Read the Official Description

Kokie yra šio kurso tikslai?

Kursas skirtas skatinti pagrindines žinias apie sveikatos ir saugos geriausios praktikos darbo vietoje. Baigus kursą, studentai sėdės egzaminą kurį jie turės praeiti įgyti sertifikatą. Egzaminas susideda iš 10 pakartotinio klausimų pasirinkimo ir pavojingumo tepimas mankšta.

  • PRIPAŽĮSTA būtinybę saugiai dirbti.
  • Paimkite prevencinių veiksmų ir įgyvendinti atsargumo priemonių, kad nebūtų jiems patiems ar kitiems gresia pavojus.
  • Pripažinti, kad imtis atitinkamų atsargumo priemonių, kad būtų išvengta bet kokių sveikatos ir saugos klausimus atsiradimui darbo vietoje svarbą.
  • Naudokite tinkamas darbo vietos atsargumo ir prevencinių priemonių, siekiant sukurti sveiką, saugią ir tvarią darbo aplinką.
  • Suprasti avarines procedūras, bei nelaimingų atsitikimų planus jų darbo vietoje ir užtikrinti, kad atskiros pareigos yra aiškiai suprantamas sveikatos ir saugos incidentui.
  • Įvertink, kaip pramonė veikia aplinką ir išvardinti būdai, kuriais asmenys gali sumažinti taršą ir atliekas.

Kas tai skirta?

Šis kursas yra skirtas bet darbuotojo darbo organizacijoje, tai ypač tinka tiems, kurie nori upskill ir parodyti savo supratimą apie savo sveikatos ir saugos atsakomybę su pripažintu sertifikavimo.

Reikalavimai

Nėra prielaidos dėl šio kurso.

Ką žymi šį kursą be?

Kai studentai praėjo IOSH darbo Safely kvalifikaciją jie gali kreiptis dėl CSCS žalia Labourer kortele, jie taip pat gali studijuoti toliau saugos ir sveikatos kvalifikaciją. Jie galės veikti jokio rankinio statybos vaidmenų, kurios reikalauja pripažintą sveikatos ir saugos sertifikatą.

Kas atsitinka po prašydama informacijos?

Kai jūs turite pasiteiravo jumis bus susisiekta vienas iš mūsų specialistų karjeros konsultantų, kurie galės suteikti jums papildomos informacijos jums reikia.

Program taught in:
Anglų

See 173 more programs offered by E-Careers »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
95 GBP
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment