ONLINESTUDIES

Peržiūrėti visus internetinių pažangių sertifikato kursų apie Prabangos prekių ir paslaugų vadyba

Pažangias sertifikato studijų programas dažniausiai pasirenka jau darbo patirties turintys ir magistro laipsnį įgiję specialistai. Būtent šio laipsnio akademinės studijų programos yra kuriamos taip, kad jau profesinės patirties turintys žmonės, galėtų susipažinti su naujausiomis jų darbo srities tendencijomis ir taip įgyti konkurencinio pranašumo, padėsiančio jiems gauti norimą darbą ar greičiau kopti karjeros laiptais.

Laidos prabangos valdymas gali parengti studentus su žinių ir įgūdžių parduoti ir valdyti prabangos prekes. Pavyzdžiai klasių apima prekės ženklo valdymą, visuotinę prabanga, prekės komunikacijos, valdymo dinamiką, Taikos valdymą, kainodarą ir duodančių ir augančios įmonės.

Nors nuotolinio mokymosi kursai yra dėl datos, turi būti laikomasi, yra Pasakų spręsti laikymosi, kada galite atlikti užduotis, kai mokosi nuotoliniu būdu. Su interneto galimybe, galite išeiti iš grupės diskusijų, kaip reikalaujama grįžti į darbą ir tada prisijungti po darbo, jei reikia. Nuotolinio mokymosi kursai gali būti imtasi bet kokia vieta jūs turite prieigą prie interneto. Jūs netgi galite užpildyti klases iš interneto lounge bet visame pasaulyje viešbutį, jei jums reikia atostogų.

internetines Pažangus sertifikato kursas - Prabangos prekių ir paslaugų vadyba

1 Rezultatai Prabangos prekių ir paslaugų vadyba, Nuotolinis mokymas Filter

Advanced Certificate in Management and Marketing of Fashion and Luxury

MIA Digital University
Išplėstinis sertifikatas
20 May 2020
<
Dieninės
<
6 mėnesiai
19 May 2020
Anglų
Internetinės

The Advanced Certificate Program in Management and Marketing of Fashion and Luxury examines the evolution of the fashion and luxury industry and provides students with the kno ...

Skaityti daugiau