Filter
A lygis
Tempas: Visi

Rasti Internetinės studijos {onlinestudies-a-level:plural} ir Ekonomikos studijos

A lygio programos orientuojasi į pagrindinių žinių kūrimą pasirinktoje temoje. Dažnai tokio pobūdžio studijos rengia studentus tolesniems dalykiniams darbams universitete. Šios svarbios pagrindinės žinios gali atverti daugybę akademinių ir profesinių galimybių absolventams.

Kas yra ekonominio tyrimo A lygis? Šis studijų kursas dažnai skiria laiko kurti aistra ekonominiams principams. Studentai gali turėti galimybę panaudoti kritinį mąstymą ir tyrimą, kad galėtų aiškiai suprasti pagrindines ekonomines sąvokas. Studentai gali tikėtis sužinoti apie ekonomikos teoriją ir požiūrį bei tai, kaip jie susiję su esama realia ekonomine situacija. Programos klasėse dažnai aptariamos tokios temos kaip vyriausybės įsikišimas, bendra paklausa, ekonomikos augimas, verslo tikslai ir darbo rinka.

Gali būti įvairios naudos, norint užbaigti programą ekonomikoje.Sukurtas kritinis mąstymas gali būti idealus siekiantis tolesnių akademikų ir ieškoti karjeros. Be to, ekonominės teorijos ir verslo struktūrų supratimas atveria daugiau akademinių ir karjeros perspektyvų.

A lygio programos kaina iš esmės priklauso nuo pasirinktos įstaigos ir su juo susijusios išlaidos. Studijų kursas paprastai trunka dvejus metus, o individualus studijų trukmė gali turėti įtakos bendram finansavimui. Studentai gali atlikti tam tikrus tyrimus, kad padėtų jiems planuoti atitinkamai.

Baigę studentai gali turėti įvairias galimybes eiti į priekį. Nors daugelis studentų nusprendžia tęsti aukštąjį mokslą, kiti gali rinktis įgyti pradinio lygio pareigas. Studentai gali pasirinkti siekti karjeros visose pramonės šakose, ieškant pozicijų valstybiniuose ir privačiuose bankuose, tarptautinėse kompanijose, audito įmonėse, finansinių konsultacijų, verslo ryšių ir draudimo kompanijose.Šiose bendrovėse absolventai gali atlikti įvairius buhalterių, buhalterių, finansų patarėjų ir kt. Vaidmenis.

Įvairios mokyklos siūlo ekonomišką A lygį, o internetinės galimybės gali padėti studentams lengviau pasinaudoti šia proga.Norėdami pradėti kitą akademinę kelionę, ieškokite savo programos ir susisiekite su mumis

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Ekonomikos studijos

UK Open College

Šis atstumas mokymosi lygio matematikos kursas remiasi darbo kuriai taikoma GCSE matematikos aukštesniame lygmenyje, todėl jūs turite būti susipažinę su visais šio lygmen ... [+]

Šis atstumas mokymosi lygio matematikos kursas remiasi darbo kuriai taikoma GCSE matematikos aukštesniame lygmenyje, todėl jūs turite būti susipažinę su visais šio lygmens matematikos ir jūsų įgūdžiai turėtų būti bent iki GCSE B klasės standartą. Jei neturite studijavo matematiką tam tikrą laiką, būtų tikslinga atsigaivinti savo įgūdžius peržiūrint kai aukštesnio lygio GCSE temomis. Vienas iš būdų tai padaryti yra BBC tinklalapyje "GCSE Nuoseklaus", kuris suteikia interaktyvų peržiūros programą. Šis kursas yra skirtas studentams, darbo namuose. Temos pateikiami mažų "gabaliukus" su dirbo pavyzdžių, po to veiklos studentas. Patikrinimo testai jeigu kas tris ar keturis skyrius, ir yra bandymas Popierius kiekvieno modulio, kuris yra maketas egzamino pabaigos, todėl reikia patikslinti modulio turinį, prieš pradėdami atlikti testą knygą. ... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
700 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba