"Adobe Illustrator Essentials - interneto programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Adobe Illustrator Pagrindai

"Adobe Illustrator yra galingas ir universalus įrankis, skirtas kurti iliustracijas spausdinimui ir internete. Iki skverbiasi į šio vektoriaus pagrįstas programos galia, galite sukurti išsamią ir keičiamo dydžio meną beveik bet kokią paraišką.

Jūs išmoksite dirbti su svarbiais meniu, įrankių ir paletes, ištirti atrankos priemones, piešimo įrankiai, sluoksniais, švirkštimo priemonę (A pas save pamoka), taip pat sužinoti transformacijas, iškraipymo, tipo įrankius, ir iš dalies keičiantis kelius ir formų. Master šį iššūkį ir naudingas vektoriaus programą, suteikiant sau Iliustracija sparnus.

Aprašymas

Šiame kurse jums sukurti tvirtą pagrindą Adobe Illustrator. Jūs pradėsite su svarbių meniu, įrankių ir palečių turą, tada ištirti atrankos priemones, braižybos įrankiai, sluoksnius, į švirkštimo priemonę (A pas save pamoka), taip pat transformacijos / iškraipymus, tipo įrankius, ir iš dalies keičiantis kelius ir formų. Jūs niekada skambinti Illustrator pagalbos dar kartą.

Praktinius projektus ir pratimai, kad šis kursas būtina! Būsite maloniai nustebinti, kaip greitai jūs pradėsite įvaldyti šį iššūkį, bet naudingas vektoriaus programą.

Ką mes siūlome?

  • 10 interaktyvios moduliai
  • 10o + video paskaitos
  • Daugiau kaip 9 valandas turinį
  • Sužinokite iš PDF dokumentų ir viktorinos
  • Sudėjimas dokumentus nuo pradžios iki pabaigos

Kas turėtų dalyvauti?

  • Spausdinti Leidėjai
  • Administratoriai
  • Pedagogai
  • Reklamuotojai ir Rinkodaros
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Friends of Design – Academy of Digital Arts was founded 2006 and has enjoyed much success as one of Cape Town’s leading digital training institutions. We, at Friends of Design, pride ourselves on bein ... Skaityti daugiau

Friends of Design – Academy of Digital Arts was founded 2006 and has enjoyed much success as one of Cape Town’s leading digital training institutions. We, at Friends of Design, pride ourselves on being committed to exceptionally high training standards in all arenas. We are committed to training quality and have enjoyed and maintained national and international industry accreditations since the outset... Skaityti mažiau