Filter
A lygis
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 3 Internetiniai {onlinestudies-a-level:plural}, Humanitariniai mokslai

A lygio studijų kursas yra tas, kuris rengia studentus aukštojo mokslo srityje įvairiose srityse. Tai gali suteikti jiems žinių, kurias jie turi siekti aukštojo mokslo daugelyje dalykų, įskaitant, bet neapsiribojant, humanitarinius mokslus, verslą, mokslą, filosofiją ir socialines paslaugas.

Kas yra humanitarinių mokslų A lygis? Šie kursai paprastai orientuojasi į literatūrą, anglų kalbą, klasikines studijas, istoriją ir teologiją. Šių kursų studentai gali išmokti bendrauti su tekstu, vaizdiniais, grafikais ir kitomis bendravimo formomis kūrybiškai ir nepriklausomai. Priklausomai nuo jų studijų, mokiniai gali ugdyti supratimą ir empatiją kitiems žmonėms ir kultūroms. Daugelis kursų daugiausia dėmesio skiria vertimams žodžiu, o tai skatina mokinius mąstyti už dėžutės ribų. Studentai dažnai žudo ideologijas ir nuomones, kurios skiriasi nuo jų pačių.

Asmenys, kurie siekia aukštąjį išsilavinimą humanitarinių mokslų srityje, gali įgyti gilesnį supratimą apie žmones ir civilizacijas. Paprastai jie važiuoja, turi žinių, kurių reikia norint išmokti skirtingas kalbas ir simbolius, ir gali turėti daugiau pažengusių anglų rašymo ir skaitymo įgūdžių. Jie gali būti ir geresni komunikatoriai. Kiekviena iš šių bruožų reiškia pageidaujamus su darbu susijusius įgūdžius.

Kalbant apie A lygio kursus, išlaidos gali skirtis ir priklauso nuo to, kur studentas nusprendžia mokytis, ir kiek laiko programa užbaigiama. Prieš taikydami būsimiems mokiniams visada reikėtų atlikti išsamų mokyklos ir programos tyrimą.

Studentai, turintys išsamų humanitarinių mokslų aukštesnįjį išsilavinimą pagal savo diržą, gali būti pasiruošę bet kokiam įdomiam karjeros laipsniui. Daugelis dėsto anglų kalbą, filosofiją, religiją ar istoriją, tačiau tai nereiškia, kad šie yra vieninteliai kursai, pasiekiami atlikus A lygius. Keletas įdomių užsiėmimų asmenims, besidomintii šia studijų kryptimi, gali būti profesorius, filosofas, redaktorius, rašytojas, rinkodaros specialistas, žurnalistas arba muziejaus kuratorius.

A-lygio baigimas humanitariniuose moksluose gali paskatinti moksleivius įdomų švietimo ir karjeros kelią. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Humanitariniai mokslai

UK Open College

Ši nauja specifikacija religijotyra Religijotyra Lygis kursas suteikia akademinį požiūrį į religijos studijų ir yra prieinama kandidatams bet religinių įsitikinimų ar nė. ... [+]

Ši nauja specifikacija religijotyra Religijotyra Lygis kursas suteikia akademinį požiūrį į religijos studijų ir yra prieinama kandidatams bet religinių įsitikinimų ar nė. Tai lygaus religijotyra Žinoma skatina studentus sukurti savo susidomėjimą ir entuziazmą griežtą tyrimą religijos ir jos santykis su platesniu pasauliu.

Gydyti temą kaip akademinės disciplinos, plėtojant žinių, supratimo ir įgūdžių, atitinkantis specialistas studijų religijos. Priimti žingeidžios, kritiškas ir analitiškas požiūris į religijos studijų ir apmąstyti ir tobulinti savo vertybes, nuomones ir požiūrius į jų mokymosi šviesos.

Kvalifikacija: A lygis religinėmis Tyrimai Akredituotas: Taip QCF Pripažinta: Taip Išduodanti institucija: Aqa Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus Trukmė: Lankstus - apie 700 valandų - 2 metai Programa ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UK Open College

Šis atstumas mokymosi kursas buvo sukurta siekiant padėti studentams įgyti išsamų įžeminimo pagrindinių filosofinių koncepcijų, temų, tekstų ir metodus. Studentai plėtos ... [+]

Šis atstumas mokymosi kursas buvo sukurta siekiant padėti studentams įgyti išsamų įžeminimo pagrindinių filosofinių koncepcijų, temų, tekstų ir metodus. Studentai plėtos pritaikomais įgūdžiais, kurie gali būti taikomi kur kas daugiau nei Filosofijos studijos asortimentą.

Tuo AS lygio, žinoma, daugiausia dėmesio nuo pagrindinių filosofinių temų, skirtų suteikti studentams su plataus Įvadas į filosofijos numerį. A2, studentai specializuosis toliau, pasirinkdami dvi temas studijuoti gylis ir sutelkiant dėmesį į filosofinių problemų per pagrindinį tekstą tyrimas.

Kvalifikacija: Lygis Filosofija Akredituotas: Taip QCF Pripažinta: Taip Išduodanti institucija: Aqa Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus Trukmė: Lankstus - apie 700 valandų - 24 mėnesių Maksimali parama UCAS Taškai: Priklausomai nuo lygiai Programa ... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UK Open College

Klasikinės civilizacijos tyrimas yra suprantama plati ir toli siekiančių viena apimanti įvairius dalykus; istorija, literatūra, kalbotyra, numizmatikos, Epigrafia, archeo ... [+]

Klasikinės civilizacijos tyrimas yra suprantama plati ir toli siekiančių viena apimanti įvairius dalykus; istorija, literatūra, kalbotyra, numizmatikos, Epigrafia, archeologija, menas, architektūra ir filosofija. Klasikinė civilizacija yra terminas, taikomas į Graikijos ir Romos civilizacijos.

Kalbant apie laiką, mastą, Klasikinė Graikija paprastai laikoma 5 ir 4-ojo amžių, ypač tarp Persijos karų pabaigos iki Aleksandro Didžiojo mirties laikotarpis: 479-323 pr. Romos laikotarpis yra sunkiau prisegti iki tam tikros datos. Dauguma universitetų pradės su Romos plėtros pradžia į Italiją ankstyvoje 5 a ir paleisti Alaric maiše Romos 410 AD. Šis kursas yra skirtas tam, kad jums mokytis savo tempu ir yra skirta plėtoti susidomėjimą ir supratimą klasikinės civilizacijos. ... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba