Read the Official Description

Gaukite įgūdžių, kad pasirengtumėte visų vaikų vaidmeniui mokymosi aplinkoje. Pasinaudokite ankstyvosios vaikystės studijų valstybe, kurios specializacija - administravimas, vadyba ir vadovavimas Temp Learning® pagal Walden, mūsų individualizuotos kompetencijos ugdymo galimybė. Per šią internetinę, ne licencijavimo programą galite:

  • Padidinkite supratimą apie vaiko vystymąsi ir mokymąsi.
  • Išplėskite savo žinias apie veiksmingas programas ir paslaugas.
  • Padidinkite savo sugebėjimą susieti teisingumo ir įtraukties klausimus, kaip mokiniai mokosi ir auga.
  • Ištirkite realaus pasaulio problemas, kad gautumėte praktinių įgūdžių ir patirties pagal užsakymą.

Programa yra Richard W. Riley švietimo ir lyderystės koledžas Walden, nacionalinė taryba akreditavimo mokytojų rengimo (NCATE) -akredituotas institucija. NCATE akreditacija yra pripažintas kompetencijos lygis profesinėje preK-12 švietime.

Užsidirbk savo laipsnį pagal savo sąlygas

Paskelbtas Walden "Tempo Learning" programoje, kompetencijos pagrindu veikianti MS ankstyvojo vaikystės studijų programoje leidžia jums mokytis pagal savo tvarkaraštį savo tempu ir pasinaudoti savo ankstesne profesine patirtimi, kad paspartintų jūsų pažangą. Užuot baigę nustatytus kursus pagal iš anksto nustatytą tvarką, turėsite remtis turimomis žiniomis, įvaldydami daugybę kompetencijų ir atlikdami vertinimus.

"Walden" siūlo tiek valstybės patvirtintas pedagogų licencijavimo programas, tiek programas ir kursus, kurie nesuteikia licencijų ar patvirtinimų. Planuojantys studentai privalo persvarstyti savo valstybės licencijavimo reikalavimus prieš registruodami. Daugiau informacijos rasite www.WaldenU.edu/educlicensure.

"Walden" registracijos patarėjai gali pateikti licencijavimo klausimų gaires; tačiau asmeniui tenka atsakomybė suprasti ir laikytis visų valstybės leidimų išdavimo reikalavimų. Walden nesuteikia jokios garantijos ar garantijos, kad Walden kursinių darbų ar programų užbaigimas leis asmeniui gauti valstybės leidimą ar patvirtinimą.

Program taught in:
Anglų

See 41 more programs offered by Walden University »

Last updated July 15, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Spal 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Rugs 2019

Spal 2019