AIB MBA yra Australijos Nr. 1 MBA teikėjas * . Tai yra visiškai akredituotas magistro verslo administravimo (MBA) kvalifikacija Australijoje ir pripažintas tarptautiniu mastu.

Jis specialiai sukurtas užimtiems suaugusiems darbininkais, todėl jis pateikiamas 100% internete su interaktyviu, "snackable" turiniu. AIB MBA suteikia tikrą lankstumą, pramonės įžvalgas, praktinius įgūdžius ir paramą, kurią reikia tapti nepakeičiama.


* AIB yra didžiausias Australijos MBA teikėjas; Šaltinis: 2016 m. Aukštojo mokslo statistika, Australijos švietimo ir mokymo departamentas (pateikta 2017 m. Gruodžio mėn.)


AIB MBA yra:

 • Įrodyta, kad iš tiesų yra karjeros augimas.
 • Visiškai lanksti ir prieinama, kad tinka jūsų gyvenime.
 • Labai palaikoma, todėl švietimas pasiekiamas.
 • Sukurta aplink praktinio mokymosi patirtį, kuri užtikrina nedelsiant poveikį darbo vietoje.
 • Jūsų prijungimo prie mūsų pasaulinio absolventų tinklo būdas.
 • Visiškai akredituotas Australijoje, tarptautiniu mastu pripažintas ir suderintas su pramone.


Jūsų MBA struktūrizuotas sėkmės.

MBA yra kelionė. Kartais pasiima greito kelio; kartais reikia sulėtinti. Mūsų lanksčios studijų galimybės padės jums pasiekti savo svajones savo tempu. Kiekvieną temą ištirsite per aštuonias savaites, įvertindami kelią ir savaitę, kad atspindėtumėte ir papildytumėte. Galite pasirinkti, kad pagreitintumėte savo karjerą, iš karto studijuoti iki dviejų dalykų, kai gyvenimas leidžia, atsižvelgiant į mūsų tinkamumo kriterijus. Ir jei gyvenime prisiimami įsipareigojimai, galite sustabdyti ir vėl pradėti, kai jums tinka.

Trukmė

Jūs galite užpildyti MBA dar 18 mėnesių.


Laiko įsipareigojimai

Mes tikimės, kad užsiimsite apie 150 valandų kiekvienam dalykui (ar apie 20 valandų per savaitę), kad baigtumėte MBA, tačiau tai priklauso nuo jūsų, nes kiekvienas turi skirtingą patirtį ir išsilavinimą.


Ten tau

Kai užsiregistruosite AIB , jus palaikys mūsų kvalifikuotas komandos akademinis, studentų palaikymas ir profesionalūs darbuotojai, kurie bus su jumis kiekvieną savo MBA kelionės žingsnį. Taigi jūs niekada nejausite, kaip jūs tai darote atskirai.


Trys vienos kvalifikacijos

AIB MBA yra padalintas į tris lygiaverčius etapus:

 • Aukštojo pažymėjimo stadija
 • Aukštojo mokslo diplomas
 • MBA etapas

Jei gyvenimas patenka į jūsų MBA studijas, jūsų sunkus darbas nepripažįsta. Atsižvelgdami į susirinkimo sąlygas, galite gauti laikinąją antrosios pakopos studijų kvalifikaciją ir tęsti MBA studijas, kai būsite pasiruošę.


Laikydami jus motyvuotus

Kiekvieną temą užbaigsite per aštuonias savaites, kuriose yra interaktyvių vertinimų, įskaitant užduotis, viktorinas, įvertintą forumo dalyvavimą ir laiko patikrinimus, ir vieną savaitę, kad atspindėtų ir papildytų, derinį.

Jūs taip pat gausite naudos iš žinomų mokėjimo datų likus dviem savaitėms iki kiekvieno dalyko pradžios, kad galėtumėte iš anksto planuoti savo studijas apie savo šeimos gyvenimą ir darbo įsipareigojimus.


