Applied Poultry Science (magistrantūros studijų programa, Pg Dip, Pg Cert, PG Prof Dev - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Programa siūlo unikalią moksliniu tyrimu pagrįstą galimybę ištirti įvairius taikomosios naminių paukščių mokslo aspektus ir siekia aprūpinti dabartinius ir būsimus profesionalus įgūdžiais, žiniomis ir supratimu, siekiant spręsti vietos ir pasaulio problemas, susijusias su tvaria paukštienos gamyba. Ji sukurta tiems, kurie tęstinis darbas ar kiti įsipareigojimai.

Dalyviai paprastai yra iš įvairių sričių, įskaitant dietologus, selekcininkus, veterinarinius gydytojus ir kitus naminių paukščių sektoriaus darbuotojus, kurie nori plėtoti savo karjerą ir verslą.

Tai siūlo neakivaizdinis, nuotolinis mokymasis ir yra visiškai lankstus techninių, mokslinės, mitybos, aplinkos ir valdymo įgūdžių ugdymo modulių derinys, kad galėtumėte pritaikyti savo studijoms į savo darbą ir kitus įsipareigojimus. Jį daugiausia tiekia paukščių specialistai iš Škotijos kaimo koledžo (SRUC) ir St David's Poultry Team (veterinarijos gydytojai).

Mokymasis internete

Šis kursas yra internetinė, periodinė studijų programa, kurią sudaro du elementai: mokomas elementas ir tyrimo projektas / disertacijos elementas.

Programa pristatoma internetinėje aplinkoje, kuri suteikia dinamišką ir bendradarbiavimo mokymosi patirtį. Ekspertų dėstytojai palaikys jus per kiekvieną programos etapą ir galėsite bendrauti su kitais moksleiviais palaikomuose ir konstruktyviuose interneto tinkluose. Lankstus mokymosi aplinka reiškia, kad mokosi laiku ir vietose, kurios tinka jums geriausiai, todėl ši programa tinka aukštos kvalifikacijos, užsiėmę specialistai, kurie nori atnaujinti ir išplėsti savo žinias apie naminių paukščių mokslą.

Programa yra sukurta ir pristatyta specialistų iš SRUC, Edinburgo universiteto ir St David's Poultry Team (veterinarijos chirurgai), kur prireikus priima paskaitų dėstytojus ir remiasi išsamia personalo patirtimi Edinburgo universitete ir kitose tarptautinėse institucijose. Yra naudojami internetiniai mokymosi metodai, tokie kaip; diskusijų forumuose ir gyvenimo pamokose, kad būtų sukurta dinamiška ir bendra mokymosi patirtis. Tapsi internetinės bendruomenės dalimi, kurioje susirinks studentai ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Pažangos vertinimas pasiekiamas per pristatymus, esė, kritines literatūros apžvalgas, trumpų atsakymų klausimus, mokslinius plakatus ir grupines wiki įvykius. Be pagrindinio "Applied Poultry Science" mokymosi, programa leis jums pagerinti savo tarpasmeninius, savivaldos, IT, komandinio darbo ir projektų valdymo įgūdžius.

Programos struktūra

Magistrantūros programa gali būti baigta per trejus metus arba iki 6 metų, jei atliekama su pertraukomis. Kiekvienus mokslo metus sudaro trys mokymo blokai, kurių kiekvienas trunka 11 savaičių.

1 metai

Trys pagrindiniai 20 kreditų kursai. Studentai, sėkmingai baigę 1-ąjį ir baigiančią programą, gaus PG pažymėjimą (60 kreditų).

 • Naminių paukščių būstas
 • Naminių paukščių anatomija
 • Naminių paukščių pašaras, mityba

2 metai

Studentai, sėkmingai baigę 1-ąjį ir 2-ąjį studijų metus ir išeinant iš programos, gaus PG diplomą (120 kreditų). 2 metais 40 kreditų yra pagrindiniai ir 20 yra pasirenkant.

Pagrindiniai kursai:

 • Paukščių elgsena
 • Naminių paukščių embriologija
 • Paukštininkystė

Pasirinktiniai (pasirinktiniai) kursai:

 • Tyrimo metodai
 • Naminių paukščių verslo vadyba (10 kreditų)
 • Lyderystės įgūdžiai (10 kreditų)
 • Kiti pasirenkami dalykai iš tinkamų kursų (10 arba 20 kreditų)

3 metai

Disertacijos metai (rugsėjis - birželis). 3 metai susideda iš baigiamojo disertacijos, skirtos taikomųjų paukštynų mokslų magistro laipsniui.

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistus, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursą (-us), be laiko ar finansinių įsipareigojimų, visiškai magistrantūros, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų pažymėjimą.

Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai. Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistro diplomą ar antrosios pakopos studijų programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai dirba daugybėje įvairių su naminiais paukščiais susijusių organizacijų visame pasaulyje, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų įstaigose, švietime, pramonėje, vyriausybinėse organizacijose, gerovės organizacijose ir kai kuria savo paukščių verslą.

Dažnai jie yra studentai, kurie jau dirba žemės ūkio, biologijos, veterinarijos medicinos specialistams, taip pat žemės ūkio specialistams, kaimo pramonės šakoms, vyriausybės pareigūnams, tarptautinėms organizacijoms ir naminių paukščių mokslinius tyrimus vykdantiems specialistams.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas žemės ūkio, veterinarijos ar biologijos mokslų srityje.

Mes taip pat galime apsvarstyti jūsų paraišką, jei turėtumėte atitinkamą darbo patirtį paukštininkystės pramonėje 3 ar daugiau metų. Prašome susisiekti su programos komanda, kad galėtumėte patikrinti prieš pradėdami teikti paraišką. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau