Filter
Associate Degrees
Šiaurės Amerika Tempas: Visi

Peržiūrėti internetiniai asocijuoto laipsnio studijų. Pedagogika. Šiaurės Amerika. 2019

Asocijuoto laipsnio akademinės studijų programos yra kuriamos taip, kad padėtų studentams išsamiau susipažinti su jų studijoms pasirinkta moksline sritimi ir įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą. Tad būtent šio laipsnio programos studentams gali atverti daugybę įvairiausių tiek akademinės, tiek profesinės karjeros galimybių. Viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos studentams vis dažniau pasiūlo būtent asocijuoto laipsnio akademines studijų programas.

Plačiąja prasme, švietimas gali būti apibrėžtas kaip procesas ar tam tikra patirtis, kuri vienokiu ar kitokiu būdu paveikia individą. Tad švietimo procesas gali paveikti tai kaip individas galvoja, ką jis jaučia ir kaip jis elgiasi. Pedagogika - tai svarbus švietimo terminas, kuris pažymi tam tikrą mokymo proceso metodiką.  

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Pradėkite jau šiandien geriausias Internetinės Kursai - Pedagogika - Šiaurės Amerika - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Pedagogika, Šiaurės Amerika, Nuotolinis mokymas

Brighton College Virtual High School

Vidurinė mokykla ir kolegija tapo lengviau! Jūs galite baigti savo vidurinės mokyklos diplomą ir associates laipsnį tuo pačiu metu su specialia programa, siūloma tik Brig ... [+]

Vidurinė mokykla ir kolegija tapo lengviau! Jūs galite baigti savo vidurinės mokyklos diplomą ir associates laipsnį tuo pačiu metu su specialia programa, siūloma tik Brighton College Virtual High School !

Kalbant apie BCVHS, mes remiame jūsų aukštojo mokslo diplomo pasirinkimą, kaip diplomo Pathways . Mes juos vadiname " Pathways nes tikime, kad mokiniai turėtų naudotis savo laiku vidurinėje mokykloje, kad pradėtų savo asmeninę sėkmės Pathway .

BCVHS teikia akredituotas internetines programas su NCAA patvirtintomis studijų programomis, siekiančioms gauti visų amerikietiškojo išsilavinimo privalumų, ir teikia pasaulinio lygio mokymą, nepriklausomai nuo to, kur esate pasaulyje. Jame taip pat pateikiama visa internetinio mokymosi nauda, ​​įskaitant lankstumą, įperkamumą ir pritaikomumą, todėl studentams dar lengviau pasiekti savo tikslus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Florida Christian University

Mūsų Mokslo švietime asociacijos programa orientuota į švietimo raidą ir elgesį. Programoje nagrinėjamos dabartinės švietimo problemos ir tendencijos šiandieninėje privač ... [+]

Mokslo švietime asocijuotas asmuo - 60 kreditų

Mūsų Mokslo švietime asociacijos programa orientuota į švietimo raidą ir elgesį. Programoje nagrinėjamos dabartinės švietimo problemos ir tendencijos šiandieninėje privačioje ir valstybinėje mokyklų aplinkoje, teikiamos praktinės patirties klasėje planuojant ir kuriant pamokų planus.

Mokymo planasBendrojo lavinimo kursai: 15 kreditųBI1101 Įvadas į Biblijos studijasCH3013 Komunikacija ir žmogaus raidaED1109 tyrimo metodaiPS1304 Bendroji psichologijaTH3406 AntropologijaMokymo kursai: 36 kreditaiCC1408 Žmogaus ir dvasinės raidos teorijaCC2594 Karjeros plėtraCC1521 Temperatūros ICH2011 Treniravimo procesasCM3105 žodinė išraiškaCM2108 Efektyvus bendravimasCH1010 įvadinis mokymasED1101 Įvadas į švietimąED1520 Stažuotės, savanoriškos paslaugosED2103 Istoriniai pamataiPS2102 mokymosi būdaiPS2103 Kognityvinė elgesio psichologijaPasirenkamieji (3): 9 kreditaiTikslai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Orlando
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Management and Technology

ASGS siūlo kursus studentams, baigusiems vidurinę mokyklą arba išlaikiusiems Bendrojo lavinimo vystymosi (GED) testą ir galbūt baigę tam tikras kursus atitinkamai akredit ... [+]

Apie

ASGS siūlo kursus studentams, baigusiems vidurinę mokyklą arba išlaikiusiems Bendrojo lavinimo vystymosi (GED) testą ir galbūt baigę tam tikras kursus atitinkamai akredituotoje kolegijoje ar Jungtinių Valstijų ginkluotosiose pajėgose.

Pagal ASGS programą reikia sėkmingai baigti 60 semestrų kreditinių valandų mokymą žemesnio lygio (pradedančiųjų ir antrosios pakopos studijų metai), įskaitant bent 15 semestrų kreditinių valandų bendrojo lavinimo kursus, apimančius anglų, matematikos, socialinių ir humanitarinių mokslų studijas; ir 6 kreditų valandos informacinės technologijos.

Kandidatai į ASGS programą, kurie dalyvavo kituose tinkamai akredituotose vidurinio ugdymo įstaigose arba gavę JAV kariuomenės mokymo kursus su AKE rekomenduojamais kreditais, gali perduoti iki 75 proc. Kredito valandų, kad būtų laikomasi ASGS reikalavimų. Visiems kursams, siūlomiems perduoti kreditą, pareiškėjas turi uždirbti artimiausią C arba geresnę kvalifikaciją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
Rugsėjis 2019
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba