$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas 2 internetinės studijų programos {onlinestudies-a-level:plural} iš Kalbų studijos

A lygiai yra studijų kursai, leidžiantys studentams pajusti, kokia gali būti tam tikro dalyko svarba. Tokių lygių klasės paprastai pateikia pagrindinę informaciją bet kurioje konkrečioje srityje ir idealiai tinka padėti mokiniams nustatyti jų pasirinktą studijų kryptį. Kas yra A lygis kalbomis? Kalbos dalykas iš esmės yra tas, apie ką kalbama - užsienio ir žinomų kalbų studi… Skaityti daugiau

A lygiai yra studijų kursai, leidžiantys studentams pajusti, kokia gali būti tam tikro dalyko svarba. Tokių lygių klasės paprastai pateikia pagrindinę informaciją bet kurioje konkrečioje srityje ir idealiai tinka padėti mokiniams nustatyti jų pasirinktą studijų kryptį.

Kas yra A lygis kalbomis? Kalbos dalykas iš esmės yra tas, apie ką kalbama - užsienio ir žinomų kalbų studija. Studentai, kurie siekia A lygio kalbos, gali tikėtis išmokti klausytis, interpretuoti, kalbėti, skaityti ir rašyti tam tikra kalba. Kalbos, kurios gali būti siūlomos, yra prancūzų, ispanų, vokiečių, graikų, anglų ir lotynų, tik kelias. Be mokymosi bendrauti tam tikra kalba, studentai gali tikėtis sužinoti apie konkrečios kultūros istoriją. Taigi, studentai, mokantys prancūzų kalbą, gali tikėtis sužinoti apie prancūzų istoriją, o tuos, kurie mokosi vokiečių kalba, gali sužinoti apie Vokietijos istoriją.

Yra keletas naudos studijuoti kitą kalbą nei savo. Pavyzdžiui, dvikalbiai ir daugiakalbiai asmenys paprastai turi stiprius bendravimo įgūdžius, labiau supranta kitus ir turi tikslius aiškinimo įgūdžius. Gebėjimas veiksmingai bendrauti kita kalba taip pat parodo didesnį sugebėjimą kūrybiškai mąstyti ir spręsti problemas.

Kiek galima tikėtis sumokėti už A lygį kalbos kalba? Išlaidos priklauso nuo tokių veiksnių kaip studento planuojama lankyti mokyklą ir kurso trukmė.

Asmenys, kurie yra dvikalbiai ar daugiakalbiai, gali mėgautis keletu įdomių karjeros galimybių. Kadangi daugelis įmonių ieško asmenų, kurie gali bendrauti su užsienio subjektais, užsienio kalbų mokiniai gali rasti augimą ir galimybes daugelyje pramonės šakų. Galimos pozicijos apima, bet neapsiribojant, rinkodaros ar pardavimų direktorius, leidėjas, sveikatos priežiūros specialistas, farmacijos atstovas, užsienio diplomatas, politikas ir daugelis kitų.

Daugelis mokymosi įstaigų siūlo kursus kalbomis, kai kurie yra internete ir kai kurie neprisijungę. Kur jūs nusprendžiate gauti išsilavinimą iš visų, priklauso nuo jūsų biudžeto, tvarkaraščio ir vietos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Oxford Learning College
Gibraltar, Jungtinė Karalystė

Šie dvejų metų nuotolinio mokymosi A lygio kursai apima ir AS, ir A2 dalį A lygio apdovanojimų.

Šie dvejų metų nuotolinio mokymosi A lygio kursai apima ir AS, ir A2 dalį A lygio apdovanojimų. -
A lygis
Anglų
Internetinės
 
Distance Learning Centre
JK internete, Jungtinė Karalystė

Prancūzijos Lygis Kurso toliau nuo turinio, kuriai esant GCSE lygio ir yra siekiama skatinti keturių esminių įgūdžių įgijimą: klausytis, kalbėjimo, skaitymo ir prancūzų kalbą ... +

Prancūzijos Lygis Kurso toliau nuo turinio, kuriai esant GCSE lygio ir yra siekiama skatinti keturių esminių įgūdžių įgijimą: klausytis, kalbėjimo, skaitymo ir prancūzų kalbą raštu. Tai lygis Kursas apima naują linijinį specifikaciją, kuria egzaminams 2018 gegužės / birželio arba vėlesniais metais. -
A lygis
Dalinės
700 valandos
Anglų, Prancūzų kalba
Internetinės