Apžvalga

7 OTHM lygio diplomas žmogiškųjų išteklių valdymo buvo sukurta siekiant parengti absolventus su įgūdžių suprasti žmogiškųjų išteklių, lygiuoti su gera strateginių sprendimų priėmimo valdymą, siekiant išlaikyti organizacijų konkurencinį pranašumą. Norint tai pasiekti, besimokantieji įgytų žinių taikant integruotą požiūrį teorijos žmogiškųjų išteklių valdymo ir praktika naudojant realaus laiko veiklą. Sėkmingas šio diplomo leis besimokančiuosius remtis jų strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo ir vadovavimo įgūdžius ir sutelkti dėmesį į įgyvendinimo organizacijoje strategija reikalavimus.

Patekimo į rinką reikalavimai

Besimokantysis turi atitikti bent vieną iš šių kriterijų, kad būtų leista atvykti į kvalifikacija:

 • Disponavimas pagyrimu laipsnį susijusia tema ar UK 6 lygis diplomą arba lygiavertį užsienio kvalifikacijos
 • Brandžios mokiniai (daugiau nei 21), kurių atitinkamą darbo patirtį (besimokantieji turi patikrinti su pristatymo centre dėl šios patirties prieš registruojant programos)

Anglų reikalavimai:

 • Jei esate ne iš Jungtinės Karalystės ar dauguma angliškai kalbančių šalių, turite pateikti įrodymus, kad esate kompetentingas anglų kalba esant bEKM minimumo (bendroji Europos pagrindų) B2 lygio pripažintos anglų kalbos testą teikėjo ar IELTS 5,5 į kiekvieno komponento.

kvalifikacijos struktūra

7 OTHM lygio diplomas žmogiškųjų išteklių valdymo programas susideda iš šių 8 privalomų vienetų, teikiančių 120 kreditų iš viso:

Privalomi vienetai

 • Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymo ir organizacinė elgsena
 • Valdymas ir koordinavimas Žmogiškieji ištekliai
 • Vadovavimas ir valdymas plėtra
 • Šiuolaikinės problemos žmogiškųjų išteklių vadybos
 • Pasaulinis Talentų valdymas
 • Efektyvumas ir Atlygis valdymas
 • užimtumo Teisės aktai
 • Verslo tyrimų metodai

Trukmė ir Pristatymas

Kvalifikacija yra skirta būti suleista per vienerius akademinius metus dieninių studijų, tačiau ji taip pat yra lanksti jo pristatymo siekiant prisitaikyti visą darbo dieną ir nuotolinį mokymąsi.

Kvalifikacija yra pateikta akis į akį, per paskaitas, vadovėliai, seminarų, atstumas, internete, tik patvirtintuose centruose.

Vertinimas ir patikra

Visose apgyvendinimo patalpose per šią kvalifikaciją yra viduje įvertino centre ir patikrinti OTHM. Kvalifikacija yra kriterijus nuorodos, remiantis visų nurodytų mokymosi rezultatų pasiekimą.

Norėdami pasiekti "perdavimo" už vieneto, besimokantysis turi būti sėkmingai išlaikė visus mokymosi rezultatus už tą vienetą.

Vertintojas turėtų pateikti audito seką, rodančią, kaip bendros besimokančio asmens pasiekimus sprendimas buvo atvyko.

progresija

Perdavimai 7 OTHM lygio diplomas žmogiškųjų išteklių valdymas leidžia besimokantiesiems progresuoti į arba per įdarbinimo arba tęsti tolesnę jų tyrimą link JK magistro Top Up kvalifikaciją.

Top iki MA Žmogiškųjų išteklių valdymo sėkmingai baigus mūsų 7 lygio diplomas žmogiškųjų išteklių valdymą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų UK Home Learning College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,500 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date