Arklių mokslas (magistrantūros studijų programa, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Ši programa apima gilų mokslinį požiūrį į sveikatą ir gerovę, reprodukciją, elgesį, mitybą ir žirgų sportą. Jūs taip pat sužinosite, kaip praktiškai taikyti mokslinį požiūrį į arklių sveikatą, gerovę ir našumą.

Mūsų internetinė programa yra pirmoji ir vienintelė "Equine Science" programa, kuri turi būti organizuojama tarptautiniame veterinarinės kompetencijos centre. Tai suteikia studentams išsamias žinių ir supratimo apie arklių mokslą ir jo taikymą ir yra puikus pasirengimas stiprinti savo arklių karjerą ar būsimus nepriklausomus tyrimus, tokius kaip doktorantas.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Mokoma programos dalis susideda iš kursų serijos, o paskutiniai metai yra skirti disertacijai.

Pažymėjimo ir diplomo kursai:

 • Tyrimo metodai Duomenų analizė (arklių mokslas)
 • Arklių virškinimas ir mityba
 • Arklių elgesys ir gerovė
 • Arklių ortopedija
 • Arklių reprodukcija
 • Equity Science
 • Arklių pratimai fiziologija

Galutiniame disertacijos disertacijoje iki 9000 žodžių galėsite analizuoti ir pateikti atitinkamus tyrimų duomenis, kuriuos surinkote pats. Arba galite atlikti stalinį tyrimą, kad galėtumėte ištirti ir plėtoti savo dominančią sritį.

Programos trukmė

Visą MSc Equine Science programą galima baigti per dvejus metus, jei studentai nori vienu metu mokytis kelis kursus, taigi visi dėstomi kursai bus baigti per vienus metus, o antrieji - disertacijos projektui.

Arba studentai gali užtrukti iki 6 metų, kad galėtų baigti visą magistrantūros studijų programą, taip pat yra galimybė baigti studijas ar "Equine Science" magistrantūros pažymėjimą ar diplomą.

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai. Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Karjeros galimybės

Baigę šią turtingą mokslinę magistrantūrą, bus pasirengta dirbti mokslinių tyrimų įstaigose, pavyzdžiui, universitetuose ir mokslinių tyrimų įstaigose; pramonė, pvz., pašarų įmonės, žirgynai, farmacijos ir konsultacinės įmonės; vyriausybines organizacijas, tokias kaip ADAS ir DEFRA; ir socialinės gerovės organizacijos, tokios kaip RSPCA, WSPA ir WHW.

Patekimo reikalavimai

Jungtinėje Karalystėje 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas veterinarijos ar biologijos mokslų srityje, įskaitant dalykus, įskaitant zoologijos, gyvūnų ar arklių mokslo ar farmacijos / farmacijos.

Mes taip pat galime apsvarstyti jūsų paraišką, jei turite mokslo laipsnį, kuris yra žemesnis nei 2.1 kvalifikacija, arba laipsnis ne mokslo srityje, jei turite 2 arba aukštesnį lygį britų arklių draugijos kvalifikaciją ir (arba) turite mažiausiai 3 metų " patirtis dirbant su arkliu ar jais rūpinantis. Jums gali būti leista atvykti į pažymėjimą ar diplomą tik pirmojoje instancijoje. Prieš kreipdamiesi kreipkitės į "Equine Science" programos vadovą.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos

 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)

 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)

 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)

 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)

 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau