ONLINESTUDIES

Peržiūrėti Internetinės studijos Pažengę sertifikato kursai, Did´´žiųjų duomenų studijos, Indijoje, 2020

Pažangias sertifikato studijų programas dažniausiai pasirenka jau darbo patirties turintys ir magistro laipsnį įgiję specialistai. Būtent šio laipsnio akademinės studijų programos yra kuriamos taip, kad jau profesinės patirties turintys žmonės, galėtų susipažinti su naujausiomis jų darbo srities tendencijomis ir taip įgyti konkurencinio pranašumo, padėsiančio jiems gauti norimą darbą ar greičiau kopti karjeros laiptais.

Duomenų tyrimas nustato per didelis, kad būtų analizuojama ir lyginama su tradicinių programinės įrangos yra žinomas kaip didelis duomenų. Studentai šią studijų srityje turėtų būti aukšto lygio supratimą apie kompiuterius ir matematika.

Indija, oficialiai Indijos Respublika, yra Pietų Azijos šalis. Tai septintas pagal dydį valstybė pagal plotą, antra labiausiai gyventojų šalis su daugiau nei 1.2 milijardai žmonių, o tankiausiai demokratiją pasaulyje

gauti daugiau informacijos apie Internetinės geriausius pažangių sertifikato kursų, Did´´žiųjų duomenų studijos, Indijoje, 2020

1 Rezultatai Did´´žiųjų duomenų studijos, Indija Filter

Išplėstinė sertifikatų programa duomenų vizualizavimo srityje

361 Degree Minds
Išplėstinis sertifikatas
<
Dieninės
<
Dalinės
<
12 savaitės
Anglų
Internetinės

Puikus technologijos, duomenų mokslo ir verslo atvejų bei įžvalgų derinys, ši programa išskiriama kaip viena geriausių pasaulyje.

Skaityti daugiau