Filter
Associate Degrees
Tempas: Visi

Ieškoti Internetinės Asocijuoti laipsniai, Inžinerijos studijos

Daugybė viso pasaulio studentų savo aukštąjį mokslą pradeda nuo asocijuoto laipsnio akademinių studijų programų. Kadangi šios studijos paprastai trunka dvejus akademinius metus, po jų studentai dažnai renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoja į tolimesnes bakalauro ar magistro studijų programas. Tačiau dažnai šio laipsnio specialistams pakanka ir tam, kad jie galėtų pradėti savo profesinę karjerą.

Inžinerija - tai mokslas, kuris reikalauja matematikos, o taip pat ir kitų tiksliųjų, socialinių bei ekonomikos mokslo žinių bei kūrybinio mąstymo įgūdžių. Pasitelkdami šiuos įvairius gebėjimus inžinieriai ieško būdų, kaip palengvinti žmonių kasdienybę įvairiausiose situacijose. Inžinerijos mokslas yra gana platus, tad juo besidomintys būsimieji studentai gali stoti į vieną iš daugybės inžinerijos mokslų specialybių ir rinktis tarp tokių studijų programų kaip aplinkosauga ar elektros tinklų palaikymas.  

internetinius asocijuoto laipsnio programas ir Inžinerijos studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Inžinerijos studijos

University of Management and Technology

Bakalauro inžinerijos vadybos programa yra 120 semestro kreditų valandų programa, kurią sudaro dvejų metų žemesnio lygio mokslų asociacijos inžinerinio valdymo (ASEM) ir ... [+]

Apie

Bakalauro inžinerijos vadybos programa yra 120 semestro kreditų valandų programa, kurią sudaro dvejų metų žemesnio lygio mokslų asociacijos inžinerijos vadyba (ASEM) ir tolesnis dviejų metų aukštesniojo lygio bakalauro laipsnis inžinerinio valdymo srityje ( BSEM).

ASEM reikalauja sėkmingai baigti 60 semestrų kreditinių valandų mokymą žemesnio lygio (pirmą kartą ir antrosios pakopos metų). ASEM daug dėmesio skiria bendrojo lavinimo kursams, taip pat pagrindiniams kursams, kurie suteiks tvirtą pagrindą patekti į BSEM programą.

ASEM programos tikslai

Sėkmingai baigę programą, studentai galės:

Inžinerinių valdymo principų taikymas inžinerin... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Arlingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba