinoti daugiau apie mokslą kreiptis į savo pasirinktą mokyklą.

Nors daugelis studentų padaryti naudoti internete susieti laipsnį verslo administravimo, kaip atspirties taškas jų išsilavinimą, jis vis dar gali sukelti vaisingas karjerą. Šis laipsnis gali lemti darbo vietų, tokių kaip žmogiškųjų išteklių vadybininkas, rinkodaros vykdomosios, sveikatos priežiūros administratoriaus, pardavimų vadybininkas, finansų vadovui ir maitinimo paslaugų direktorių.Jums gali būti pasirengę dirbti kitokio pobūdžio organizacijomis, pavyzdžiui, ne pelno, valdžios ir verslo.

Jei ši programa yra skirta jums, galite kreiptis. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

4 Rezultatai Santykiai su klientais

Reinhardt University - Online Programs

Nauji studentai priimami į Verslo administravimo asociacijos programą kas aštuonias savaites. Kiekvieną rudens ir rudens semestrą sudaro šešiolika savaičių ir suskirstyta ... [+]

Nauji studentai priimami į Verslo administravimo asociacijos programą kas aštuonias savaites. Kiekvieną rudens ir rudens semestrą sudaro šešiolika savaičių ir suskirstyta į dvi aštuonių savaičių sesijas. Vasaros semestras yra 14 savaičių ir yra suskirstytas į dvi septynių savaičių sesijas. Studentai užims dvi klases kiekvienai sesijai iš keturių klasių (12 semestrų kreditų) per semestrą.

60 valandų ABA laipsnio programa gali būti baigta per mažai penkių semestrų, atsižvelgiant 12 kredito valandų per semestrą. Iki 30 semestro valandų perkėlimo kreditas gali būti taikomas šiam studijų programoje. Kursai bus mokomi 100% internete.

RHU 101 turi būti įregistruotas pirmąjį semestrą ir turi būti užpildytas "C" laipsniu arba geresnis, kad liktų įtrauktas į programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Waleska
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Parengti ir praktika inovatyvius tyrimo metodus. Uždirbk aukščiausią švietimo kokybę. Pasiekti žinias skelbti recenzuojamuose žurnaluose. Tapkite sėkmingas mo ... [+]

Parengti ir praktika inovatyvius tyrimo metodus. Uždirbk aukščiausią švietimo kokybę. Pasiekti žinias skelbti recenzuojamuose žurnaluose. Tapkite sėkmingas mokslininkas ir profesionalus.

Įtraukti Bakalauro diplomas / Šveicarijos diplomas: 2 metai / 1 metų

Šveicarijos diplomas / asocijuotos bakalauro diplomas bus imtis savo vadovybę į kitą lygį. Mūsų bakalauro programų, jūs:

Paguldykite už ateities pamatą studijų ir profesinių pasiekimų. Studijų ir taikyti inovatyvius tyrimo metodus. Kombainas taikomuosius mokslinius tyrimus ir profesinės praktikos. Pasiruoškite padaro politikos ir praktikos poveikį. [-]
Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Florida Christian University

Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama įrankiams strategiškai vadovauti talentams ir dovanoms įvairiose aplinkose ir organizacijose, kurti procesus ir veiksmingai b ... [+]

Mokslo verslui administratorius - 60 kreditų

Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama įrankiams strategiškai vadovauti talentams ir dovanoms įvairiose aplinkose ir organizacijose, kurti procesus ir veiksmingai bei efektyviai reaguoti į problemas, kurios gali kilti organizacijoje; reikalinga sėkmingam ir profesionaliam 21-ojo amžiaus organizacijos darbui.

Mokymo planasBendrasis ugdymas - 15 kreditųBI1101 Įvadas į Biblijos studijasCH3013 Komunikacija ir žmogaus raidaED1109 tyrimo metodaiPS1304 Bendroji psichologijaTH3406 AntropologijaPagrindinė mokymo programa - 24 kreditaiAD1415 Įvadas į versląAD1501 administravimo teorijaAD1507 ne pelno administracijaAD2210 Rinkodara ICH4024 įtikinimas, motyvacijaCH4025 Mokymas darbeCM3105 žodinės išraiškosEC4320 Ekonomikos teorijaMažas verslo administravimas - 12 kreditųAD2505 El. VerslasAD3403 Verslo teisėAD4513 Integracinis komandos kūrimasSC2205 Žmogaus ir jo kultūros tyrimasMažas automobilių valdymas - 12 kreditųAD2304 Įvadas į platinimo versląAD2307 dilerių operacijų valdymasAD2309 Automobilių skaitmeninė rinkodara ir technologijosAM0001 vadybos mokyklos automobilių pramonė IPasirenkamieji (3) - 9 kreditaiTikslai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Registracija galima
Portuguese (Brazil),Ispanų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Management and Technology

ABA siūlo kursus studentams, kurie yra aukštųjų mokyklų absolventai arba turi GED. ABA reikalauja 60 kreditų valandų mokymų žemesnio lygio (pirmą kartą ir antraisiais met ... [+]

Apie

ABA siūlo kursus studentams, kurie yra aukštųjų mokyklų absolventai arba turi GED. ABA reikalauja 60 kreditų valandų mokymo žemesnio lygio (pirmą kartą ir antrojo mokslo metų).

ABA akcentuoja bendrojo lavinimo kursus, kurie leis įstoti į verslo administravimo bakalauro programą (BBA). Bendrojo lavinimo kursai yra skirti studento ugdymo fondui išplėsti. Jie apima kursus tokiose srityse kaip bendravimas, anglų kalba, vyriausybė, istorija, psichologija, sociologija, matematika ir statistika.

Kandidatai į ABA programą privalo turėti aukštojo mokslo diplomą arba GED. Kandidatai į ABA programą, turintys išankstinį išsilavinimą tinkamai akredituotoje įstaigoje, gali perkelti ne daugiau kaip 45 kredito valandas į ABA reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
Rugsėjis 2019
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba