Agroverslo magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Agroverslo magistro (MAB) magistro studijų programa orientuota į maisto, gyvūnų sveikatos ir žemės ūkio verslo vadybą. Ne Agronomijos MBA, o ne žemės ūkio ekonomikos MS, šis profesinis laipsnis orientuotas į vidutinio lygio žemės ūkio verslo vadybininkus, kuriems reikia priimti pagrįstus sprendimus, pagrįstus nuodugniu dabartinių žemės ūkio verslo klausimų supratimu.

MAB kursai pateikiami taip, kad studentai integruotų pagrindines analitines sąvokas, tuo pat metu taikydami tai, ką jie išmoko. Studentai užbaigia su įmonėmis susijusius projektus daugelyje kursų, sprendžiant savo įmonių problemas. Taikomas laipsnio taikymas didinamas visų maisto, gyvūnų sveikatos ir žemės ūkio verslo sektoriuose dirbančių studentų sąveika.

Modulio pristatymas: internetinis, DVD, internetinis recitavimas, vietoje (4 vienos savaitės kampanijos sesijos 2 ir 1/2 metų programos metu)

Karjera

Agroverslo studentų ir absolventų magistras dirba visuose maisto ir žemės ūkio verslo sektoriuose, įskaitant:

  • prieš ūkį ir po ūkio
  • maisto perdirbimas / mažmeninė prekyba
  • švietimas
  • vyriausybė
  • gamintojams
  • gyvūnų sveikatai

Akreditacija

Kanzaso valstijos universitetas yra akredituotas Šiaurės centrinių kolegijų ir mokyklų aukštųjų mokyklų komisijos. Agroverslo magistro laipsnį siūlo Žemės ūkio kolegijos Žemės ūkio ekonomikos katedra.

Studentų sėkmė

47441_Hamid_Rutaro_500x500.jpg

„Mano profesorių ir instruktorių asmeninė patirtis padėjo suprasti jų žinią ir programos turinį. Jie kalba iš verslo pasaulio perspektyvos, o ne tik iš akademinio požiūrio. dirbant profesionaliai. - Hamid Rutaro '15

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are.

Whether you want to learn online or develop professionally, Kansas State University Global Campus is your connection to education that reaches you no matter where you are. Skaityti mažiau
Manhetenas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau