Archyvų ir įrašų administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Archyvų ir įrašų administravimo magistro studijų programa San Chosė universiteto Informacijos mokykloje rengia studentus karjerai sparčiai besiplečiančiose dokumentų tvarkymo, verslo archyvų ir informacijos valdymo srityse.

Pažangi technologija

Studentai mokosi naudotis sudėtingomis technologijomis, kad organizuotų, išsaugotų ir užtikrintų prieigą prie didėjančio skaitmeninio ir analoginio turto kiekio. MARA internetinės studijų programos absolventai bus vieni iš nedaugelio informacinių specialistų, specialiai apmokytų valdyti nepakeičiamas, tačiau labai pažeidžiamas skaitmenines medžiagas, kurias dabar gamina įmonių, valdžios ir ne pelno institucijos.

Sertifikavimo paruošimas

MARA programa buvo sukurta tam, kad parengtų absolventus, norint atlikti ir Sertifikuotų dokumentų tvarkytojų instituto administruojamą sertifikuotų dokumentų tvarkytojo egzaminą ir Sertifikuotų archyvistų akademijos administruojamą sertifikuotą archyvo egzaminą.

5 Išmokos iš mūsų mokyklos visiškai prieinamo pristatymo modelio

1. Kursinis darbas ir mokymas yra skirtos mokytis internetu. Mūsų instruktoriai yra internetinio mokymo specialistai ir moko tik internetinius kursus.

2. Technologijos yra svarbiausios visos, ką mes darome, su specialiomis lėšomis, skirtomis paremti naujų technologijų, kurios skatina mūsų mokymosi internete aplinką, priėmimą.

3. Visi mūsų studentai yra internetiniai studentai, kurie gali gyventi visame mieste ar kitoje pasaulio pusėje, suteikdami įvairias perspektyvas, praturtinančias jų mokymosi kelionę.

4. Visi mūsų mokyklos ištekliai yra orientuoti į internetinių studentų, įskaitant mūsų karjeros konsultavimo, akademinio konsultavimo ir techninės pagalbos komandą, rėmimą.

5. Mūsų fakultetas gali sutelkti visą laiką, energiją ir kūrybiškumą, kad patenkintų mūsų internetinių studentų poreikius. Mūsų programos siūlomos tik internetu.

Jūsų karjera - MARA

Įrašų profesionalo vaidmuo pasikeitė iš archyvo ar įrašų ir informacijos valdytojo į tą, kuris dabar turi suprasti ir sugebėti prisiimti abiejų pozicijų pareigas.

Įrašų specialistai turi atsižvelgti į pokyčius, atsiradusius dėl naujų technologijų, priemonių, įstatymų, taisyklių ir socialinių aspektų, kurie turi įtakos apskaitos programoms ir praktikai. Įrašų specialistai turi dalyvauti ne tik rengiant praktinius sprendimus, bet ir kuriant naujus archyvavimo ir įrašų bei informacijos valdymo teorijas ir metodus, kurie gali iš esmės pakeisti įrašų tvarkymą informaciniame amžiuje.

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai, kurie atitinka šiuos reikalavimus, bus įtraukti į archyvų ir įrašų administravimo magistro programą:

  • Bakalauro laipsnis iš bet kurios regioninės akredituotos institucijos bet kurioje disciplinoje, turinčioje ne mažiau kaip 3,0 bakalauro laipsnį suteikiančią instituciją, arba per pastaruosius 60 semestrų ar 90 ketvirčių vienetų. Kursai, atlikti baigus bakalauro laipsnį, bus įtraukti į skaičiavimus; todėl, jei po bakalauro studijų baigiamasis darbas sukels GPA mažesnę kaip 3,0, tai bus priežastis, dėl kurios atsisakoma. (GPA gali būti keliama klasėse bet kurioje regioninėje akredituotoje įstaigoje. Klasės turi būti naudojamos studijų programoje toje institucijoje. Jos negali būti profesinės ar asmeninės tobulėjimo klasės.)
  • Bendras kompiuterių ir technologijų supratimas. Žr. Technologijų raštingumo reikalavimai.
  • Prieiga prie kompiuterio su interneto ryšiu ir tinkama programine įranga. Žr.
  • Tarptautiniai pareiškėjai turi turėti TOEFL balą 600 (popierinė versija), 250 (kompiuterio versija) arba 100 (interneto); arba IELTS balas 8.

Pastaba: Mums nereikia GMAT arba GRE testo, rekomendacinių laiškų, tikslo pareiškimo ar atnaujinimo. Todėl prašyme nenurodykite nė vieno iš jų.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

The San José State University School of Information prepares individuals for careers as information professionals. Graduates work in diverse areas of the information profession, such as user experienc ... Skaityti daugiau

The San José State University School of Information prepares individuals for careers as information professionals. Graduates work in diverse areas of the information profession, such as user experience design, digital asset management, information architecture, electronic records management, information governance, digital preservation, and librarianship. Skaityti mažiau