Filter
A lygis
Tempas: Visi

Palyginti 3 internetinės studijų programos {onlinestudies-a-level:plural}, Socialinių mokslų studijos

Dažnai tarnauja kaip tipinio vidurinio ugdymo pratęsimas, A lygio programos suteikia pagrindinę specializaciją konkrečioje srityje. Šis studijų kursas dažniausiai tarnauja kaip aukštojo mokslo galimybės. Pasibaigus studijoms, studentai gali rasti platesnį akademinių galimybių spektrą.

Kas yra socialinių mokslų A lygis? Šis studijų kursas gali padėti studentams ištirti socialinių mokslų srities žinias, įskaitant sociologiją, psichologiją, kriminologiją, antropologiją ir kt. Studentai gali pažvelgti į individų, grupių ir visuomenių santykius bei jų aplinką. Programos gali pasiūlyti tirti tokius dalykus kaip kultūra, socialinė stratifikacija, galia, šeima, žiniasklaida ir deviance. Daugelyje programų taip pat daugiausia dėmesio skiriama tiriamojo darbo metodų kūrimui.

Studentai gali palikti įvairius privalumus. Moksleivių įgūdžiai gali padėti studentams sėkmingai siekti aukštojo išsilavinimo arba įsidarbinti. Be to, mokymasis suprasti kultūros struktūras ir analizuoti individualius motyvus gali padėti studentams įgyti pozicijas įvairiose auginimo srityse.

A lygio studijų išlaidos skiriasi priklausomai nuo pasirinktos institucijos. Daugelis studentų praleidžia dvejų metų programą, tačiau studijų trukmė gali skirtis. Studentai gali norėti sukurti ištirtą finansinį planą, kuris jiems padėtų biudžetą.

Daugelis studentų nusprendžia baigti universitetinį išsilavinimą. Tačiau kai kurie gali pasirinkti nedelsiant įdarbinti darbuotojus. Galų gale studentai gali rasti daugybę karjeros galimybių viešosiose ir privačiose organizacijose. Kai kurie žmonės gali pasirinkti vadovauti pareigūnams ir pareigūnams. Kiti gali pasirinkti karjerą kaip korekcijos pareigūnai, socialiniai darbuotojai, patarėjai ar bendruomenės išteklių specialistai. Priklausomai nuo studijų dėmesio, studentai taip pat gali pasirinkti įvesti politiką ar teisę.

Kai kurios institucijos siūlo socialinių mokslų A lygį. Dabar naršyklės parinktys suteikia studentams didesnę prieigą prie daugybės galimybių. Norėdami pradėti savo švietimo veiklą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Socialinių mokslų studijos

UK Open College

Šis atstumas mokymosi kursas buvo sukurtas taip, kad kandidatai bus įgyti pagrindinių žinių ir supratimą apie centrinių aspektų sociologinio mąstymo ir metodus, kartu su ... [+]

Šis atstumas mokymosi kursas buvo sukurtas taip, kad kandidatai bus įgyti pagrindinių žinių ir supratimą apie centrinių aspektų sociologinio mąstymo ir metodus, kartu su įvairių įgūdžių taikymą. Taip pat buvo sukurta siekiant leisti sociologinių temų, tokių kaip socializacijos, kultūros ir identiteto ir socialinės diferenciacijos, galios ir stratifikacijos integraciją.

Ši specifikacija yra skirta pasiūlyti kandidatus susirgti esmines žinias ir supratimą apie centrinių aspektų sociologinio mąstymo ir metodus galimybę. Ji skirta skatinti kandidatus įrodyti įgūdžių diapazoną taikymą ir atsižvelgti į sociologinių temų integraciją:

Socializacija, kultūra ir tapatybė Socialinė diferenciacija, galia ir stratifikacija Kvalifikacija: Lygis Sociologija (7192) Akredituotas: Taip QCF Pripažinta: Taip Išduodanti institucija: Aqa Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus Trukmė: Lankstus - apie 700 valandų - 2 metai parama UCAS Taškai: Priklausomai nuo lygiai Įmontuoti elementai ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UK Open College

Politika formuoja mūsų gyvenimą - ką mes galime padaryti, visuomenės, kurioje mes gyvename tipas, tikimybė mes turime laimėti. Šis kursas skirtas žmonėms, kurie nori daug ... [+]

Politika formuoja mūsų gyvenimą - ką mes galime padaryti, visuomenės, kurioje mes gyvename tipas, tikimybė mes turime laimėti. Šis kursas skirtas žmonėms, kurie nori daugiau sužinoti apie tai, kaip politika ir valdžia faktiškai dirba. Sužinosite apie didžiųjų idėjų ir ryškių judėjimų, kurie keičia pasaulį aplink mus, o taip pat pamatyti, kaip atrodytų paslaptingą muitinės ir neaiškių komitetai surengti didžiulę galią.

Apibendrinant, šis kursas paaiškina, kaip politikoje darbų "taisykles" ir žiūri, kaip žmonės ir politikai veikti - ir Bend - šių taisyklių. Abi dalys yra nagrinėjami du devyniasdešimt minučių egzaminų raštu. Tobulėti, jums reikės atidėti bet kokias išankstines apie politiką ir išlaikyti jūsų akys atsiveria į pasaulį aplink jus - tai, ką jūs sužinosite apie šio kurso vyksta visi aplink jus, kiekvieną dieną. ... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UK Open College

Pilietybės sąvoka leidžia asmeniui, kuris puikiai žino apie savo teises ir pareigas, ir kurie atliks kooperatyvų, aktyvų ir vykdomą vaidmenį visuomenėje, kurioje jie gyve ... [+]

Pilietybės sąvoka leidžia asmeniui, kuris puikiai žino apie savo teises ir pareigas, ir kurie atliks kooperatyvų, aktyvų ir vykdomą vaidmenį visuomenėje, kurioje jie gyvena. Tikimasi, kad piliečiai laikosi įstatymų ir papročių, kur jie gyvena, ir dalyvauti pilietinėje visuomenėje - tiek pagrindiniu balsavimu rinkimuose, tiek didesniu pilietiniu ir politiniu dalyvavimu.

Ši specifikacija skirta paskatinti kandidatus:

Bendraukite skirtingus požiūrius, idėjas ir perspektyvas Pasirinkite, analizuokite ir vertinkite informaciją, kad sukurtumėte pagrįstus ir nuoseklius argumentus Planuoti, priimti sprendimus ir palaikyti pilietybės klausimus Di... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba