Filter
Associate Degrees
Tempas: Visi

Ieškoti internetiniai Kursai. Administravimo studijos

Pelningiausi Koledžas gali padėti studentams pasiekti savo akademinius tikslus, ir tai gali padėti studentams gauti žinių ir mokymo jiems reikia tobulėti savo pasirinktoje karjerą. Su internetu Koledžas, studentai gali siekti šių tikslų naudojant internetą, kuris gali teikti pasiekti savo tikslus lengviau nei kada nors anksčiau.

Kas yra internetinė Koledžas administravimo? Ši mokslo programa paprastai trunka apie dvejus metus nuo dieninių studijų uždirbti, ir tai gali padėti parengti studentus už problemų galima tikėtis išspręsti darbo vietoje tipų. Studentai mokosi apie verslo, kultūros ir visuomenės įtakų pagrindai verslui, kaip sumaniai verslo sprendimus, ir kaip efektyviai valdyti ir vadovauti žmonių. Studentai internete žinoma dažnai naudojasi internetu ir kompiuterinėmis priemonėmis prieiti pamokas, pateikti užduotis ir imtis viktorinos ir testai.

Absolventų su asocijuota laipsnis administravimo paprastai unikaliai tinka darbovietes įvažiuoja pasirengusi imtis jokių organizacinių ir žmogiškųjų išteklių problemas, kurios gali kilti. Šis preparatas ir patirtis gali padaryti absolventų labai prašoma po potencialių darbdavių.

Išlaidos Koledžas programų gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą. Apskritai, studentai, kurie yra suinteresuoti užsidirbti internetu laipsnį turėtų visapusiškai ištirti savo mokyklą ir programą, taip pat kreiptis į priėmimo įstaigą, kad gauti up-to-data studijų informaciją.

Su patirtimi ir žiniomis, kad Koledžas administravimo gali suteikti, daugelis studentų yra didelė paklausa pradinio lygio pareigas, pavyzdžiui, verslo administratorių, žmogiškųjų išteklių vadovų, finansų administratorių, superintendents ar verslo plėtros bendrininkų.Studentai taip pat gali panorėti tęsti mokslus ir gauna administravimo bakalauras, kuri gali imtis papildomų dvejus metus studijų uždirbti.

Yra paprastai studijų programų galima rasti internete, kad gali padėti jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus. Norėdami pradėti savo interneto laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Administravimo studijos

Adelphi University

" Adelphi University internetinis mokslų asociacijos pagalbos tarnybų administravimas (AS "ESA") greitai suteikia jums pastangų, leidžiančių įeiti į šią di ... [+]

Sužinokite, ko reikia, kad būtumėte pasiruošę bet kokiam dalykui, o savo išsilavinimą ir karjerą perimsite į kitą lygį.

" Adelphi University internetinis mokslų asociacijos pagalbos tarnybų administravimas (AS "ESA") greitai suteikia jums pastangų, leidžiančių įeiti į šią dinaminę, sudėtingą ir naudingą lauką. Jūs ne tik gausite praktinių žinių ir įgūdžių, kuriuos galėsite nedelsdami taikyti savo profesijai, bendruomenei ir gyvenimui, bet ir karjeros skatinimo pažymėjimus.

Mūsų aukščiausio lygio mokymo planas visais pavojaus planavimais taikomas visose disciplinose, organizacijose, pramonės šakose ir sektoriuose, atveriant duris į įvairias įdarbinimo galimybes avarinių tarnybų srityje. Ji buvo sukurta ir mokoma vadovaujančių pedagogų, mokslo darbuotojų ir praktikų, daugelis iš jų turi patirties, susijusios su pagrindiniais planuojamais ir nenumatytais įvykiais, įskaitant prezidento vizitus, pasaulinius susitikimus, teroristų išpuolius, sveikatos epidemijas, ekstremalias transporto situacijas ir stichines nelaimes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba