ONLINESTUDIES.LT

22 internetinės asocijuoto laipsnio studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose

Daugybė viso pasaulio studentų savo aukštąjį mokslą pradeda nuo asocijuoto laipsnio akademinių studijų programų. Kadangi šios studijos paprastai trunka dvejus akademinius metus, po jų studentai dažnai renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į tolimesnes bakalauro ar magistro studijų programas. Tačiau dažnai šio laipsnio specialistams pakanka ir tam, kad jie galėtų pradėti savo profesinę karjerą.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

geriausius 22 Internetiniai Kursų studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose 2019

Rezultatai Filter

Baudžiamojo teisingumo laipsnio asocijuotas narys

Spartanburg Methodist College
Internetinės Dieninės Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Spartanburg + 1 daugiau

Nesvarbu, ar ieškote persikelti į naują vietą, ar tiesiog norėtumėte patenkinti savo laipsnį ... "Online Associate in Criminal Justice" laipsnis gali padėti jums pasiekti savo tikslus! Spartanburg Methodist College " internetinė kriminalinės justicijos programa suteikia jums lankstumo ir galimybę baigti studijas bet kuriuo metu ir bet kur.

Aukštosios mokyklos diplomą Associates laipsnis Pathway

Brighton College Virtual High School
Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Vidurinė mokykla ir kolegija tapo lengviau! Jūs galite baigti savo vidurinės mokyklos diplomą ir associates laipsnį tuo pačiu metu su specialia programa, siūloma tik Brighton College Virtual High School !

Kriminologijos teisingumo mokslinis bendradarbis

Reinhardt University - Online Programs
Internetinės Ištęstinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Waleska

Reinhardt universiteto internetinė kriminalinės justicijos programa suteikia jums lankstumo ir galimybę baigti studijas bet kuriuo metu ir bet kur.

Verslo administravimo asociacijos laipsnis

Reinhardt University - Online Programs
Internetinės Ištęstinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Waleska

Nauji studentai priimami į Verslo administravimo asociacijos programą kas aštuonias savaites. Kiekvieną rudens ir rudens semestrą sudaro šešiolika savaičių ir suskirstyta į dvi aštuonių savaičių sesijas. Vasaros semestras yra 14 savaičių ir yra suskirstytas į dvi septynių savaičių sesijas. Studentai užims dvi klases kiekvienai sesijai iš keturių klasių (12 semestrų kreditų) per semestrą.

Asociacijos laipsnis "Paralegal studijos"

Brighton College
Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

Paralegal institutas suteikia jums galimybę pridėti konkurencinį pranašumą siekdamas užimti poziciją Paralegal srityje, siūlydamas Paralegal studijų programos asistentą. Mes taip pat siūlome "Paralegal" tęstinio mokymo programas, kurios gali padėti išlaikyti to konkurencinį pranašumą, kai siekiate pažangių karjeros galimybių.

Verslo vadybos asociacijų laipsnis

Brighton College
Internetinės Dieninės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Brighton College mokslų daktaras verslo vadybos laipsnyje paruošs jus žinias, techninius įgūdžius ir patikimus verslo principus, siekdamas pradinėse pozicijose įvairiose verslo srityse. Baigęs studijas galite ieškoti pozicijų tokiose srityse kaip mažmeninė prekyba, draudimas, finansai, technologijos, telekomunikacijos, bankininkystė, pardavimas, aptarnavimas ir daugelis kitų.

Asociacija taikomojo mokslo laipsnį tiekimo grandinės valdymo srityje

Washtenaw Community College
Internetinės Dieninės 4 semestrai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Ann Arbor

Tai internetinė programa. Studentai gali baigti šią programą iš savo gimtosios šalies. Studentai išmoksta suderinti tiekimo grandinės strategijas su įmonės tikslais koordinuoti tiekėjus, gamintojus, platintojus ir mažmenininkus, laiku ir ekonomiškai prieinamus produktus ir paslaugas galutiniam vartotojui, tuo pačiu patenkinant klientų aptarnavimo poreikius. Kaip dalis programos, studentai bus pasirengę atlikti bandymus, reikalingus gauti jų CLA (sertifikuoto logistikos asociacijos) ir CLT (sertifikuoto logistikos techniko) pramonės sertifikatą.

Apskaita

Jamestown Community College
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Jamestown Olean Dunkirk Warren + 2 daugiau

Ši studijų programa rengia studentų pradinio lygio apskaitos karjeros, pavyzdžiui, jaunimo buhalteris, darbo užmokesčio buhalteris, gautinos / mokėtinos sumos klerkas, ar buhalteris. Jis jungia taikymo kursus apskaitos, IT Technologijos, teisė ir valdymas kartu su laisvųjų menų kursus plėtoti bendravimo ir skaičiavimo įgūdžius. Su šiuo fone, studentai bus lengvai įsidarbinti ir turėti įgūdžių ...

Koledžas anglų kalba

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online Filipinai Manila + 3 daugiau

Tai dviejų metų programa rengia studentus anglų kalba įgūdžius: TOEFL / IELTS, pagrindinio anglų kalbos mokymo, tęsinys akademines studijas, skambučių centro darbo vietų, medicinos transkripcijos ir tt

Asocijuota meninio lygio

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.
Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 - 3 ieškoti teisės doktorantūros studijų Lapkritis 2019 Filipinai Manila Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 3 daugiau

Rays Dabar Kolegijos Kreditai siūlo interneto Koledžas lygiavertis dviejų metų studijų programą bendradarbis daugelyje tarptautinių universitetų.

Mokslo muzikos produkcijos asocijuotoji narė

The Los Angeles Film School Online
Internetinės Dieninės 18 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

Ar esate aistringas muzikai? Ar turite didelį norą sužinoti apie profesionalią muzikos pramonės pusę? Su mūsų internetine studijų programa jūs sužinosite, kaip gaminti ir kurti savo muziką ir ką reikia girdėti giesmėms.

Asociacijos laipsnis muzikos gamybos ir įrašymo

Los Angeles College of Music
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Pasadena

Menų programos "Muzikos kūrimas ir įrašymas" asociacija yra 9 ketvirčio neakivaizdinių profesinių studijų programa.

Asociacijos laipsnis būgno veikloje

Los Angeles College of Music
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Pasadena

Menų programos "Drum Performance" asociacijos narys yra 9 ketvirčio neakivaizdinės profesinės studijos programa.

Asociacijos laipsnį gitaros veikloje

Los Angeles College of Music
Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Pasadena

"Guitar Performance" meno programos "Asociacija" yra 9 ketvirčio neakivaizdinių profesinių studijų programa. Studentai mokosi pagrindinių ir pažangių spektaklio įgūdžių, skatindami studentus išreikšti savo unikalų balsą.

Internetinis mokslų daktaras ekstremalių situacijų valdymo administracijoje

Adelphi University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City

" Adelphi University internetinis mokslų asociacijos pagalbos tarnybų administravimas (AS "ESA") greitai suteikia jums pastangų, leidžiančių įeiti į šią dinaminę, sudėtingą ir naudingą lauką. Jūs ne tik gausite praktinių žinių ir įgūdžių, kuriuos galėsite nedelsdami taikyti savo profesijai, bendruomenei ir gyvenimui, bet ir karjeros skatinimo pažymėjimus.