Oficialus aprašymas

Antrosios pakopos studijų pažymėjimas (nuotolinis mokymasis)

Kurso informacija

Mes suprantame, kad ši praktika yra jūsų pagrindinis prioritetas, todėl sukūrėme šį internetinį kursą, kuris leidžia jums mokytis kur ir kada tik norite.

Mokymas tapti mokytoju yra vienas iš sudėtingiausių dalykų, kuriuos kada nors atliksite. Atsižvelgdami į tai, šis internetinis kursas suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų kitus profesinius įsipareigojimus ir apimtų jūsų profesinio gyvenimo vertinimus. Suplanuotos praktikuojantiems mokytojams ar tiems, kurie nori mokyti pradinėse ar vidurinėse mokyklose, ir kurie neseniai pradėjo ar vykdo mokymo kursą, kurio metu gaunamas QTS arba lygiavertis, mūsų tikslas yra suteikti pagrindus, kurie praplės jūsų praktiką ir paskatins jūsų mokymosi karjera.

Jūs gausite naudos iš neprilygstamos pagalbos, pritaikytos profesinio tobulėjimo poreikiams, įskaitant asmeninius interneto mokymosi dėstytojus, internetinius mokymus, kuriuose naudojama daugybė internetinės programinės įrangos, ir daugybę galimybių prisijungti per mūsų profesionalių mokymosi bendruomenes.

Jūs išplėsite savo kritinį švietimo sektoriaus supratimą ir pasidalinsite geriausiais savo kolegų patirtimi. Jūs taip pat išnagrinėsite vyriausybės ir sektorių politiką ir analizuojate teorinį, pedagoginį ir politinį diskursą bei diskusijas, kad gautumėte kritinę mokslinę informaciją apie švietimo procesą.

Kurso išmokos

Jūs gausite kritinį, pagrįstą moksliniais tyrimais pagrįstą viso švietimo sektoriaus vertinimą ir suprasite problemas, su kuriomis mokyklos susiduria šiame sektoriuje. Žinoma, galite susikoncentruoti į konkrečią jūsų praktikos kontekstą, su užduotimis, kurios gali būti pritaikytos prie visos mokyklos prioritetų, vyriausybės darbotvarkės ir dalykinio mokymo.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti bent antrosios pakopos aukštąjį išsilavinimą laipsnį gimtinėje dalyko. Pareiškėjai, turintys žemesnio laipsnio antrosios klasės pagyrimu, gali būti svarstomi, jei jie turi atitinkamą darbo patirtį. Pareiškėjai taip pat turėtų studijuoti arba neseniai baigė QTS kursą.

GCSE: visi pareiškėjai privalo turėti C kategorijos egzaminus GCSE anglų kalbos ir matematikos (arba lygiaverčio) prieš pateikdami paraišką. Pagrindiniai įgūdžiai, funkciniai įgūdžiai ir pažyma apie suaugusiųjų raštingumą / raštingumą nėra priimami vietoj GCSE.

Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė.

IELTS 6.5 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Kaip tyrinėtojo specialistas, jūsų mokymo praktika bus žymiai pagerinta. Šio kurso užbaigimas taip pat gali padėti jums įgyti pažangos vadovaujančią poziciją jūsų mokykloje.

  • Pradinės mokyklos mokytoja
  • Vidurinės mokyklos mokytojas
  • Pradinio ugdymo patarėjas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

Profesionalios vertybės

Išnagrinėję sėkmingą mokytoją galite suvokti, kaip veiksminga mokymosi aplinka gali būti naudinga mokiniams ir jų mokymuisi.

Dalykų kompetencijos ugdymas

Išsamiai išnagrinėkite atitinkamą temą, kad planuotumėte, pristatytumėte ir įvertintumėte turinį savo konkrečiame nustatyme.

Mokyklos nepriklausomas tyrimas

Galimybė atlikti projektą, skirtą tam tikros studijų srities plėtrai jūsų būsimam darbui, todėl jūs sėkmingiau dalyvausite savo mokykloje.

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Studentams, įstojusiems į 2018-1919 metus, mokamas mokestis yra 1800 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, kiekvienais metais gali padidėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Tarptautinis 2018/19

Studentams, įstojusiems į 2018-1919 metus, mokamas mokestis yra 1800 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, bus nustatyta tokiu lygiu kiekvienais kursų metais.

Įranga

Speciali paramos komanda

Tiesiog todėl, kad nesate mokosi miesteliu, nereiškia, kad turėsite susidoroti su savimi - jūs turėsite asmeninio dėstytoja kartu su universiteto studentų centru ir gerovės centru. Jie yra pasirengę jums patarti viskuo, nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Biblioteka

Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri jums tinka, o biblioteka dirba visą parą, jei norėtumėte aplankyti. Mūsų išorės komanda taip pat teikia specialią paramą nuotolinių studijų studentams.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Leeds Beckett University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 metai
Dieninės
Price
1,800 GBP
2017/18
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date