Apskaitos ir Finansų Valdymo Magistrantūra (Papildoma)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paskirta sekti baigiamuosius ACCA egzaminus, mūsų Apskaitos ir finansų vadybos magistrantūros programa yra skirta paremti jūsų karjeros plėtrą verslo, apskaitos ir finansų valdymo vaidmenyse. Tai siūlo finansines, apskaitos ir platesnes vadybos žinias, kurios gali būti pagrindinės sėkmės daugelyje privataus ir viešojo sektoriaus pramonės šakų.

Mūsų atsidavusi, aukštos kvalifikacijos ir patyrusi komanda padės jums ištirti finansų valdymo ir apskaitos principus ir praktiką, jų veikimo aplinkybes ir jų valdymą. Mes padėsime jums įgyti taikomų įgūdžių, susijusių su finansine atskaitomybe ir finansų valdymu, taip pat platesniais valdymo klausimais, tokiais kaip įmonių ir socialinė atsakomybė, verslo etika, rizikos ir verslo strategija, finansiniai rezultatai ir apmokestinimas / auditas.

Būsite skatinami tyrinėti tyrimo metodus, suteikdami galimybę įgyti supratimą apie daugybę tyrimų priemonių ir analizės metodų. Šios žinios bus vertingos, kai atliksite magistro disertaciją atlikdami svarbius apskaitos ar finansų valdymo srities tyrimus, kurie sustiprins jūsų kritinius ir tiriamuosius įgūdžius ir gali būti naudingi jūsų profesinei praktikai.

Svarbiausi kursai

Šiuo kursu siekiama remtis jūsų profesine kvalifikacija finansų valdymo ar apskaitos karjeroje.

  • Studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiai, kurie jums bus pristatyti, yra paklausūs toli gražu ne tik finansinių paslaugų pramonėje.
  • Būsite skatinami ugdyti pagrindinius kritinio mąstymo gebėjimus ir suvokti principus ir metodus, reikalingus efektyviam finansiniam sprendimui priimti.

Patekimo reikalavimai

Kvalifikuoti buhalteriai (CIPFA / CIMA / ICAEW / ICAS / ACCA) iš magistrantūros gali gauti iki 90 kredito išimčių, leidžiančių tiesiogiai patekti į šį papildymą. Nebrangiai reglamentuojamos kvalifikacijos 7 lygio atitinkamoje dalyko srityje taip pat gali būti atleidžiamos iki 90 kreditų.128889_photo-1460925895917-afdab827c52f.jpg Carlosas Muza / „Unsplash“

Trukmė

Du semestrai.

Režimas

Visas laikas, internetinės klasės.

Pradžios datos

Rugsėjis, sausis, birželis.

Programos moduliai

  • Strateginis verslo vadovas
  • Buhalterių tyrimo metodai
  • Disertacija

Karjera ir profesinis tobulėjimas

Apskaitos ir finansų valdymo magistrantūros kursai yra skirti profesionalams, dirbantiems verslo, apskaitos ir finansų sektoriuose. Programa leis jums įtvirtinti savo supratimą apie finansų valdymo ir apskaitos principus ir praktiką, kontekstą, kuriame jie veikia ir kaip jie yra valdomi. Tai suteikia jums galimybę pritaikyti išmoktus finansus įgūdžius, taip pat platesnius vadybos klausimus, kurių kulminacija yra jūsų baigiamasis disertacijos kūrinys - ir gauti visą magistro laipsnį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... Skaityti daugiau

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. Skaityti mažiau