Read the Official Description

Išplėtoti patirtį, kad vaikai galėtų plaukti su Waldeno MS ankstyvojo vaikystės studijų programoje. Padidinkite supratimą apie vaiko vystymosi stadijas, ištirkite naujausias tendencijas ir teorijas ankstyvoje vaikystėje ir įgykite praktinių įgūdžių, reikalingų sukurti aplinką, kurioje vaikai mokosi ir auga. Pasirinkite vieną iš specializacijų, kurios gali pasiruošti dirbti administratoriais vaikų priežiūros programose ar centruose, daryti įtaką viešajai politikai, mokyti jaunų auklių pedagogus ar efektyviau ugdyti įvairias gyventojų grupes.

Specializacijos

  • Administravimas, valdymas ir lyderystė
  • Ankstyvosios vaikystės viešoji politika ir advokatas
  • Suaugusiųjų mokymas ankstyvojo vaikystės srityje
  • Mokymas ir įvairovė ikimokyklinio ugdymo srityje

Du mokymosi būdai: Be to, kad kursas pagrįstas MS ankstyvojo vaikystės studijų programoje, Walden siūlo kompetenciją pagrįstą variantą. Naudodamiesi "Tempo Learning®" pagal Walden, galite pritaikyti savo laipsnį pagal savo ankstesnę profesinę patirtį, kad paspartintumėte mokymąsi.

"Walden" siūlo tiek valstybės patvirtintas pedagogų licencijavimo programas, tiek programas ir kursus, kurie nesuteikia licencijų ar patvirtinimų. Planuojantys studentai privalo persvarstyti savo valstybės licencijavimo reikalavimus prieš registruodami. Daugiau informacijos rasite www.WaldenU.edu/educlicensure.

"Walden" registracijos patarėjai gali pateikti licencijavimo klausimų gaires; tačiau asmeniui tenka atsakomybė suprasti ir laikytis visų valstybės leidimų išdavimo reikalavimų. Walden nesuteikia jokios garantijos ar garantijos, kad Walden kursinių darbų ar programų užbaigimas leis asmeniui gauti valstybės leidimą ar patvirtinimą.

Program taught in:
Anglų

See 41 more programs offered by Walden University »

Last updated July 15, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Spal 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Rugs 2019

Spal 2019