Filter
Associate Degrees
Tempas: Visi

Palyginti 2 internetiniai Asocijuoti laipsniai, Kompiuterijos mokslai

Po vidurinės mokyklos, daugelis žmonių pasirinkti iš anksto savo darbuotojų profesionalumas, kurį uždirba internete Koledžas. Tai tipo programa siūlo dalyviams galimybę įtraukti į savo įgaliojimus užimtumui ateityje, taip pat pakloti tolesnio švietimo pamatus. Studentai paprastai imtis internetinius kursus tiek bendrojo lavinimo ir konkrečių interesų srityse.

Kas yra internetinė Koledžas kompiuterių mokslo? Šis laipsnis paprastai suteikia studentams išsamų įvadą į daugelį dalykų, susijusių su kompiuterių mokslo skaičiaus. Priklausomai nuo fokusavimo sritis, internetinė mokymo gali apimti skaičiavimas, informacinių technologijų, programavimo ir tinklų. Studentai paprastai įgyti bendrą supratimą apie tai, kaip kurti ir valdyti duomenų bazes, nustatyti problemas per saugumo ir trikčių ir dirba metodus siekiant išspręsti problemas.

Daugelis studentų mano, kad turintys Koledžas veda prie didesnio skaičiaus darbo galimybes geriau užmokesčio.Studentai, kurie mokosi informatikos internete dažnai atsiranda įgūdžius projektų valdymo, bendravimo ir laiko valdymo, taip pat.

Gauti šį laipsnį kaina priklauso nuo programos trukmės, taip pat, iš kur studentas gauna ją mokykloje. Dėl tikslesnio idėją kainodaros, kontaktiniai mokyklos interesų paklausti apie stojimo ir mokesčio už mokslą.

Žmonės, kurie uždirba internete Koledžas kompiuterių mokslo, gali susirasti darbą įvairiuose sektoriuose. Kai radinys pradinio lygio darbas klientų aptarnavimo arba informacinių technologijų padalinių, o kiti pradeda karjerą kaip programuotojų, tinklo administratorių ar duomenų bazių specialistų. Pozicijas, pavyzdžiui, sistemų analitikams ar kūrėjai dažnai taip pat. Tokiu pilna lauko, darbo vietų, susijusių su kompiuterių mokslo galima rasti visame pasaulyje.

Jei jus domina kompiuterių ir norite siekti karjeros šioje srityje, internetinė Koledžas kompiuterių mokslo gali būti jums tinka. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Kompiuterijos mokslai

Bryan University

Informacinių technologijų karjera sparčiai auga, ir jūs nenorite praleisti progos užsidirbti internetinių kompiuterinių informacinių sistemų - tinklų laipsnio iš Bryan Un ... [+]

Informacinių technologijų karjera sparčiai auga, ir jūs nenorite praleisti progos užsidirbti internetinių kompiuterinių informacinių sistemų - tinklų laipsnio iš Bryan University . Su Bryan University informacinių technologijų laipsnio partneriu galite išmokti tai, ko reikia žinoti norint tobulėti profesionaliai ir sukurti tvirtą būsimos IT karjeros mokymo pagrindą.

Universiteto universiteto ar internetinis Taikomųjų mokslų srities asocijuotasis kompiuterinių informacinių sistemų tinklas iš Bryan University suteiks platų įgūdžių spektrą, kurio jums prireiks norint sėkmingai pasisekti. Turėdami IT kursus, pradedant tinklo scenarijais ir baigiant informacinių technologijų valdymu, būsite pasirengę rasti jums tinkamiausią kelią ir įgyti teisę dirbti. Mūsų instruktoriai turi tiesioginės patirties ir siūlo vertingų įžvalgų bei praktinių strategijų, skirtų padėti jums pasisekti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tempe
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
70 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Management and Technology

ASCS siūlo kursus studentams, kurie yra vidurinių mokyklų absolventai arba išlaikę Bendrojo lavinimo vystymosi (GED) testą ir kurie galbūt baigė tam tikrus kursus tinkama ... [+]

Apie

ASCS siūlo kursus studentams, kurie yra vidurinių mokyklų absolventai arba išlaikę Bendrojo lavinimo vystymosi (GED) testą ir kurie galbūt baigė tam tikrus kursus tinkamai akredituotos kolegijoje ar ginkluotosiose pajėgose.

Pagal ASCS programą reikia sėkmingai užbaigti 60 semestrų kreditų valandų mokymą žemesnio lygio (pradinio ir antrojo mokslo metų), įskaitant minimalų 15 semestrų kreditų valandų bendrojo lavinimo kursus.

Pagrindiniai tyrimai apima ir praktinius, ir teorinius kursus. Įtraukti bendrojo lavinimo kursai, skirti išplėsti studento ugdymo fondą. Jie apima kursus tokiose srityse kaip bendravimas, anglų kalba, vyriausybė, istorija, psichologija, sociologija, matematika ir statistika.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba