Ši programa yra prieinama universitetuose arba internete

Aprašymas

Ši programa rengia studentus už darbus, kurių paskirtis yra pradinė buhalterė, pvz., Patikrinti papildymus, tikrinti auditus, paskelbti, kuponus, analizuoti sąskaitas ir rengti finansines ataskaitas. Daugelis kursų persikelia į ketverių metų kolegijas.

Ryšys

"Washtenaw" bendruomenės koledžas Ann Arbor, Mičiganas, turi daugiau kaip 120 susitarimų dėl susitarimų su ketverių metų koledžu visoje valstybėje. Studentai, ketinantys pereiti į ketverių metų kolegiją, turėtų susitikti su patarėju, kuris užtikrins, kad Mičigano perdavimo sutarties sąlygos būtų įvykdytos.

Kontaktinė informacija

Mes sveikiname jūsų klausimus, pasiūlymus ar komentarus. Prašome rašyti mums adresu studrec@wccnet.edu arba skambinkite 734-973-3543. Mūsų darbo laikas yra šeštadienį nuo 12.00 val. Iki 23.00 val. (GTM), pirmadienį-ketvirtadienį, 12.00 val. Iki 21.00 val. (GMT) penktadienį ir 13.00 val. Iki 17.00 val. (GMT).

Priėmimo reikalavimai

Studentai gali būti reikalaujami įrodyti akademinį kalbos mokėjimą šioje programoje. Jūsų priėmimo specialistas jums patars, jei reikia atlikti praktinius testus.

Reikalavimai

Pagrindiniai programos kursai:
Verslo ir tiekimo grandinės analizė
Kolegijos lygmens matematika
Kliento patirties kūrimas
Įvadas į tiekimo grandinės valdymą
Valdymo įgūdžiai
Operacijų valdymas
Pirkimo ir inventoriaus kontrolė
Mažmeninės prekybos principai ir praktika
Tiekimo grandinės lauko tyrimai
Transportas ir logistika
Sandėliavimas ir logistika

Reikalingi pasirenkamieji kursai: 26-27
Reikalingi bendri kreditai: 60

Išnašos

* Ši programa yra siūloma tik internetiniame formate ir ją gali vykdyti tik studentai, likę savo gimtosios šalies teritorijoje. Studentai, vykdantys šią programą, turės atitikti WCC bendruosius priėmimo reikalavimus, tačiau studentams nereikės gauti F1 vizos, nes jie mokosi iš savo gimtosios šalies.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date