Dalykai

Branduolys
Lyderystė (pirmasis dalykas)
Rinkodaros valdymas (antrasis dalykas)
Bendrovių valdymas
Finansų valdymas
Operacijų valdymas
Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas
Strateginis valdymas*
Projektų valdymas

Pasirinktinai
Verslumas
Naujos rizikos kūrimas
Tarptautinis verslas
Įmonių finansai*
Investicijų valdymas *
Strateginis tiekimo grandinės valdymas *
Integruota rinkodaros komunikacija *
Organizacinis mokymasis ir vystymasis
Žmonių valdymas pasauliniame kontekste *
Keisti valdymas *
Vartotojo elgesys*
Naujas gaminių valdymas
Finansų rinkos ir institucijos
Integruotas logistikos valdymas
Verslo konsultacijos

Projektas
Tai yra paskutinis MBZ dalykas. Jame daugiausia dėmesio skiriama verslo tyrimų projekto kūrimui, vykdymui ir ataskaitų teikimui. Šio dalyko tikslas - atlikti projektą, susijusį su pasirinkta specializacija. Studentai nustatys tinkamą darbo vietoje pagrįstą tyrimo problemą, atliks nedidelę literatūros apžvalgą, analizuos duomenis ir pateikia išvadas oficialioje verslo tyrimų ataskaitoje.
Studentams bus suteikta galimybė susipažinti su internetinėmis medžiagomis per paskutinį etapą prieš projekto pradžios datą.

* Kai planuojate tvarkaraštį, atkreipkite dėmesį, kad kai kurie dalykai turi būtinus reikalavimus, kurie turi būti sėkmingai užbaigti prieš pradedant dalyką.


Patekimo reikalavimaiMes suprantame, kad ne visi ėmėsi tradicinio maršruto, kad patektų į tą vietą, kur jie yra šiandien, todėl jūsų patirtis yra ypač svarbi, kai kalbama apie mūsų praktinį MBA. Jūsų patirtis ir kvalifikacija yra mūsų įvesties kriterijų dalis.

Pareiškėjai, norintys atlikti AIB MBA, privalo atitikti minimalius pirmojo MBA lygio kriterijus, būtent, aukštojo mokslo diplomą valdyme.

Pareiškėjas privalo turėti vieną iš šių:
 1. Bakalauro laipsnis (AQF 7 lygis) ir bent dvejų metų atitinkama darbo patirtis.
 2. Pažangus diplomas arba asociacijos laipsnis (AQF 6 lygis) arba mokymasis yra lygiavertis AQF 6 lygio kvalifikacijai ir bent trejų metų atitinkamai darbo patirčiai.
 3. Aukštojo mokslo vadybos priėmimo testas (GMAT), kurio minimalus balas yra 550, ir bent trejus atitinkamos darbo patirties metus.
 4. Mažiausiai penkerių metų atitinkamos darbo patirties, kuri apima bent trejų metų patirtį valdymui ar didelę techninę patirtį.

Pareiškėjai taip pat gali gauti tiesioginį atvykimą į MBA, jei jie turi vieną iš šių:
 1. Bakalauro diplomas, aukštojo mokslo diplomas arba aukštojo mokslo diplomas (AQF 8 lygis) arba lygiavertis bet kokioje disciplinoje ir ne mažiau kaip trejus metus atitinkamos darbo patirties.
 2. Bakalauro laipsnis (AQF 7 lygis) arba lygiavertis verslo / komercijos arba susijusios disciplinos ir bent trejų metų atitinkamos darbo patirties.

Pradėjo MBA ar panašią kvalifikaciją kitur? Galite pervesti į mus ir net gali būti mokami mokesčiai.
Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta June 2, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,725 AUD
mokymasis už dalyką. $ 32,700 viso kurso kaina. Tarptautiniai studentai kreipkitės į mokyklą dėl tolesnės mokymosi informacijos.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Multiple start dates throughout the year, so you can start when it suits you.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Multiple start dates throughout the year, so you can start when it suits you.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Multiple start dates throughout the year, so you can start when it suits you.
End Date